Premium olmayan MC Launcher nasıl korsan sayılabilir?!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

erdemalsirts

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ben emek harcadım rehber hazırladım MC Launcher nasıl kurulur diye ve "Korsancılık nedeniyle konunuz silindi uyarı aldınız." diye bana özel mesaj geldi. Ben daha önce Mojang şirketinin bedava Minecraft sürümlerinin korsan olarak saymadığını ve buna resmi olarak izin verdiğini duymuştum. Zira şirket izin vermeseydi, şu anda en güncel MC sürümlerinin crackleri yayınlanamazdı çünkü önlemi alınırdı.

Xeressa

Team Ronin
En iyi cevaplar
0

erdemalsirts

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Crack kullanımı kesinlikle illegaldir, ahanda şuradan gerekli tartışmaya gidebilirsin : http://www.minecraftforum.net/forum...73-minecraft-legit-version-vs-cracked-version
Zaten biraz mantık yürüterek de bulabilirsin, adamlar oyunu almanız için demo olarak koyuyorlar, süreniz bitince de almanız gerektiğini hatırlatıyorlar. Ayrıca forum kurallarında da açıkça yazıyor.
Ama bak premium MC alanlar normal sunuculara giremezler. Bu forumdaki insanların %90'ının crackli launcher kullandığı iddasına girebilirim. Ayrıca crack illageldir ama bu aynı şeyin MC için geçerli olacağını pek sanmıyorum. Çünkü resmen izin veriliyor. Daha taptaze çıkan MC 1.9.4 sürümü çıkar çıkmaz onunda cracklisi geliyor mesela... Ve buna karşın hiçbir engelleri yok Mojang/Microsoftun. O yüzden bildiğimiz .exe crack nasıl yapılır tarzı videolar çekmiyorum. MC Launcher nasıl kurulur bu videoyu çektim sadece.

BU FORUMDA AÇILAN SUNUCULARIN NEREDEYSE HEPSI CRACKLI MC İÇİN AYRICA... ONLINE MODE "FALSE" YAPILIYOR.

EmrsmskOfficial

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ama bak premium MC alanlar normal sunuculara giremezler. Bu forumdaki insanların %90'ının crackli launcher kullandığı iddasına girebilirim. Ayrıca crack illageldir ama bu aynı şeyin MC için geçerli olacağını pek sanmıyorum. Çünkü resmen izin veriliyor. Daha taptaze çıkan MC 1.9.4 sürümü çıkar çıkmaz onunda cracklisi geliyor mesela... Ve buna karşın hiçbir engelleri yok Mojang/Microsoftun. O yüzden bildiğimiz .exe crack nasıl yapılır tarzı videolar çekmiyorum. MC Launcher nasıl kurulur bu videoyu çektim sadece.
Gta 4'ün de Cracki çıktı biliyorsun dimi :D Hemde ertesi gün. Gta 5'inde.

erdemalsirts

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Aynı şey değiller pek. Normalde bir oyunun crackli sürümü çıktığında yavaşlık ve bir takım buglarla karşılaşırsınız virüs alma olasılığıda var. Ancak Minecraft crackli launcher o kadar hayatımızda popüler oldu ki, buna korsan demek yanlış olur.

Korsan denilmesi zor aşırı popüler ve sunuculara girebiliyor. Bu yüzden.

BraveHero

Dobloyu n'aptın
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Aynı şey değiller pek. Normalde bir oyunun crackli sürümü çıktığında yavaşlık ve bir takım buglarla karşılaşırsınız virüs alma olasılığıda var. Ancak Minecraft crackli launcher o kadar hayatımızda popüler oldu ki, buna korsan demek yanlış olur.

Korsan denilmesi zor aşırı popüler ve sunuculara girebiliyor. Bu yüzden.
Öncelikle söyleyeyim, Premium kullanıcılar crack servere de girebiliyor, premium servere de.

Bu arada bir oyun parayla satılıyorsa ve bağış yapmak için alabilirsiniz demiyorsa, bunu bedavaya kullanmak hukuk yasalarına ve dini yasalara aykırıdır.
Hırsızlık sayılır.
Baş çavuşun eşeğimi var burada bütün oyunları para vererek oynuyor?

erdemalsirts

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
notch oyunun crack oynanmasına izin vermiş ama oyunu beyenirlerse satın almalarını sitemiştir
Ben satın alamayanlardanım. :) Zaten premium denen bu işi çözemiyorum. Ne olacak premuim minecraft satın alınca? Skin değişikliği ve premium sunuculara girilebilecek diye biliyorum fakat premuim sunucuların normal sunuculardan farkı ne ki?

BraveHero

Dobloyu n'aptın
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Ben satın alamayanlardanım. :) Zaten premium denen bu işi çözemiyorum. Ne olacak premuim minecraft satın alınca? Skin değişikliği ve premium sunuculara girilebilecek diye biliyorum fakat premuim sunucuların normal sunuculardan farkı ne ki?
ARKADAŞIM, BU OYUNU OYNAMAK İÇİN SATIN ALMAK ZORUNDASIN.
Notch, oyunu beğenirseniz almak şartıyla bedava indirmeye izin verdi.
Bu şartı ihlal ettiğin vakit hırsızlığa girer.

Ayrıca şu an Notch, Minecraft ekibinde değil.

erdemalsirts

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali

Babam bu oyuna basit bir oyun dediği için gerçekten hiç umursamıyor bu oyunun parayla satılmasına. Emin olun ki sizin şu yorumlarınızı babama okutsam cancer olur. "Bu oyuna 5 kuruş bile vermem." diyen bri babam var. GTA V içinse "Bu oyun çok şiddeti nesini seviyorsunuz Allah aşkına?" der. Far cry 4 desem babam "Bu da şiddetli hayvanları mı kesiyorlar?" der.. Shadow of mordor desem "Bu da şiddetli." YETER..

Ben 17 yaşındayım yani neredeyse önümüzdeki sene 18 yaşında olacağım. Bu muamele nedir arkadaş?

Tenekesaurus

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Babam bu oyuna basit bir oyun dediği için gerçekten hiç umursamıyor bu oyunun parayla satılmasına. Emin olun ki sizin şu yorumlarınızı babama okutsam cancer olur. "Bu oyuna 5 kuruş bile vermem." diyen bri babam var. GTA V içinse "Bu oyun çok şiddeti nesini seviyorsunuz Allah aşkına?" der. Far cry 4 desem babam "Bu da şiddetli hayvanları mı kesiyorlar?" der.. Shadow of mordor desem "Bu da şiddetli." YETER..

Ben 17 yaşındayım yani neredeyse önümüzdeki sene 18 yaşında olacağım. Bu muamele nedir arkadaş?

Babanı mı dövelim ?

BraveHero

Dobloyu n'aptın
En iyi cevaplar
1
Ruh hali

O zaman yapacak bir şey yok :/

erdemalsirts

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali

HUNTERMAN

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Korsan buna deniliyor.
Saol kardeeşim şu an aydınlanma çağındayım

Ben satın almıştım ama çarım çalındı.
O zaman bedava indirebilirim:D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...