1.6.2 YARDIM

mehmemet

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Beyler 1.6.2 craclı olarak yani prem istemeyerek direk Username yazıp oyuna girebilmek istiyorum KUrulu olarak elinde olan varsa verebilirmi bide nere ye atıcağımı yazabilirmi hadi beyler lütfen [.minecraft olarak ben kurmicam kuramıyorum ]

mehmemet

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
nasıl olmalı ben craclı yapamıyorumda giremiyorumda çok berbat bir durum :(

AlienB-e-a-m

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
hay ben sesin abi gidip sacma sapan şeyere harcaciğınıza gidip minecrft alın

mehmemet

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
hay ben sesin abi gidip sacma sapan şeyere harcaciğınıza gidip minecrft alın

ne saçma sapan asıl bir oyuna para vermek saçma sapan sen neyin derdindesin [DOUBLEPOST=1374004366,1374004303][/DOUBLEPOST]cracklısı olsa onu indirip onunla oynicaz ama oda yok çok saçma bir şey yapmışlar son sürümünde kısmetse crackı çıkacak ama buda premlerin zararına olucak

mehmettaskin

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Oyuna para vermek çok mu saçma sapan ? Sonra niye Pes'te FIFA'da STSL yok.Abi mantığa bak.Adamlar gelsin bizim 1 yıllık 6 aylık emeğimize konsunlar para vermeden bizde saf saf gezinek oyun yapıyoz sonuçtamı diyorlar ? Adamlar bunun için emek harcıyor.Hem prede kasmaz hemde mineZ mcsg ve modlu oynayabilirsin.Bende babam böyle aptallar gibi dediği için alamıyorum.

mehmemet

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
salak insan paranı boşa oyuna yatıracağına versene fakire sadaka olsun saf insan az insanlık yap oyuna para verme bekle sende cracklı bulursun oynarsın eyer prem kasmıyorsa al oyna banane ben cracklı oynamak istiyorum varmı bi diyeceğin ?
ben böyle takılmak istiyorum

Thrust

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
salak insan paranı boşa oyuna yatıracağına versene fakire sadaka olsun saf insan az insanlık yap oyuna para verme bekle sende cracklı bulursun oynarsın eyer prem kasmıyorsa al oyna banane ben cracklı oynamak istiyorum varmı bi diyeceğin ?
ben böyle takılmak istiyorum

fakirlere veririzde onların işi gücü yok bizden paramı dileniyolar iş bulsunlar gidip

mehmemet

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Türkiyede atanamayan kaç insan var sen biliyormusun

lolkraltrol

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
he kaç insan iş arıyor biliyormusun onun yüzünden protostelor çıkıyor

AlienB-e-a-m

Ağaç Yumruklayıcı