1.6.2 Kasıyor Lütfen Yardım![Çözüldü]

Leqral

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar 1.6.2 crackli oynuyorum.Ama kasıyor.Bir sürü yerden indirdim hepsi kasıyor.Kasmasını engellemek için yaklaşık her dk video ayarlarını değiştirmem gerekiyor.Lütfen yardım.

Ram = 6 GB(olmasına rağmen)
PC = 1 yıllık lenovo laptop

WrongheR

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
1.6.2 ile ekran kartı desteği geldi ram'In ne kadar fazla olsa bile ekran kartına ayırılması gerek bir bellek var.Optifine ve freeram özelliklerini araştırıp onları uygulayın .

RamFree : serbest ram 6 gb nin hepsini javaya yükler ve ekrana ayırdığı ram ı ayarlarsın.
Optifine : Java kodlamasıyla ekran hareket ve özelliklerini ayrıntılı değiştirebilirsin.

yemliha

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Kardes teamvıewerden halledebılırım kesın cozum...

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Leqral

Marangoz
En iyi cevaplar
0
1.6.2 ile ekran kartı desteği geldi ram'In ne kadar fazla olsa bile ekran kartına ayırılması gerek bir bellek var.Optifine ve freeram özelliklerini araştırıp onları uygulayın .

RamFree : serbest ram 6 gb nin hepsini javaya yükler ve ekrana ayırdığı ram ı ayarlarsın.
Optifine : Java kodlamasıyla ekran hareket ve özelliklerini ayrıntılı değiştirebilirsin.

Yani benim ekran kartına ram mi vermem gerekiyor ?

yemliha

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Yani benim ekran kartına ram mi vermem gerekiyor ?

ilk olarak 32 ve64 bit hangisini kullanıyorsanız o na göre bir java indirirken eski javanızı silin . yenisini yüklerken yükleme ekranındakı reklamlara dikkat edin çıkan reklamlara yüklemek istemiyorum deyin. minecraftınızı açıtığınızda eğer aynı şekilde kasmalar devam ediyorsa (özellikle dizüstü bilgisayarlarda olur) başlat menünüzde '' control panel '' diye bir arama yapın çıkan java.exe dosyasını açın ( bu yaptığımız işlem javanın temel ayarlarına girme işlemidir) gelen pencerede
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
Eger Bilgisayarınızın Ram'ı 2GB ise ---> -Xincgc -Xmx1048M
Eger Bilgisayarınızın Ram'ı 3GB ise ---> -Xincgc -Xmx2048M
Eger Bilgisayarınızın Ram'ı 4GB ise ---> -Xincgc -Xmx3048M
Eger Bilgisayarınızın Ram'ı 5GB ise ---> -Xincgc -Xmx4048M
Eger Bilgisayarınızın Ram'ı 6GB ise ---> -Xincgc -Xmx5048M
Eger Bilgisayarınızın Ram'ı 7GB ise ---> -Xincgc -Xmx6048M
Eger Bilgisayarınızın Ram'ı 8GB ise ---> -Xincgc -Xmx7048M
Eger Bilgisayarınızın Ram'ı 9GB ise ---> -Xincgc -Xmx8048M
Eger Bilgisayarınızın Ram'ı 10GB ise ---> -Xincgc -Xmx9048M

Leqral

Marangoz
En iyi cevaplar
0
ilk olarak 32 ve64 bit hangisini kullanıyorsanız o na göre bir java indirirken eski javanızı silin . yenisini yüklerken yükleme ekranındakı reklamlara dikkat edin çıkan reklamlara yüklemek istemiyorum deyin. minecraftınızı açıtığınızda eğer aynı şekilde kasmalar devam ediyorsa (özellikle dizüstü bilgisayarlarda olur) başlat menünüzde '' control panel '' diye bir arama yapın çıkan java.exe dosyasını açın ( bu yaptığımız işlem javanın temel ayarlarına girme işlemidir) gelen pencerede
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
Eger Bilgisayarınızın Ram'ı 2GB ise ---> -Xincgc -Xmx1048M
Eger Bilgisayarınızın Ram'ı 3GB ise ---> -Xincgc -Xmx2048M
Eger Bilgisayarınızın Ram'ı 4GB ise ---> -Xincgc -Xmx3048M
Eger Bilgisayarınızın Ram'ı 5GB ise ---> -Xincgc -Xmx4048M
Eger Bilgisayarınızın Ram'ı 6GB ise ---> -Xincgc -Xmx5048M
Eger Bilgisayarınızın Ram'ı 7GB ise ---> -Xincgc -Xmx6048M
Eger Bilgisayarınızın Ram'ı 8GB ise ---> -Xincgc -Xmx7048M
Eger Bilgisayarınızın Ram'ı 9GB ise ---> -Xincgc -Xmx8048M
Eger Bilgisayarınızın Ram'ı 10GB ise ---> -Xincgc -Xmx9048M

Denedim az da olsa kasma geçti ama yine var bu verdiğin kodları ne yapacağımı anlamadım.

yemliha

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Kardeş teamviewer yükle yapam kaç kişiye bu çözümü yaptım...

Leqral

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Sen bana ne yapacağımı söylesen olmazmı hepsini söyle ben yaparım

meganowa

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Launcherden kaynaklanıyor eğer crack oynuyorsan sağlam launcher bul detaylı çözüm için mesaj at.

GT-I8150 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Leqral

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ekran kartın Nvidia mı ?

Evet,Nvidia GeForce

Video çekeyim o zmn olurmu??

Çok iyi olur,lütfen
Launcherden kaynaklanıyor eğer crack oynuyorsan sağlam launcher bul detaylı çözüm için mesaj at.

Crackli oynuyorum,aileme söyledim yakında premium olucam.Bir sürü yerden launcher indirdim hepsi kasıyordu.Belkide crackli olduğumdan kaynaklanıyordur.

meganowa

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Evet,Nvidia GeForce

Çok iyi olur,lütfen
Crackli oynuyorum,aileme söyledim yakında premium olucam.Bir sürü yerden launcher indirdim hepsi kasıyordu.Belkide crackli olduğumdan kaynaklanıyordur.
Launcher ı kısayol olarak değilde .minecraft klasörünün içinden çalıştırmayı dene .