MechanichCraft < 1.7.2 > [ Geri Döndü! ] [ Pet Sistemi ] Faction'un Kralı!

MrSahin_

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar eski Builder'imizin yan çarına attığı editlerdir bunlar ve tek tek hepsi bulundu ve silindi serverimize girin bakın başka edit bulamazsınız.
Haha
Al bak ozaman
Bu videodaki itemler benm yançardaki itemler.Bazıları başkalarına dağıtıldı bazıları gizli depolarda tutuluyor.İstediğimiz zaman editleri kullanıp adam kesiyoruz sonra hemen saklıyoruz.Siz oyunda yokken serverin altınıüstüne getiriyoruz :)

ömercanyanık

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Haha
Al bak ozaman
Bu videodaki itemler benm yançardaki itemler.Bazıları başkalarına dağıtıldı bazıları gizli depolarda tutuluyor.İstediğimiz zaman editleri kullanıp adam kesiyoruz sonra hemen saklıyoruz.Siz oyunda yokken serverin altınıüstüne getiriyoruz :)
:o mrsahin sen eski mimar mıydın

Fatih Yavuz Yücel

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Çok kolay tesbit edilebilecek itemler yakalanan kişi direk olarak ip ban yiycek + editler yok edilecek!

MrSahin_

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0

Fatih Yavuz Yücel

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
malesef öğrenemedim kurucuya ulaşamıyorum[DOUBLEPOST=1408042579,1408038006][/DOUBLEPOST]serverde reklamcılarda repair all var böyle saçma bir şey olabilirmi ? reklam falanda attıkları yok tüm gün serverde ws atıyolar
Repair olmasa oyuncudan bi farkı kalmaz sadece prefix değişik olur ve evet ws atan ve reklam yapmayan reklamcılar varmış yetkileri alınacak yarında aynı şey olursa.

Renown

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Zor Değilki Sadece Plugin Yazip plugin Editlemek Güzel Bir Map Yapmak Zor Olan Kısmı Herzaman Reklamdir Benim İçin. :)
Katılıyorum Her zaman Reklam en zor iştir Tebrikler Güzel tespit :)[DOUBLEPOST=1408050910,1408050879][/DOUBLEPOST]
Repair olmasa oyuncudan bi farkı kalmaz sadece prefix değişik olur ve evet ws atan ve reklam yapmayan reklamcılar varmış yetkileri alınacak yarında aynı şey olursa.
admin kardeş bana bir ulaşırmısın acaba bi konuda yardımını isticektim

Fatih Yavuz Yücel

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Katılıyorum Her zaman Reklam en zor iştir Tebrikler Güzel tespit :)[DOUBLEPOST=1408050910,1408050879][/DOUBLEPOST]
admin kardeş bana bir ulaşırmısın acaba bi konuda yardımını isticektim
Facebook : yavuz.yucel.06[DOUBLEPOST=1408185349][/DOUBLEPOST]Buralardan ulaşabilirsiniz.

MrAnitome12

Marangoz
En iyi cevaplar
0
daha önce yazıldı mı bilmiyorum yorumları okumadım ama servere gate komutu eklerseniz sevinirim :) ormanın ilerisinde bir kale yapmaya başladık güzel olsun istiyoruz ve düz kapı hiç hoş gözükmeyecektir ilginiz için şimdiden teşekkürler :)

Fatih Yavuz Yücel

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
daha önce yazıldı mı bilmiyorum yorumları okumadım ama servere gate komutu eklerseniz sevinirim :) ormanın ilerisinde bir kale yapmaya başladık güzel olsun istiyoruz ve düz kapı hiç hoş gözükmeyecektir ilginiz için şimdiden teşekkürler :)
Güzel bir düşünce fakat gereksiz plugin gibi geliyor ama talep artarsa ekleyebiliriz :)