Arkadşlar Korkumu Yenemiyorum Lütfen Bakın

batuahn elmental creepe

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Arkadşlar ben minecraft oynuyorum sitede gördüğüm herobrine kelimelerinden artık korkmaya başladım o korkudan dolayı peacuful (barışcıl) modda oynuyorum ve ben acıkmak yemek yemek istiyorum evde atmış dört atmış dört et birikdi e barışcıl modda ikende acıkmıyorsun lütfen yardım edin

craftable

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
oooo sorunun hatsafada....
bence yapacagın şey hileli bir oyun acıp kendıne diamon set dizip bir güzel ava cıkmalısın ki korkunu yenebilesin.

batuahn elmental creepe

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
ben şey diyorum aslında madene giderken filan canavar görünce korkuyorum vurmasında değil bide herobrineden herobrine biliyorsun ne kadar üst seviyede armor giysende giy seni öldürüyor

Harikayigit

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
ben şey diyorum aslında madene giderken filan canavar görünce korkuyorum vurmasında değil bide herobrineden herobrine biliyorsun ne kadar üst seviyede armor giysende giy seni öldürüyor
yoo Herobrine hayal ürünüdür gerçek değildir yani Hayalinden onu öldürebiliceğini düşünürüsen belki korkunu yenebilirsin.

batuahn elmental creepe

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
yoo Herobrine hayal ürünüdür gerçek değildir yani Hayalinden onu öldürebiliceğini düşünürüsen belki korkunu yenebilirsin.
lan herobrine beynimi sardı bir blok hayada görsem anne herobrine geldi diye düşünüyorum iki dakika anneme beni psikoloğa götür diyicem ''anneeee beni psikoloğa götür'':) şişt çaktırmayın:)

craftable

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
:D bak kardeşş tabikide en zorda hardcorede oynarken madendesin canın cok az kalmış 2 kalbin var ender cıktı bi anda insan hoplar tabii ki. ama zombı falan gorunce korkmaman lasım buda senın savas oyunları oynamamandan kaynaklanıyor olabilir. sana önerim şu olacakki alıcaksın itemleri dalıcaksın madene alıcaksın en zora.. maden kazmıcaksın sadece yaratık arıcaksın catır cutur kesiceksin hepsini :)

K

_-KraliyeT-_

Ziyaretçi
bende de olmuştu çok hatta yatak bulamadığım gecelerde korkudan altıma sıçardım :D

K

_-KraliyeT-_

Ziyaretçi
toplu katliam yap derim :) ben korkumu öyle yendim

craftable

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
:) onu bunu bırakında oyunu ilk oynadıgım an geldi aklıma.. cok duygulandım yaa
topragı kazıp iceri girmiştim örümcek kovalıyorduu..
dua ediyodum inş iceri girmez örümcek diye :D

craftable

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
crackli olsa bile serverlara girersin online olarak.. yani söyle anlatıyım kurulan serverlarda cracklii orjinal üyeligi olan olmayan herkes girebiliyor anlıyabilecegin...