Snapshot Snapshot 13w19a/21a

Garner16

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Valla modsuz oynanılmıyodu şimdi daha az mod gerekiyor vD

KNKTL

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Renkli Kerpiç olayı iyi olmuş. İnşaatlarda yünlerin dokuları çok absürt duruyordu. Bu gerçekten çok işe yarayacak. Notch ve ya Jeb her kim geliştiriyorsa işte oyuna Smart Moving Mod'unu da dahil etse oyun tadından yenmez. :)

umut_

┌────────────┐ [ 1881 - 193∞ ] └────────────┘
En iyi cevaplar
0
Renkli Kerpiç olayı iyi olmuş. İnşaatlarda yünlerin dokuları çok absürt duruyordu. Bu gerçekten çok işe yarayacak. Notch ve ya Jeb her kim geliştiriyorsa işte oyuna Smart Moving Mod'unu da dahil etse oyun tadından yenmez. :)

Eskiden Elma Çıkması İçin Mod Yüklüyormuşşunuz Şimdi smart moving modunu sen yükle :D

anitome

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Peki yeni launcher sorunu ne oldu ??

-PerfectBlue-

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Bu oyunda daha çok yenilik olur.at olayı 2.pet oluyor sanırım.(Kurt-At)

KNKTL

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Eskiden Elma Çıkması İçin Mod Yüklüyormuşşunuz Şimdi smart moving modunu sen yükle :sırıtmak:
Yüklüyormuşsunuz derken ? Hala yükleniyor. Senin dediğin bildiğimiz elma ağacı. Üstünde elmalar gözüküyor. Ben 2012 Ağustos'ta başladım eskileri bilmem :D Ayrıca Survival'ı modsuz oynamak istediğimiz için eklesinler diyoruz zaten.

umut_

┌────────────┐ [ 1881 - 193∞ ] └────────────┘
En iyi cevaplar
0
Yüklüyormuşsunuz derken ? Hala yükleniyor. Senin dediğin bildiğimiz elma ağacı. Üstünde elmalar gözüküyor. Ben 2012 Ağustos'ta başladım eskileri bilmem :sırıtmak: Ayrıca Survival'ı modsuz oynamak istediğimiz için eklesinler diyoruz zaten.

Ben 1.4.7 De başladim :D eskiden agaçtan elma çıkmasi için modlar varmis ağaçtan elma çıkmıyormus duyduğumu diyorum ben :D

ShouldToBe

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
1.6 gelmesin lütfen 130 tane modum var napacam ben garibanımm :D Bu arada kerpiç bloğunu sevdim :D

ProfeniX

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Mükemmel tek kelimeyle muazzam RPG oyunlarına benzedi oyun :D