1.7.2 Çok kasıyo konuya gelin derdimi anlatcam

kafakıran59

Marangoz
En iyi cevaplar
0
arkadaşlar minecraft 1.7.2 ayarlarını bilen birisi ss atabilirmi ?

Minecraftplayerr

Java, Skript, Php, Html, Css, Javascript, Anime
En iyi cevaplar
6
Ruh hali
Ram yetmediği için olabilir.
Görev yöneticisini aç , işlemlere git.
Minecraftını aç. Görev yöneticisinden java.exe veya javaw.exe çıkacaktır ona tıkla.
Minecraft launcherdan oyuna gir.
Oyun açıldıktan sonra görev yöneticisinden tıkladığın java.exe yi sonlandır.

abs33

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Oyunu türkçemi oynuyorsun ingilizcemi ona göre foto atcam

TheACT

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Abi görüş mesafesini düşür bu işlem CPU'nun extradan render yapmasını engeller ve işlemcini rahatlatır.
Grafikleri gerçekçiden hızlıya çevir bu gölgeleri falan daha az gerçekçi yaparak ekran kartını rahatlatır.
Bulutları falan kapat aynı şekilde sürekli değiştikleri için işlemciye sen farkında olmadan bindireceklerdir.
Bir de şey ayarı vardı ismini unuttum ya Max FPS diye bir seçenek vardı onu seçersen FPS kısıtlamaları kalkar oyunda FPS sekmeye başlar ama takılmalar olabilir ona bir şey demiyorum o da belli belirsiz.[DOUBLEPOST=1391160290,1391160180][/DOUBLEPOST]Yok benim CPU iyi ama GPU zorlanıyor diyorsan optifine indir 800x600de tam ekran oyna :D

unununium

Portal Uzmanı
En iyi cevaplar
0
minecraft kasan bilgisayar kalmış..
9 yıllık bilgisyarda mcyi kasmadan oynadım be (format olmayalı 4-5 yıl olmuştu bide)

TheBloodyMask

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
minecraft kasan bilgisayar kalmış..
9 yıllık bilgisyarda mcyi kasmadan oynadım be (format olmayalı 4-5 yıl olmuştu bide)
O javanın 32 bit 64 bit olmasıyla alakalı 32 bit olanlarda nekadar ramin olursa olsun kısıtlı ram alıyor java bu yüzden yetmeiyo diyo onu pc ayarlarından hallediyoz bizde ram arttırarak :D

DarqKnife

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
grafikleri hızlıya çevir .
Bulutları kapat.
Yumuşak ışıklamdırmayı kapa.
Oyuna sağ tık yap,grafik işlemci ile çalıştır de,ordan bir grafik işlemci modülü ile çalıştır kesin fark eder.
yada Bilgisayar'a sağ tıklayıp özellikler'e tıklayın > Ayarları değiştir deyin > Gelişmiş > Performans'dan ayarlara tıklayın > En iyi performans için ayarla deyin. Eğer bunu yaptıktan sonra hala kasıyorsa hem bunu yapın hemde minecraftın ekranını küçültün hala kasıyorsa minecraft'a ram vermeyi deneyin hala kasıyorsa sizin sisteminiz çökmüş durumdadır
bi format atın.