[1.6.2] Minecraft SEUS shader modu ve +Fps modu

ShouldToBe

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar bugün 4 tane shader ve +Fps modlarını vereceğim ilk baş shaderlerin adını vereyim:
-SEUS v08 Standart shaderpack-No Motion
-SEUS v08 Standart shaderpack [Önerimdir]
-SEUS v10 RC7 Ultra
-SEUS v10rc6-mc1.4.6-ofua 2

Shader Modu'nun özellikleri nedir?
-Shader modu oyuna gölgeler ekler ve oyuna gerçekciliği getirirler

Shader Modu Kurulumu hakkunda video:

Shader Modu Linki(İçinde 4 adet shaderpack var:(
http://www.mediafire.com/download/yf3ige24y7g297b/Shader_Mod_1.6.2.rar

+Fps Modu:

+Fps Modunun özelliği nedir:
Minecraft'ta fps oranınızı 57'den 100'e çıkartabilir ve Optifine ile uyumludur +Fps modu ile SEUS v08 Standar shaderpack oynarsanız 78 fps alabilirsiniz

Modun Linki:
http://www.mediafire.com/download/4l3zugv5u5di56l/FpsPlus1.6.zip

+Fps Kurulum:
İnen zip dosyasını mods klasörüne atın.

Not: Linkler ve video alıntıdır

barış_39

Marangoz
En iyi cevaplar
0
+ FPS bir işe yaramıyor kendim test ettim . Sadece FPS sayısını arttırıyor . Ben normalde Extreme'de 15 FPS alıyorum ve hemen takılıyor . +FPS modunu kurdum 60FPS diyor , hemen donuyor . Göz boyamak için yapılmış bir mod gereksiz .

ShouldToBe

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
+ FPS bir işe yaramıyor kendim test ettim . Sadece FPS sayısını arttırıyor . Ben normalde Extreme'de 15 FPS alıyorum ve hemen takılıyor . +FPS modunu kurdum 60FPS diyor , hemen donuyor . Göz boyamak için yapılmış bir mod gereksiz .

Zaten başka bir şey demedik sadece fpsyi arttırıyor dedik modun amacı fpsyi arttırmak[DOUBLEPOST=1378983239,1377447332][/DOUBLEPOST]Güncel

Faredevriii

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Saolun indirdim şu an deniyorum sorun olursa konuya cevap yazarım[DOUBLEPOST=1379355819,1379355700][/DOUBLEPOST]Kardeş shader yükldimde şifreli şifresi ney

Faredevriii

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Şifresi olduğunu hatırlamıyorum yazmıyorda?

Pardon başka rar dosyası açmışım :D[DOUBLEPOST=1379356295,1379355995][/DOUBLEPOST]Kardeş yükledimde crash veriyor sistemim yeterli ben direk mods klasörüne attım orda shader packse shader packleri yükledim
hepside crash veriyor packlerin

ShouldToBe

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Pardon başka rar dosyası açmışım :sırıtmak:[DOUBLEPOST=1379356295,1379355995][/DOUBLEPOST]Kardeş yükledimde crash veriyor sistemim yeterli ben direk mods klasörüne attım orda shader packse shader packleri yükledim
hepside crash veriyor packlerin

Yüklemeyi videodaki gibi yapmışsan sorun çıkacağını düşünmüyorum yada tekrar deneyin

Faredevriii

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Oldu ama 9 fps alıyorum bu şekilde oynucaz mecbur :(

Faredevriii

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Fps düşük alman normal bendede oluyor :D
0 dan mc kurdum. Atarladım oyunu shader kurdum baştan optifine son sürüm standart yükledim fakat crash veriyor
Optifinede qualityden bişeyi değiştirince ultra shaderler için özelmiş onda galiba vermez diyorlar doğrumu
Bu arada en iyü shader modu ne ve shaderlerin son sürünlerini nerden indiririm resmi siteleri vardır
Dokucraft faithful gibi resmi sitelerin linklerini atarmısınıZ yasaksa özelden

ShouldToBe

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
0 dan mc kurdum. Atarladım oyunu shader kurdum baştan optifine son sürüm standart yükledim fakat crash veriyor
Optifinede qualityden bişeyi değiştirince ultra shaderler için özelmiş onda galiba vermez diyorlar doğrumu
Bu arada en iyü shader modu ne ve shaderlerin son sürünlerini nerden indiririm resmi siteleri vardır
Dokucraft faithful gibi resmi sitelerin linklerini atarmısınıZ yasaksa özelden

Bildiğim kadarıyla son sürümde(1.6.2) Optifine ve Shader crash veriyor yani aynı anda kullanamazsınız. Sildur Shaders diyede bir shader modu var denemedim güzel gözüküyordu ama az sade başka shader bulursam söylerim