1.2.5 modloader bulamıyorum yardım

beN-hüzüNdüm

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
arkadaşlar toomany items indirdim minecraft forumsdan ama 1.2.5 için modloader yok.biyerden indirebilirmiyim yardım edin

KenJu

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
too many items için modloader gerekmez ama başka bir mod yüklemek istersen [ minimap gibi ] Buradan indirebilirsin.

İyi oyunlar.

Berekost

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bence Toomanyitems çok gereksiz bir şey 1.3.2 de yani en yeni sürümde her şey var. İstisna olan spawner , ejderha yumurtası gibi şeyler alev ve su gibi şeyler yok. Bunları da kendin server açıp ordan /give [nickname] [item id] ulaşabilirsin /give [nicname] 51 alev mesela araştırıp yapabilirsin tabi zaman kaybetmek istemiyorum diyorsun toomanyitems :) :)

deniz_alp

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Bence Toomanyitems çok gereksiz bir şey 1.3.2 de yani en yeni sürümde her şey var. İstisna olan spawner , ejderha yumurtası gibi şeyler alev ve su gibi şeyler yok. Bunları da kendin server açıp ordan /give [nickname] [item id] ulaşabilirsin /give [nicname] 51 alev mesela araştırıp yapabilirsin tabi zaman kaybetmek istemiyorum diyorsun toomanyitems :) :)

tabi sende too many items modunu bulamadığından öyle diyorsun demi 1.3.2 deysen skydaz dan indire bilirsinyada googleye yaz minekraft tükiye yazan yere gir iyi şanslar

159123

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
bana lazım modloader çünkü minecolony mod indircem modloader atarmısınız ama 1.2.5 olucak