TEKKİTTURKEY GERİ AÇILSIN MI ?

TekkitTurkey Geri Dönsünmü ?

• Evet dönsün oynarız

Kullanılan: 42 87.5%
  • Hayır gerek yok

Kullanılan: 6 12.5%

• Kullanılan toplam oy
    48

oyakabuyaka

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Biliyorum kapandı ben açılacak olan server için yazdım :D
nerde yazıyo lan orda açılcak diye insan bi bakar güncelenme tarihine yorumlara kaç asır geçti sw kapanalı
hemde sw büyük bi şekilde içden batdı olayları hala hatırlıyom 3 ortak kuruculardan 2 sinin kavgasıyla başladı sonra 1 kurucunun admini sw dosyalarını sildi öle devam etdi

aklıllıminecraft

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
1
nerde yazıyo lan orda açılcak diye insan bi bakar güncelenme tarihine yorumlara kaç asır geçti sw kapanalı
hemde sw büyük bi şekilde içden batdı olayları hala hatırlıyom 3 ortak kuruculardan 2 sinin kavgasıyla başladı sonra 1 kurucunun admini sw dosyalarını sildi öle devam etdi

Ortaklık kötüdür. B)

oyakabuyaka

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Çaktırmayın O Admin Ben :D
o zamanlar oynayanlar bilir yada dnt de sw kapanınca clan kurup oynayanlar (mesale ben) ve elbete clanın vip abisi Can abi[DOUBLEPOST=1424720336,1424720217][/DOUBLEPOST]beyler ee modu varya item çogaltma o modu tekkit classicdeki halinin aynısını 1.7.2 ye taşımışlar bi mod packde gördüm ATlauncher da adı DNStechpack modun adıda Project E inanmayanlar modu indirip baksın rm set yüzükler falan hepsi duruyo buda 1.2.5 den sonra bitdi diyenlere ders olsun

saltuk1000tr

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
NİCK;SALTUK1000
YAŞ;13
AMAÇ;TEKKİTTE YENİ ŞEYLERİ ÖĞRENİP EĞLENMEK

soanek

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
beyler server açılacakmı[DOUBLEPOST=1440349507,1440349109][/DOUBLEPOST]beyler server açıkmı açık deilse açılcakmı açılcaksa ne zaman her şeyi payaşırmıınız artık türkiyede bi tekkit server olsun bu arda bu server açılırsa size yemin edeblirim sabah 12 den akşam 5 gece 12 den sabah 5 e kadar açık olurum yardım severim yani madene ihtiyacınız olursa yardım ederim ve gurup kurmak isteyenler varsa tekkit ile ilgili her şeeyi biliyorum server açılcaksa bildiğim bagları söleyebilirim iyi günler

aklıllıminecraft

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
1
beyler server açılacakmı[DOUBLEPOST=1440349507,1440349109][/DOUBLEPOST]beyler server açıkmı açık deilse açılcakmı açılcaksa ne zaman her şeyi payaşırmıınız artık türkiyede bi tekkit server olsun bu arda bu server açılırsa size yemin edeblirim sabah 12 den akşam 5 gece 12 den sabah 5 e kadar açık olurum yardım severim yani madene ihtiyacınız olursa yardım ederim ve gurup kurmak isteyenler varsa tekkit ile ilgili her şeeyi biliyorum server açılcaksa bildiğim bagları söleyebilirim iyi günler

Server açılmayacak ._.

soanek

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
kardeş mantıklıda iç türk yok soruyorum kimse yok gelin beraber oynayalım ne olursnuz ya

r102

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Kardeşim Crackli Tekkit Classic Oynayan Türk Sayısı Gerçekten Az Yani Zarar Etmeye Değmez Yoksa şu an Ben Açabilirdim şu an Yabancılara Yönelmek En Mantıklısı
Eminimki Şuanda 100 Lerce Türk Kişisi Tekkit Server Bekliyordur Buna Eminim İsterseniz Oylama Yapıp Çıkan Sonuça Bakabilirsiniz.