1.6 Launcher Sorunu Bakabilirmisiniz ?

m2furkan11

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Getting syncinfo for selected version
Queueing library & version downloads
An update to your launcher is available and is required to play 1.6.1. Please restart your launcher.

Sabah minecraft indirdim ses falan yoktu + akşam da bu hatayı almaya başladım ve oyuna giremiyorum.Yardım lütfennnn

hzrking

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Aynı Hatayı bende alıyorum ya bi yardım edin lütfen :( Sabah hiç atların sesi falan yoktu oynadım biraz sonra bir server buldum girdim aksam hiç giremiyorum nolur yardım

CoolStylee

Marangoz
En iyi cevaplar
0
An update to your launcher is available and is required to play 1.6.1. Please restart your launcher.
bendede bu hata var

CoolStylee

Marangoz
En iyi cevaplar
0
malesf alıcaktım ama kredi istiyor yasım tutmadıgı icin alamadim[DOUBLEPOST=1372846949,1372846862][/DOUBLEPOST]sizinki premium dimi?

m2furkan11

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
ben korsan oynuyorum ne gerek vardı yeni laucher'a ya :S

umut_

┌────────────┐ [ 1881 - 193∞ ] └────────────┘
En iyi cevaplar
0
1.6.1 Crached Engellenecek Diyorlardı Doğruymuş Mojang Ekibi BU işin Peşini Bırakmıyacak Gibi Tek Çözüm Premium Almak Yada 1.5.2 DE KALMAK :acı:

hzrking

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Saol deniyeceğim[DOUBLEPOST=1372870580,1372870149][/DOUBLEPOST]Yapamadım :( Olmuyo

Noctivagant

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Yeni çalışan sürüm çıkmış. Torentten bulabilirsiniz. 48 MB boyutunda eski oyunun üzerine yani C:\Users\user\AppData\Roaming\.minecraft kuruluyor ama hemen korkmayın 1.5.2 oyununuz bozulmuyor. 1.5.2 exe dosyası C:\Users\user\AppData\Roaming\.minecraft\minecraft launcher içinde olduğundan 1.5.2 ayrıca çalışmaya devam ediyor. 1.6.1 nasıl çalışıyor derseniz onun exe dosyası C:\Users\user\AppData\Roaming\.minecraft içinde. Onla açabiliyorsunuz 1.6.1 de.

fbliberkay

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Yeni çalışan sürüm çıkmış. Torentten bulabilirsiniz. 48 MB boyutunda eski oyunun üzerine yani C:\" title=Users\user\AppData\Roaming\.minecraft kuruluyor ama hemen korkmayın 1.5.2 oyununuz bozulmuyor. 1.5.2 exe dosyası C:\" title=Users\user\AppData\Roaming\.minecraft\minecraft launcher içinde olduğundan 1.5.2 ayrıca çalışmaya devam ediyor. 1.6.1 nasıl çalışıyor derseniz onun exe dosyası C:\" title=Users\user\AppData\Roaming\.minecraft içinde. Onla açabiliyorsunuz 1.6.1 de.

Adamımsın eyvv şu an 1.6.1 oynuyorum çok saol :)

hzrking

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0