1.6.4 SURVİVAL MİNECRAFT SUNUCUSU MARKET YOK!

plovertr

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Tamamen survival server.Server daha yeni açıldığı için en iyi arazileri kapabilirsiniz.Server rehberler tarafından ilgilenilmektedir.Adminler haksızlık yapmaz.Server daha yeni olduğu için madenler çoktur.Madenlerden demir vb şeyler çıkartıp /sat yazarak satabilir,ya da kendi marketinizi kurup uygun bir fiyata oyunculara satabilirsiniz.Serverda sadece vip lere özel şeylerde bulunmaktadır.Örneğin;İstedğiniz bir spawnerı alabilirsiniz (3 tane).Ayrıca /kit vip yazarak diamond set vb alabilirsiniz.Server'da ayrımcılık yoktur kesinlikle eşit davranılmaktadır.Server henüz yeni açıldığı için oyun boş olabilir kafanıza takmayın.Hemen bir arazi kapın.Serverda tek ihtiyacımız oyuncu sayısı.Lütfen en azından bir kere deneyin beğenmezseniz ÇIKABİLİRSİNİZ.Beni oyunda: plovertr olarak bulabilirsiniz.Eğer benim reklamımı görüp geldiyseniz bu reklamı gördüm geldim derseniz sevinirim.Teşekkürler.

SERVER 1.6.4'DÜR.

SERVER IP: SurvivallBS.nitrado.net[DOUBLEPOST=1392887662,1392887618][/DOUBLEPOST]Minecraft up up up

DarqKnife

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Konu yeri yanlış.''Minecraft Türk sunucuları'' kısmına açmalısın ve foto koymalısın.Rapor edildiniz.

Aliasln

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
sdsdsd[DOUBLEPOST=1422781449,1422781416][/DOUBLEPOST]adsas