Snapshot Snapshot 13w16a

umut573

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ben paramı seviyorum bir nick bir de skin için 50 TL vercek kadar aklımı yemedim daha :)
Bunu bu konuyu hazır yakalamışken ilk sayfasından yazayım;

Arkadaşlar korkuya hiç gerek yok crack çıkacak ve bunu isterse 50 launcher deistirsinler engelleyemezler.
Launcher değişmesinin sebebi crack kullanan kişileri korkutup minecraft premium'a yitmek.
Biraz bekleyin arkadaşlar oynar tadını çıkarır sonra biz bakarız tek fark biraz geç çıkar :)
Gerçekçi olalım. Premium'un tek avantajı skin ve nick değil :)
Kendini kanıtlamış çoğu server premium olmayan hesaplara giriş hakkı vermez.
Onları da geçtim arkadaşlar arası bir server'a bile girebilmek için ortak ağ oluşturan yardımcı program kullanmak zorundasın.
Konuyu saptırmaya gerek yok. Ben premium'u savunmaya çalışmıyorum, Türkiye'nin en büyük Minecraft forumunda üyelerin çoğunun crackli oynamasından bahsediyorum. Zaten premium'u savunmaya gerek bile görmüyorum. Premium hesabı olanların crackli olanlardan daha avantajlı olması kadar doğal bir durum olamaz.

desruyel

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
ya bunu notch da anlattı çocugun biri premium hesap istemiş notch da git crack oyna demiş :D

Enokan

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
1.6 Versiyonunu Mojang Mo Creatures Le Beraber Yaptı Dostum :D

* Hala Bir .Jar verebilecek yokmu yha *
Hayır mo Creatures bir mod adıdır ve mojang tek basına çalısan bir firmadır Notch twitter da belirtmisti "Kendimiz dısında kimseden yardım almayız"

desruyel

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Şahsen düşündüğüm gibi 1.6 nın launcheri cracka uygun olmayacak ama türkiyenin hackerleri buna uygun bişeyler bulur

desruyel

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Türkiyenin hackerleri buna hiçbir şey bulmaz.
Oyun dünya çapında bu yüzden Türkiyedeki hackerlere laf düşmez.
ve crack kullanıp ücretsiz minecraft'ın tadını çıkartmak herkezin hakkı.
Ha diğer arkadaşları da anlıyorum bende 50 TL - 60 TL versem kazık yemediğimi ıspatlamak için elimden geleni yapardım :)

Tamam biraz gerçekçi olalım. Sen söyle o zaman server + skin 60 TL edebilir mi ? Etmez o paraya daha iyi şeyler yapılır :)

Ve Türkiyede oyun satışı normalin çok çok altındadır.
Kimse bir oyunu satın almaz burası Türkiye :hihi:

Gta 4 ün sahtesi nasıl çıktı ozaman düşünsene rockstar game mojangdan üstün gta 4 ün sahtesi 1 haftada çıktı düşün minecraft ne zaman crackı çıkar ve .jar ile 1.6 ya crackdan atlıyamazmıyız ?

KRHN

Yazılımcı Beyefendi
En iyi cevaplar
0
≈UŋƘỼɯŋ™
Kardeş, Premium 50 TL'ye kesinlikle değer ben aldım ve çok mutluyum hatta 2 premium hesabım var inanmıyorsan kanıtlayabilirim. Birinin adı Karahanbuhan birinin adı Schaffer79 premium sırf nick vs için değil daha fazla özellikleri var bikere mod paketlerini hiç hatasız oynama skin değiştirebilme özel serverlere girebilme ve konudaki gibi bu launcher ile Minecrafta girme.

Benontis

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ben paramı seviyorum bir nick bir de skin için 50 TL vercek kadar aklımı yemedim daha :)
Bunu bu konuyu hazır yakalamışken ilk sayfasından yazayım;

Arkadaşlar korkuya hiç gerek yok crack çıkacak ve bunu isterse 50 launcher deistirsinler engelleyemezler.
Launcher değişmesinin sebebi crack kullanan kişileri korkutup minecraft premium'a yitmek.
Biraz bekleyin arkadaşlar oynar tadını çıkarır sonra biz bakarız tek fark biraz geç çıkar :)
Kardeşim Bende Crackli Oynuyorum Şu Aralar Sınavlarım Berbat Olduğu İçin Ailem İzin Vermiyor Ama Kısmet Olursa Yazın Alacağım. Aslında Dediğin Doğru Bir Skin Ve Bir Nick İçin 50 TL Çok Para Ama Böyle Bir Oyunu Böyle Oynamak Sanki Bir Oyunu 2 PC'dende Oynayabildiğn Halde Kasmayan Pc'ye Gitmek Gibi Ama Deminde Dediğim Gibi 50 TL Gerçekten Fazla.!

umut573

Marangoz
En iyi cevaplar
0
crack kullanıp ücretsiz minecraft'ın tadını çıkartmak herkezin hakkı.
Ha diğer arkadaşları da anlıyorum bende 50 TL - 60 TL versem kazık yemediğimi ıspatlamak için elimden geleni yapardım :)

Tamam biraz gerçekçi olalım. Sen söyle o zaman server + skin 60 TL edebilir mi ? Etmez o paraya daha iyi şeyler yapılır :)

Ve Türkiyede oyun satışı normalin çok çok altındadır.
Kimse bir oyunu satın almaz burası Türkiye :hihi:
Seninle açık konuşayım. Ben hayatımda 2 oyunu satın aldım.
-Arma II: Combined Operations (DayZ için)
-Minecraft
Ben değer verdiğim oyunlara para yatırırım. Eğer gelip geçici ise; yani sadece öyle oynayıp geçmek -oynamış olmak- için oynayacaksam tabi ki satın almam. Ben de crack'li az buz oyun oynamadım. Aklıma gelenleri yazayım:
-Rome Total War
-Mount And Blade Warband
-Spore
-Stronghold 2
vs.
Bu saatten sonra ana mesajı alamadıysan açık açık söyleyeyim: Kazık yediysem yedim, bundan da gayet mutluyum. Ben bu oyunu para harcamak için almadım; değeri olduğu için ve sonuna kadar oynamak için aldım.

TaleWorlds

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Seninle açık konuşayım. Ben hayatımda 2 oyunu satın aldım.
-Arma II: Combined Operations (DayZ için)
-Minecraft
Ben değer verdiğim oyunlara para yatırırım. Eğer gelip geçici ise; yani sadece öyle oynayıp geçmek -oynamış olmak- için oynayacaksam tabi ki satın almam. Ben de crack'li az buz oyun oynamadım. Aklıma gelenleri yazayım:
-Rome Total War
-Mount And Blade Warband
-Spore
-Stronghold 2
vs.
Bu saatten sonra ana mesajı alamadıysan açık açık söyleyeyim: Kazık yediysem yedim, bundan da gayet mutluyum. Ben bu oyunu para harcamak için almadım; değeri olduğu için ve sonuna kadar oynamak için aldım.
valla haklısın bende warbandı almak istiyordum çok güzel kesinlikle al