1.4.2 yamasında buldugum tuhaf seyler

dandlyn

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Merhaba arkadaşlar. simdi minecraftta buldugum tuhaf seyleri anlatacagim. tabi bunlari bulacagimi bilmiyordum :D

neyse konuya geçelim..! minecraft oynarken tek basıma canım sıkılıyordu bende biraz minecraft dünyasını gezeyim dedim ve ilk olarak ÇÖLDE SUNU BULDUM :

Bunu kim yapmıs olabilirki oyunda benden baska kimse yasamıyor sizce tuhaf degilmi içinde sudan baska bisey yok ?

2. gecelim 2 sinde ise zindan gibi birsey buldum söyle birsey :

bunuda çölden sonra bir ormanin icinde buldum bala yani yoksa bulamam tabi :D

icini anlatacak olursak 2 katli biyer ama tuzaklarla dolu

böyle kollar falan var .s

Ve bunlari aştiginiz zaman karsiniza sandik cikiyor .

ve sandigin icini göstercek olursam bana bunlar çikti :D

evet arkadaslar sadece 2 sey bulabildim 1 incisi sacma olabilir ama 2 incisi olamaz digerlerinden farklı bence

neyse Okuyanlara ve begenenlere teşekkür ediyorum İyi geceler

Türkbirfare

Marangoz
En iyi cevaplar
0
1. resim o zaten 1.1 sürümünden beri vardı yani oyunda yıl 185731 yılında yani a+b=c ^^
2. resimde 1.3.2 de gelmiş bir kaç tane adventure yaşatacak yerler yani bunlar mısır piramitlerin tuzaklarını geçmince ödül bulursun ya onun gibi bir şey ^^

dandlyn

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
1. resim o zaten 1.1 sürümünden beri vardı yani oyunda yıl 185731 yılında yani a+b=c ^^
2. resimde 1.3.2 de gelmiş bir kaç tane adventure yaşatacak yerler yani bunlar mısır piramitlerin tuzaklarını geçmince ödül bulursun ya onun gibi bir şey ^^

1.3.2 o kadar bildigime ragmen ögle birseylen karsilasmadim sadece yer altı zindanını bilirim :D

GoldWarrior

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
1. Resimdekini açıklayamayabilirim ama bu nadirende yapılan bir yapı olabilir bkz: Çöl Tapınağı
2. Resimde bulduğun şey "Jungle Temple"'dir. Tuzaklara dikkat et :D