|| OffensivePvP || PvP || Ticaret Sistemi || Kombo || 7/24 ONLINE ||

ErenGerekliR3qt

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Harika Bir Sunucu Gerçektn Çok Uğraşılmış Herkezin Emeğine Teşekkürler İlerde Harika Bir Sunucu Olucağına İnnaıyorum :)

mciltrot34

International Rias Fanclup President
En iyi cevaplar
1
Kombo derken neyi kastettiniz?

U8816 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

eto0601

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Sunucu Gayet Başarılı Aynen Böle Devam Edin EGGWARS Açarsanız İyi Olur

ardasenoglu

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
JİLLLLLLLLLLOP gibi server bi kere dia kılıç bile alınıyo yaşım 6 o yüzden abi gibi yazıyorum sunucuya girin siper

OffensiveMC

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Yorumun Icin Teşekkür Ederim. Iyi Forumlar

SteveKafası

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
hocam amacınız bizi geliştirmek değil, PARA kazanmak olmasın?

Kpoplove12

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Yetkililer berbat hayatımda böyle bir server görmedim ben admin ordan burdan fırlıyo adam sanıyom vuruyom geri çekiliyorum sorgulamadan hile diye banladı + server hile kaynıyor ilgi berbat oyuncular mod a 5 6 tane hile vardı neden banlamadn diyor mod cevap vermiyor kısaca rezil yetkililer

OffensiveMC

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Yetkililer berbat hayatımda böyle bir server görmedim ben admin ordan burdan fırlıyo adam sanıyom vuruyom geri çekiliyorum sorgulamadan hile diye banladı + server hile kaynıyor ilgi berbat oyuncular mod a 5 6 tane hile vardı neden banlamadn diyor mod cevap vermiyor kısaca rezil yetkililer
Yorumun Icin Teşekkür Ederim Ama bu tabirleri Kullanman Biraz Beni Kırdı. Kimse Kimseyi Boş Yere Banlamıyor Eğer Boş yere Banlandıysan Ban Itiraz Icin Skypem De Duyuru Geciyordu Ben Modları Güvenle Seciyorum Mod cevap vermeme sebebi oyunculara görünmeden Hileleri İzlemesidir. Sunucumuz a En Kısa Zamanda Anti Hile Getiricez Sizden Özür Diliyorum. Hileleri Elimden Geleni yapıyorum banlamak icin Lütfen Biraz Anlayış Gösterirseniz Daha iyi Olur.

hocam amacınız bizi geliştirmek değil, PARA kazanmak olmasın?

Amacımız Para kazanmak Olsa Şu an Sunucu Kapalıydı Beyfendi Lütfen Tabirlerinizi Böyle Yapmayın Yinede Teşekkürler.