[1.2.5] [MOD] Herobrine

on35ur

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
yukardan 2. nether blockta brian ın kafası var, o kendisim çıkıor yoksa ona özel blockmu var?

KenJu

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
crafting tablede ortaya soul sand koy etrafını kemikle kapat o block olur

Herobrine751

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ben tamam indirdim kurdum totemi yaptım, baya bi 1 saat kadar bekledim gelmedi kurulumu açar açmaz install dedim zaten kendiliginden kuruyo heralde başka bir şey değiştirmeden girdim totemi yaptım 1 saat bekledim gelmedi :S
abicim totemin yanında beklemiyecen oyuna devam edecen ağaç kes ve totemi göremiyeceğin bir yere git o zaman gelir

Herobrine751

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ya beyler modu kurdum yorumları görünce açılmıcak sandım mojangda bekletti açılmıcak sandım geldi too many items le totemi yaptım şimşek falan çaktı bi baktım allta bir yazı çıktı ı ** back yazdı korkunç ses geldi bi yanmaya başladım beyler ama ne göreyim herobrine beni yaktığı anda 1 kova su vermış suyu döktüm sondüm herobrine galiba bizi öldürmek istemiyor saten kardeşimiz oyundaki adamın stevin.Çölde geziyodum kuyu gibi şeyler oluyoya gittim oraya ilk kez görmüştüm suyun içinde herobrine bana bakıo bende tabi hemen ananı biiiiiiiiiiiiiiiiip xD.Yatıyordum birden herobrine çıktı tam yatarken bi patladı ben yatarken ben ölmedim ev kalmadı taşın üstünde uyudum yatak patladığı için xD.
evet oyundaki kardeşimiz fakat intikam almak istiyor bir tekme atıyo uçuyon yere düşüp ölüyon

dogadan

Marangoz
En iyi cevaplar
0
bazen gerek olmuyor bu moda birkere geziyordum (modsuz) ağacın arkasında el feneri gibi gözleri olan birini gördüm ilgilenmedim eve gittim
evi yakmış:)

democncn

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Bunu tek ben yüklesem serverimdekilerde herobrineyi görebilirmi ???

Cobainnn

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Videolarda izliyorum arada bir notch gelip yardım ediyor.

democncn

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Oynuyom Glowstoneden E harfi yapti sonra kaçti daha gelmedi sonra :S (yerlere cam koyup duruyor :D )

Boomerang

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
daha yeni deniyorum inş güzeldir <3 <3 teşekkürler

21emre

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
herobrine mod açılması için minecraftın kaçıncı modunu indirmeliyiz ?