Kod_adı Bidaha bu işlere Bulaşma!

kod_adı

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Skypeimda 60-70 e yakin okunmamis var yarin oglene kadar acmayi dusunmuyorum. Yahu cocugun 2-3 saat onceye kadar +120 onlineli serveri vardi bana ozenti diyordu simdi dustugu duruma bak. Gel Reklamci alayim seni lobide fly veririm :p
150 online getiyorum yapma böyle :D ve sana özel korku oyunları yaparım Son Oyuncu'yu geçeriz yapma böyle :( Admin'in olam kazıkla beni.

bak sana teklifim var bende admin olayım sunucuda ortak değil admin olayım istersen ortak oluruz
elimde Resillience - ve Diğer tüm hileleri kapatan bir skript var. direk ban atıyor hilelileri oyuna girer girmez .

+ son oyuncudaki Bil Bakalım ın full türkçe 1.7.2 sürümü kendi editlemem ve güncellemem
Hide And Seek ve diğer şeyler türkçe eğer istersen ortakda olabiliriz bana güvenebilirsin başıma talihsiz şeyler geldi hepimizin başına gelebilir bu arada ben şu an bunu yazanın abisiyim ben 17 yaşındayım haberin olsun eğer ortaklık istersen buradayım her türlü şeye hazırım bana %100 güvenebilirsin ama biraz özür dilerimyimdir söyliyeyim eğer bu sunucuyu büyütmek istiyorsan bende senle varım D: ? bakıyommdaaa ooooo nekadar çok şey yazmışım....
Sen Unio'ya sponsor mu oldun ??
oha azdaha ölcektim hayır :D ben kim sponsorluk kim siz bana olun :D

skype bak iki dakika lütfen konuşalım : @MrUnioDex

MrUnioDex

CEO of UnioCraft
En iyi cevaplar
0
Tekrar tekrar uyarmak istiyorum. Lutfen bir sunucu acmadan once dusunun. Bu isi yapabilirmiyim? Zorluklari nelerdir? Sorularini kendinize sorun. Sonra bir sunucu 5-6 gune hazirlanmaz verilen emek aylarca surmelidir. İlk sunucum icin 2 hafta ugrastim sunucu hazirdi fakat acmadim cunku okul vardi sunucuyla ilgimi engelleyecegi icin 8 ay bekledim ve oyle sunucumu actim. (forumu, hazir plugin paketinin ne demek oldugunu bilmiyordum ilk sunucumda bile kendi plugin paketimi kullandim. Config ayarlamak zor bir is degil)

kod_adı

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Tekrar tekrar uyarmak istiyorum. Lutfen bir sunucu acmadan once dusunun. Bu isi yapabilirmiyim? Zorluklari nelerdir? Sorularini kendinize sorun. Sonra bir sunucu 5-6 gune hazirlanmaz verilen emek aylarca surmelidir. İlk sunucum icin 2 hafta ugrastim sunucu hazirdi fakat acmadim cunku okul vardi sunucuyla ilgimi engelleyecegi icin 8 ay bekledim ve oyle sunucumu actim. (forumu, hazir plugin paketinin ne demek oldugunu bilmiyordum ilk sunucumda bile kendi plugin paketimi kullandim. Config ayarlamak zor bir is degil)
ben skype gel diyom admin olayım diyom sen ne diyon :D

Tek Restartla +150 Online daha ister miydin SOn Oyuncu'yu da geçeriz ben kardeşin olam :Dayrıca o senin yaptığın OITQ bendede var ben gördüğün her şeyin %99 aynısını yaparım güven :D

MrUnioDex

CEO of UnioCraft
En iyi cevaplar
0
150 online getiyorum yapma böyle :D ve sana özel korku oyunları yaparım Son Oyuncu'yu geçeriz yapma böyle :( Admin'in olam kazıkla beni.

bak sana teklifim var bende admin olayım sunucuda ortak değil admin olayım istersen ortak oluruz
elimde Resillience - ve Diğer tüm hileleri kapatan bir skript var. direk ban atıyor hilelileri oyuna girer girmez .

+ son oyuncudaki Bil Bakalım ın full türkçe 1.7.2 sürümü kendi editlemem ve güncellemem
Hide And Seek ve diğer şeyler türkçe eğer istersen ortakda olabiliriz bana güvenebilirsin başıma talihsiz şeyler geldi hepimizin başına gelebilir bu arada ben şu an bunu yazanın abisiyim ben 17 yaşındayım haberin olsun eğer ortaklık istersen buradayım her türlü şeye hazırım bana %100 güvenebilirsin ama biraz ****yimdir söyliyeyim eğer bu sunucuyu büyütmek istiyorsan bende senle varım D: ? bakıyommdaaa ooooo nekadar çok şey yazmışım....

oha azdaha ölcektim hayır :D ben kim sponsorluk kim siz bana olun :D

skype bak iki dakika lütfen konuşalım : @MrUnioDex

Adamim sen ucmuşsun ya.

kod_adı

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Adamim sen ucmuşsun ya.
evet ben böyleyim son lafıma baksana :D[DOUBLEPOST=1408733510,1408733325][/DOUBLEPOST]harbiden bak beni al yanına plugin ismini ver %99 aynısını yaparım 5 dakkamı almaz veya verme ama vermezsen 1 2 haftamı alır :D[DOUBLEPOST=1408733575][/DOUBLEPOST]vu bak naptım :D hadi ya pre hesabımda var :([DOUBLEPOST=1408733647][/DOUBLEPOST]@MrUnioDex hadi gel skype ya :( bi skype gelcen çok mu zor sanki işin var aga[DOUBLEPOST=1408733814][/DOUBLEPOST]UNIO GEL SKYPE AGA HADI YA COK IYI BIR ELEMANIM BEN[DOUBLEPOST=1408734126][/DOUBLEPOST]HADI UNIO

cbg2002

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
evet ben böyleyim son lafıma baksana :D[DOUBLEPOST=1408733510,1408733325][/DOUBLEPOST]harbiden bak beni al yanına plugin ismini ver %99 aynısını yaparım 5 dakkamı almaz veya verme ama vermezsen 1 2 haftamı alır :D[DOUBLEPOST=1408733575][/DOUBLEPOST]vu bak naptım :D hadi ya pre hesabımda var :([DOUBLEPOST=1408733647][/DOUBLEPOST]@MrUnioDex hadi gel skype ya :( bi skype gelcen çok mu zor sanki işin var aga[DOUBLEPOST=1408733814][/DOUBLEPOST]UNIO GEL SKYPE AGA HADI YA COK IYI BIR ELEMANIM BEN[DOUBLEPOST=1408734126][/DOUBLEPOST]HADI UNIO
Güldürdün :D

kod_adı

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
İçerik SearchTR tarafından kaldırıldı.

Moderatör tarafından düzenlendi:

AzlaazTR

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Birisi Azdaha diyince hep benim saniyorum :(

MrUnioDex

CEO of UnioCraft
En iyi cevaplar
0
İyice Unio ekibine benimsedin kendini :D

Ben cildirmadan once gidiyorum. Yarin oglene kadar Breaking Bad izliyecem.