SUNUCU Nasıl Olmalı Peki Ha Nasıl!!! :) -SORU|

Tenekesaurus

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
SonOyuncuya baksana. o kadar oyununu kapattı sahip kitlesi duruyor. en çok skyblock creative rush skywars bunlar oynanıyor.[DOUBLEPOST=1438380867,1438380829][/DOUBLEPOST]Hiç mmorpg yok.

Hep diyorum YENİLİK. Ben creative ve skyblock ayrı olan Towns serverinde de oynadım ve buranın sahibi Pizza Hut dükkanı sahibiydi, öyle paldır küldür kod olayı falan yok yani bu 1

mmorpg oyunu dediğim sadece Trion Firmasının 4 tane mmorpg oyunu var onların da oyuncu sayılarının sıfırlarını sayarken canın sıkılır. Türkiye'ye indirince mmorpg oynayan adamlar 0 ve katları.

iMamiReyiZ

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Hep diyorum YENİLİK. Ben creative ve skyblock ayrı olan Towns serverinde de oynadım ve buranın sahibi Pizza Hut dükkanı sahibiydi, öyle paldır küldür kod olayı falan yok yani bu 1

mmorpg oyunu dediğim sadece Trion Firmasının 4 tane mmorpg oyunu var onların da oyuncu sayılarının sıfırlarını sayarken canın sıkılır. Türkiye'ye indirince mmorpg oynayan adamlar 0 ve katları.
Tamam haklısın. önerdiğin opprison mmorpg server varmi. ? pre var.

Pudilo

Ver yetkiyi gör etkiyi.
Emektar Üye
En iyi cevaplar
2
Hocam,
Premium al,premium yap sunucuyu ve Bunu minecraftserverlist gibi sitelerde paylaş.
Yani benim bildiğim bi onlar emek oynuyor.Türklerin %50 sinden fazlası kolaya kaçıyor.

Öyle yerlerde sıralamaya girmek kolay olsaydı :(

Geçenlerde merak edip araştırdım reklam kısımlarını açık arttırma ile satıyorlarmış, kaldı ki 200 Dolardan başlıyor bu açık arttırma.

EminGny

İşsiz
En iyi cevaplar
0
Öyle yerlerde sıralamaya girmek kolay olsaydı :(

Geçenlerde merak edip araştırdım reklam kısımlarını açık arttırma ile satıyorlarmış, kaldı ki 200 Dolardan başlıyor bu açık arttırma.

Bizimkilerde anca, "ağbiii konumu onaylarmısın pls" yapsın :'(

Mr.Papyon

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Çoğu server kendi pluginerların kodladığı pluginleri kullanarak yeni bir minigames yaratıyor.
Kendi yaptıkları için başka serverlarda bulunmuyor.Ve böylece çoğu kişi oynamak için o servera gidiyor.

SM-T113 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

EminGny

İşsiz
En iyi cevaplar
0
Çoğu server kendi pluginerların kodladığı pluginleri kullanarak yeni bir minigames yaratıyor.
Kendi yaptıkları için başka serverlarda bulunmuyor.Ve böylece çoğu kişi oynamak için o servera gidiyor.

Galiba baş kısmına bi yere - yabancı - yazısını yazmayı unuttun, çünkü ben kendi pluginine sahip Türk sw göremedim henüz :(

Mr.Papyon

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Galiba baş kısmına bi yere - yabancı - yazısını yazmayı unuttun, çünkü ben kendi pluginine sahip Türk sw göremedim henüz :(
Evet örnek vericektim unutmuşum mineplex hypixel gibi yabancı serverlar.

yoloman

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Bıktım şöyle konulardan , bu ve bunun gibi konular hiçbirşeyi değiştirmedi , değiştirmeyecek. Boşuna açılıyor.

Mr.Papyon

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Çoğu kişi server tanıtımlarını burda yapıyor. Bu konuları görsün ki o da öyle bir server açsın.Böylece oyuncu kazansın.