Voltz Türkiye Sunucusu Çalışmaları Yeniden Başladı! - Sen De Patlatmak İstemez Misin? (2015)

safkan55123

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Geçen Seneden Açmaya çalıştığımız Voltz sunucusu bazı sebepler nedeniyle kapanmak zorunda kalmıştı...
Bugün Burda Kaldığımız Yerden Devam ediyoruz...

Herkese Merhaba Arkadaşlar,
İşte Size Türkiye'de ilk Olan Voltz Serveri Paylaşacağım
Hiç Vakit Kaybetmeden Anlatıma Geçeyim

Voltz Nedir ?
Cevap: Voltz Minecraft Technic Launcherında Bulunan Bir Mod Paketidir

Voltz Mod Paketi İçinde Neler Yapabilirim ?
Cevap: Mod Paketi Günümüz Teknolojisine Yakın İtem(Eşya)larıyla Donatılmış , Teknik Ve Savaş Üzerine Kurulmuş Bir Mod Paketidir Kurallar Çerçevesinde Birbirinizle Savaşabilir Hatta ve hatta savaşırken Sıkıcı Minecraft Silahlarıyla değilde Füzelerle Çok farklı Bombalarla Savaşınızı Çok Farklı Boyutlara Getirebilirsiniz Düşmanınızı Haritadan Bile Silebilirsiniz Böyle Bir Mod Paketine Kim Hayır Diyebilir ki

Voltz Mod Paketi Hakkında hiçbir şey Bilmiyorum Nasıl Öğrenirim ?
Cevap: Türkiye'de Tek Olduğumuzu Daha Önce Söylemiştim Sizin İçin Dev Bir Rehber Hazırladık Bu rehbere Sitemizden Ulaşabilirsiniz (Altta Belirtiğim Linkler Kısmında Erişebilirsiniz)

Voltz Serverımızın İçerikleri Nelerdir?
Cevap: Serverimiz Tamamen Survival Olup Herhangi Warp Market Gibi Warplar Bulunmamaktadır
Ayrıca Spawn Hariç Hiçbir Yerde Wg Claim Gibi Şeyler Olmayıp Tamamen Güvenilirliğe Bırakılacaktır Eğer ki Bir yerden bir şey kırılırsa Yerin Sahibi Tarafından Admine Şikayet Gelirse Plugin Sayesinde Tespit Edilip Hiçbir Affı Olmamaksızın Sınırsız Banlanıcaktır Server İçinde Kendi Oluşumlarınız ( Köy.Kasaba Belde Vb.) Başvuru ile Alınacak Size Belirtilecek Köy Kurucusunun Sözünden Üyeler Ne Olursa Olsun Çıkmayacaktır Serverda 4 Köy Olucak Duruma Göre Artırılabilinecektir Köyü açmak için En Az 4 oyuncu ile başvuru yapmanız gerekmektedir.

Voltz Serverine Nasıl Katılabilirim?
Cevap: Sitemizin Başvuru Bölümünden Başvurularınızı Yapmalı Ve Adminlerin Takdirinde Alınıp Veya Alınmayacağınız Belirlenecektir Bu Size Measj Yoluyla Size Bildirilecektir

Voltz Serverda Neden Wg Veya Farklı Koruma Yok ?
Cevap: Birbirimize Güven için buradayız Değil mi

Voltz Servera Neden Başvuru İle Alım Yapılacaktır ?
Cevap: Bu sayede Daha Kaliteli Oyuncularla Daha Rahat Ve En üst Eğlence Seviyesinde Rahatça Oynuyabileceksiniz

Minecraft'ım Korsan Nasıl Voltz Oynuyacağım ?
Cevap: Sitemizin İndirme Kısmında Bulunan Orjinal ve Crack(Korsan) Launcher Bulunmaktadır
Oradan İndirebilirsiniz

Daha Nelerin Nelerin Olduğu Bu Harika Serverda Neden Sende Olmuyasın Hemen Başvurunu Yap 0 Lag Kalitesindeki Harika Savaşlara Ve Maceralara Katıl Ayrıntılı Bilgi İçin Sitemizi Takip Edin

LİNKLER:
www.voltzoom.net

ServerBilgileri:
--16 GB Ram--

--İ7 İşlemci 8 Çekirdek--
Not Biz Uydurmayız

Server İp: Server Oluşum Başvurularından 2-3 Hafta Sonra Açılacaktır İp Sitemizden Bildirilecektir

Video:

Ekran Görüntüleri

http://i.hizliresim.com/9XRVjk.png

http://i.hizliresim.com/oQ2A1m.png

http://i.hizliresim.com/8nklAa.png

Son düzenleme:

Zorinkun

Blaze Yokedici
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
Resimler gözükmüyor. Lütfen güncelleyin.

safkan55123

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Yorumun İçin Çok Saol Güncellendi !!!!(kusura Bakmayın Resimleri Koyamadım Linklerini Atıyorum)

Zorinkun

Blaze Yokedici
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
Bukkit'e mod yüklemeyi nasıl becerdiniz? Özelden söyleyebilir misiniz?

safkan55123

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Bukkit'e mod yüklemeyi nasıl becerdiniz? Özelden söyleyebilir misiniz?
Valla Onu Tam Olarak Bende Bilmiyorum Onu Arkadaşım Ayarladı Bende Hiç Sormak Bile İstemedim Eğer Skype Verirsen yardımcı olur diye düşünüyorum

Zorinkun

Blaze Yokedici
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
Valla Onu Tam Olarak Bende Bilmiyorum Onu Arkadaşım Ayarladı Bende Hiç Sormak Bile İstemedim Eğer Skype Verirsen yardımcı olur diye düşünüyorum
Arkadaşınıza söyleyin beni ekleyebilirse eklesin fakat şu an online olamam Skype'da.

redeagle911

DiaronX

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bence claim plugini olmalı, yoksa her griefte adminle uğraşacaksak ohoo.

safkan55123

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Başvuru Formunu Gözden İyice Geçirdiyseniz Doldurulması Zorunlu Bir Bölümde Yer Almamaktadır Bu sizin İsteğinize Kalmıştır.Teşekürler.

gunlad

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Konsept Craftolojinin Modlu Hali :D

LaxMean

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sayılabilir, bizler de craftoloji oyuncusuyduk zaten :) Ama craftolojide bir amaç kalmıyor bi yerden sonra tabi sıkılıyorsun...

Bende craftoloji oyuncusuyum ! :D Aynen ya belli bir süre oynadıktan sonra amaç kalmıyor sende haliyle sıkılıyorsun.