1.6.2 Nötr Mod Pack / 6 Mod Ama Kesinlikle Bak!

LosX

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ayrıca fps+ modu sadece fpsyi fazla gösteriyor.

Test ettim işe yarıyor demiştim sanırım?[DOUBLEPOST=1379867646,1379867275][/DOUBLEPOST]
Optifine hangi moda ters düşüyor acaba

Mesela Shaders, yada ThaumCraft'ta sorun yaratıyordu sanırım şu pusula işi. Zaten 1.7'de OptiFine'nin fişi çekiliyor. Options OptiFine'den çok daha ayrıntılı oluyor :) Eğer OptiFine'i camları için istiyorsanız FaithFul Resource Pack öneririm. Resource Pack kullanamam derseniz de 1.7'de bi' modun içine atabilirim camların Texture'sini değiştiren bi' şeyler :) Başka sorunun var mı arkadaşım?[DOUBLEPOST=1379867893][/DOUBLEPOST]
Ayrıca fps+ modu sadece fpsyi fazla gösteriyor.

Tıkla Fps+ Konusuna Git!
Al bu da kanıtı. Ayrıca Fps+ fake olsa emin ol onu Minecraftforum'da tutmazlar :)

unununium

Portal Uzmanı
En iyi cevaplar
0
optifine shaders ile uyumlu hatta ben ikisini bir arada kullanıyorum

al kanıtı:

al yputube'a how to install shaders with optifine 1.6.2 yazdığımda çıkan sonuçlar:

LosX

Marangoz
En iyi cevaplar
0
optifine shaders ile uyumlu hatta ben ikisini bir arada kullanıyorum

al kanıtı:

al yputube'a how to install shaders with optifine 1.6.2 yazdığımda çıkan sonuçlar:

Ahahah :sırıtmak: Arkadaşım ben sadece bi' örnek vermiştim :sırıtmak: Neyse iyi oldu bak teşekkür ederim bu sorunu yaşıyordum :sırıtmak: Bu arada uyulu değil. Sadece adam yolunu bulmuş çalıştırmış. Ona bakılırsa normalde 1.6.2'de de NEI açılmıyor ama ben hallettim :) Çakışıyor ama çözümü var. Tabi sonuçta çakıuşıyor yine de başka sorun yaratır mı bilmem. Shaders'ın sitesinde OptiFine ile çalışmaz yazıyor sonuçta.[DOUBLEPOST=1379869493,1379869412][/DOUBLEPOST]Arkadaşlar isterseniz NEIPlugins'de ekleyeyim. Tabi sadece bu modlar ile Vanilla oynayacaksanız işinize yaramaz fakat Forestry, IC2 gibi modlar yükleyecekseniz NEIPlugins olmadan sıkıntı çekersiniz.

TheCombatPro

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Enchant wiev ilgimi çekti sadece ama güzel mod pack

unununium

Portal Uzmanı
En iyi cevaplar
0
Ahahah :sırıtmak: Arkadaşım ben sadece bi' örnek vermiştim :sırıtmak: Neyse iyi oldu bak teşekkür ederim bu sorunu yaşıyordum :sırıtmak: Bu arada uyulu değil. Sadece adam yolunu bulmuş çalıştırmış. Ona bakılırsa normalde 1.6.2'de de NEI açılmıyor ama ben hallettim :) Çakışıyor ama çözümü var. Tabi sonuçta çakıuşıyor yine de başka sorun yaratır mı bilmem. Shaders'ın sitesinde OptiFine ile çalışmaz yazıyor sonuçta.[DOUBLEPOST=1379869493,1379869412][/DOUBLEPOST]Arkadaşlar isterseniz NEIPlugins'de ekleyeyim. Tabi sadece bu modlar ile Vanilla oynayacaksanız işinize yaramaz fakat Forestry, IC2 gibi modlar yükleyecekseniz NEIPlugins olmadan sıkıntı çekersiniz.
hayır ben bir şey yapmadım optifineyi ve shadersi modsa attım çalıştı hani özel bir yolu yok

LosX

Marangoz
En iyi cevaplar
0
hayır ben bir şey yapmadım optifineyi ve shadersi modsa attım çalıştı hani özel bir yolu yok
Shaders yalancı çıktı o zaman :( Sana güvenmiştim shaders! Bu arada isterseniz RotenFleashToLeather modunu da 1.7 ye atabilirim. Şu an sizler için 1.6.4'de mod yapmaya çalışıyorum. Tabi 1.6.4'deki modlar deneme :D