[1.4.7/1.5.2 SMP] Kahvepack Modpack [1.4.7 Bukkit]

Soulfly

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Abi Şimdi Denedimde minecrafta girdimde gravitygun faln yazıo mod klasöründe iki tane olmasından dolayıdır ama onlardan 1 tanesini sildim hata vermedi ama siyah ekran dısında bise göremiyorum

ArmyHeLL07

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Abi Şimdi Denedimde minecrafta girdimde gravitygun faln yazıo mod klasöründe iki tane olmasından dolayıdır ama onlardan 1 tanesini sildim hata vermedi ama siyah ekran dısında bise göremiyorum
:D gravitygun 2 tane değil isimleri dikkatli okursan görürsün :D birisi gravity[GUN] diğeride gravity[SUIT] :)

Soulfly

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
yanlış yapmışım başka mod pack engelliyomuş silmem gerekiyodu

Enokan

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
naber armyhell07 :D benden kaçamazsın ama nese enokanın skypesını yollayabilirmisin bide turkish gamer dağıldı benle video çekmek istersen gel istediğin zaman skypedan ve faceden engelimi kaldırabilirsin
enokan2 ben kendim vereyim sana :D

okul0200

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
bu modlara chocraft ve runic of dust eklermisin hem servere hemde cliente
yüklersen sevinirim

ArmyHeLL07

Marangoz
En iyi cevaplar
0
eğer bi sorun yaşamazsa ekliyebilirim ama 1.5.2 e eklerim önce bütün modlar çıksın[DOUBLEPOST=1369277162,1368480604][/DOUBLEPOST]Modlar 1.5.2 ye geçiş yapmış bulunuyor (bikaç eksik mod var sonra eklenicektir)

efesenoz

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Yaa RedPower 2 1.5.2 ye geçmedi yazmışınız ama!

kramnik

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
naruto c mod ve rpg modları falan eklermisin bi onları da eklersen süper bence server klasörü de koyman çok iyi olmuş