Raid'EM SKYBLOCK > 6 Ada | Jeneratör Sistemi | Zor Ekonomi | Günlük Bonus | play.RaidEM.net

Pudilo

Ver yetkiyi gör etkiyi.
Emektar Üye
En iyi cevaplar
2
Benim meselem sunucu farkı vbs değil oyuncun'un yaptığına bakar mısın resim attım az önce bir işlem yapmıcak mısın ?

İkimizde sunucuda olduğunu ve oyuncunun ne ceza aldığını bildiğinin farkındayız.
Oyuncu küfürden dolayı 6 saat susturuldu şimdi sunucuna gider misin polis mi çağırayım?

EgeN7

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yemedin içmedin sunucu açacağım günü bekledin sanırım bir tek kullanıcı adın tanıdık geliyor o da yıllar öncesinden.

Alıntı mı yapacaktın, aklımızı mı çeldirecektin ne yapacağını bilmiyordum ama sunucumuza VevoTR efendiyle gelip ettiğin küfürü ne kadar çabuk unuttun? Sunucu açacağın günü falan beklemedim, rastgele geziyordum ve gördüm. Olay geçen sene oldu, hatta aylar da diyebiliriz. Yıllar öncesi değil. Kimler adam olmuş hemen (!), nereden nereye gelmiş böyle haha. Ama ben biliyorum, havalara girilmiş fakat; hala olmaz, olmaz.

https://forum.gamer.com.tr/konu/mc-...t-orta-zorluk-dene.211862/page-2#post-1117390

Pudilo

Ver yetkiyi gör etkiyi.
Emektar Üye
En iyi cevaplar
2
Alıntı mı yapacaktın, aklımızı mı çeldirecektin ne yapacağını bilmiyordum ama sunucumuza VevoTR efendiyle gelip ettiğin küfürü ne kadar çabuk unuttun? Sunucu açacağın günü falan beklemedim, rastgele geziyordum ve gördüm. Olay geçen sene oldu, hatta aylar da diyebiliriz. Yıllar öncesi değil. Kimler adam olmuş hemen (!), nereden nereye gelmiş böyle haha. Ama ben biliyorum, havalara girilmiş fakat; hala olmaz, olmaz.

https://forum.gamer.com.tr/konu/mc-...t-orta-zorluk-dene.211862/page-2#post-1117390

Söyleyen de bir şey olmuş olsa neyse diyebilirdim fakat o zamanlar bile o duruma rağmen ben gelip konuna şunu yazıyorsam, ilgili görsel aşağıda, senin bana bir şey demeye hakkın yok.
Kaldı ki konuda VevoTR gereken açıklamayı yapmış, o yüzden kendi işinize bakın sunucuyla alakasız yorumlara da yönetim el atar umarım.

EgeN7

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Hahahaha. Gülüyorum vallahi gülüyorum sesli güldüm ciddiyim. Yorumu ilk yaptığın günden 1-2 gün sonra doğru yolu bulup düzenlediğin cevabı atıyorsun bana, onun öncesini de gördük biz :) Nereden nereye canım benim... Yönetim el mi atacak? Şurada bir şey söylüyoruz, yaptığın şeyleri hatırlatıyoruz bu cevabı alıyorum. Uzatmaya gerek yok hadi kolay gelsin iyi forumlar. B)

Cleons

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
İkimizde sunucuda olduğunu ve oyuncunun ne ceza aldığını bildiğinin farkındayız.
Oyuncu küfürden dolayı 6 saat susturuldu şimdi sunucuna gider misin polis mi çağırayım?
Tamam uza artik konu kapandı mesaj yazmayalım.
Sana Iyi Forumlar

Mockingjayy

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Qrdşh onu bhunu bıraktha sewede reklamcı grubu yoq ;(

Sent from my iPhone using Tapatalk

Pudilo

Ver yetkiyi gör etkiyi.
Emektar Üye
En iyi cevaplar
2
Tamam uza artik konu kapandı mesaj yazmayalım.
Sana Iyi Forumlar

Ay hoşt ulan...

Qrdşh onu bhunu bıraktha sewede reklamcı grubu yoq ;(

Sent from my iPhone using Tapatalk

Bunlar cahel pnp.[DOUBLEPOST=1439828586,1439802267][/DOUBLEPOST]Yakın zamanda survival sunucumuz açılacaktır aşağıdaki IP adresinden erişilebilir olacaktır.

Survival.Licse-Turk.net[DOUBLEPOST=1439899756][/DOUBLEPOST]Sunucumuz yenilenelerek hizmet vermeye devam ediyor, konu güncel

]Kısa süreli bir erişim sorunu yaşandı, firewall güncellemesinden ötürü, sorun için özür diliyoruz sunucu yeniden aktiftir.[DOUBLEPOST=1440153817][/DOUBLEPOST]Konu güncel.

Zergi

ingilizce havalı söz ;D
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Konu çok eglencesiz ama sunucu güzel.

fbler700

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
kardeşim pardon ama nerde bu hile koruması kill aurayı açmış adam çatur çatur kesiyor milleti
+enchli çok ucuz bi lapisde zaten 30 k kasıyorum warp haydutta bile gold var bu şartlarda sadece küçük kitleyi bulursun sunucunda

Son düzenleme: