1.7.2 Facion Server ™AsusCraft™ AsusCraft.minecraft.to Kalitenin Adresi...

NiqhtAndDay

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
AsusCraft

Sürümü : 1.7.2

Server Tipi : Faction 7/24 Online

Kisi Sınırı : 100

Ram : 6 Gb

Lag Olma Oranı : %1-3

Arsa Tipi : Plotme Arsa Sistemi Arsa Fiyati : 25 K

Server Adresi : AsusCraft.minecraft.to

Server Sitesi : AsusCraft - Ana Sayfa

1.7.2 Oynayan Arkadaslar İllaki Vardir Sizleride Bu Servere Davet Ediyorum Arkadaslar.

Oyuna Girince Chat Bölümünü Açip /register sifre sifre yazin

Sonraki Girislerinizde /login sifre yazin

Arsalar

Spawn

H

hsndmrts_

Ziyaretçi
spawn böyleyse kim bilir sunucunun diğer tarafları nasıldır :S

NiqhtAndDay

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Niye Reklam Yapiosun Arkadasım Konu Açsana.[DOUBLEPOST=1387816292,1387742658][/DOUBLEPOST]Günceldir Arkadaslar................

__NiqhtRide__

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bu Server Çok Güzel Hele Hele Sinema Var :D

NiqhtAndDay

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Güncellllllllllll[DOUBLEPOST=1388261464,1388161852][/DOUBLEPOST]++++++++

tahayigit

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ben Neden Mute Yedim !!!

Olay DayleFusion un yalan söylemesiyle başladı. Ben de ona cevap verdim hala kendini savunuyordu. O claimi ben atmadım ve klanım bomboş. Tam onu söyleyecekken yanlış kişiye mute attınız. Bende küfür etmiştim ama DayleFusion da küfür ediyordu ilk başta. Ona niye atmadınızda sadece bana mute attınız ? ? ? !

MathJohn19

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Server Acayip Berbat özür dilerimler Geziniyor İstediğin Kadar Laf At Ama Serverin Berbat.Konuya bakıyorum adamın biri : Adamın biride şöyle demiş : spawn böyleyse kim bilir sunucunun diğer tarafları nasıldır :S Adam doğru söylemiş.Sende anlamayıp : İyi Anlamdamı :D yapmışsın.Halbuki kötü anlamda adamın :S ifadesini görmedin mi ? Sonra adamın biri : Berbat server, spawn başarısız demiş adamcaz haklı önceden dediğim gibi "Server Acayip Berbat özür dilerimler Geziniyor" Sonra biri büyük harflerle SPAWN BERBAT yazmış.Haklı adamcaz yüz kere bu berbat spawnı görüyorum şu an.Biri de :
Ben Neden Mute Yedim !!!

Olay DayleFusion un yalan söylemesiyle başladı. Ben de ona cevap verdim hala kendini savunuyordu. O claimi ben atmadım ve klanım bomboş. Tam onu söyleyecekken yanlış kişiye mute attınız. Bende küfür etmiştim ama DayleFusion da küfür ediyordu ilk başta. Ona niye atmadınızda sadece bana mute attınız ? ? ? ! demiş.Sende demişsin ki : HUB Olarak Hizmet Veriyoruz.Bırak sen server kurma işini arkadaş ya HUB'ta neymiş adam haksızlığa uğruyor ilk DayleFusion'un mute yemesi gerekirken sen gidiyorsun diğer adama atıyorsun.Dostum DayleFusion arkadaşın olsada olmasada atacaksın.Benimde bir arkadaşım var.Serverde kurucu olunca adam kurallara uymasa bile ceza veriyordum.Herkes eşittir anla artık bunu dostum !

Son düzenleme: