Elmas [1.11.2] ColereMC | MC.ColereMC.Com | Faction | Zindan | Oto Event | Rank | Profil | 1.8 PvP

utkuak

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Uzun zamandır warp lapise gidip enchli kazmayla yardırmamıştım :D Şaka bi yana gelişmeye devam ederse(daha fazla içerik, mesela minigames) factions+minigames in birlikte oynanabildiği güzel bi sunucu olabilir. (minigames ödülleri factionsta gelişmene yardımcı olabilir) Bu benim fikrim, bu şekilde yapmak size kalmış tabi ama geliştirmeye devam edin. :para:

GodofMilker

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Lapis da var ne güzel bakın .s
Cidden bu arada yenilikçi bir şeyle oynayın oynayacaksanız özgün sistemleri var en azından :(
Elmas olarak da seçilmiş sanırım tek faction sunucu yani bir nedeni var bunun DAHA NE SÖYLEYEM

Son düzenleme:

Midoss

Bay Boş
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
vay canına tam da ortağımdan bekleneceği gibi kaliteli bir konu ve sunucu eh artık oynadığım bir oyun değil ama ruhani desteğim yanında endercim başarılar

Enderiatus

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Uzun bir aradan sonra efsane bir proje ile geri dönmene sevindim. Hayırlı olsun, Başarılarının devamını dilerim kardeşim benim.
Sağolasın dostum.
Vak vak :lol:
Uzun zamandır warp lapise gidip enchli kazmayla yardırmamıştım :D Şaka bi yana gelişmeye devam ederse(daha fazla içerik, mesela minigames) factions+minigames in birlikte oynanabildiği güzel bi sunucu olabilir. (minigames ödülleri factionsta gelişmene yardımcı olabilir) Bu benim fikrim, bu şekilde yapmak size kalmış tabi ama geliştirmeye devam edin. :para:
Aldım fikri kaçın. Minigames olarak oyun içine ufak PvP arenalar eklemeyi düşünüyorum. Yakın bi zamanda başlarım kodlamasına.
Lapis da var ne güzel bakın .s
Cidden bu arada yenilikçi bir şeyle oynayın oynayacaksanız özgün sistemleri var en azından :(
Elmas olarak da seçilmiş sanırım tek faction sunucu yani bir nedeni var bunun DAHA NE SÖYLEYEM
Teşkür ettim sütçüm.
vay canına tam da ortağımdan bekleneceği gibi kaliteli bir konu ve sunucu eh artık oynadığım bir oyun değil ama ruhani desteğim yanında endercim başarılar
Belli mi olur bu projenin yanına WGsiz bi survival açılır belki? Bina altı at satışı yaparsınız yine :lol:

Midoss

Bay Boş
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Sağolasın dostum.

Vak vak [emoji38]

Aldım fikri kaçın. Minigames olarak oyun içine ufak PvP arenalar eklemeyi düşünüyorum. Yakın bi zamanda başlarım kodlamasına.

Teşkür ettim sütçüm.

Belli mi olur bu projenin yanına WGsiz bi survival açılır belki? Bina altı at satışı yaparsınız yine [emoji38]
aaa bak benimle yasamazsan gücenirim eyfel abi evin bi odası sana at çiftliği gelirlerin 2/3 ü de paso sana bu sefer kaana kaptırmam seni [emoji23]

SM-G800H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aqwee

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Sunucunun online ortalaması kaçtır ? Güzel sunucu beğendim geç saatlerde girdim Ortalama online sayısını öğrenemedim

Enderiatus

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucunun online ortalaması kaçtır ? Güzel sunucu beğendim geç saatlerde girdim Ortalama online sayısını öğrenemedim
Yavaş yavaş yükseliyor. Bir kaç projemiz bittikten sonra reklamlarımız daha da çoğalacaktır. Bu sebep ile çevrimiçi oyuıncu sayısının yükseleceğini tahmin etmekteyiz. Şimdiden gelip yerinizi alabilirsiniz.

Güncel.

Güncel.

qRowLinqNite

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sunucu diğer klan sunucularından çok farklı bir sunucuya dönüşmüş :D
Çok güzel olmuş beğendim yalnız Zindan sistemindeki hatayı düzeltmelisiniz türkiyede 1 ilk değil ama çok eski bir sistem olduğundan bilmiyor veya görmemiş olabilirsiniz bunu lütfen bir eleştri olarak düşünün yeni oyuncunuz <3 Mustafa_DOGAN

Enderiatus

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucu diğer klan sunucularından çok farklı bir sunucuya dönüşmüş :D
Çok güzel olmuş beğendim yalnız Zindan sistemindeki hatayı düzeltmelisiniz türkiyede 1 ilk değil ama çok eski bir sistem olduğundan bilmiyor veya görmemiş olabilirsiniz bunu lütfen bir eleştri olarak düşünün yeni oyuncunuz <3 Mustafa_DOGAN
Zindan sistemindeki hatayı bir yerden iletirseniz bakabilirim. İlk olarak yine ben getirmiştim bunu. Ben yaptığımda hiçbir sunucuda yoktu en azından.

DragonsAcav

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Böyle bir sunucuda kurucu olmak nasıl bir histir acaba :D

Furkan4772

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bu kadar kısa bir sürede elmas sunucu ödülü aldığınıza göre sunucunuz kaliteli. Konu tasarımı çok güzel.

NorvanTR

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucunuz güzel olmuş .Başarılı bir sunucu.