Geliştirdiğim SkyBlock Serveri için Yeni Fikirler Arıyorum

umut_

┌────────────┐ [ 1881 - 193∞ ] └────────────┘
En iyi cevaplar
0
Su İçildiğinde Açlık Dolsun Mesela :D

umut_

┌────────────┐ [ 1881 - 193∞ ] └────────────┘
En iyi cevaplar
0

EmreKozan

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Şimdi sen bu dediklerini plugin olarak yaptım diyorsun değil mi ? Hangi dili kullandın merak ediyorum (ben biliyorum B)) ?

SnKaan

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Şimdi sen bu dediklerini plugin olarak yaptım diyorsun değil mi ? Hangi dili kullandın merak ediyorum (ben biliyorum B)) ?

plugin olarak kodladım dediğim yeri gösterirmisin? Skript ile yapılmıs seyler bunlar avatarımın altındaki gruba bakıncada rahatca anlayabilirsin :) Boş mesaj atmamayada özen gösterirsen sevinirim :)

EmreKozan

Marangoz
En iyi cevaplar
0
İçerik JusticeWhip tarafından kaldirildi.

Moderatör tarafından düzenlendi:

SnKaan

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
"Bu söylediklerimin hepsini kendim kodladım sizin fikirlerinizde varsa lütfen paylasın " dedin ,

"1-)Cobblestone kazarken cobblestone lava düşmesin diye direk envantere gelir.
2-)Yaprak Keserken yaprak adadan aşağı düşmesin diye envantere gelir."
Bunları php üzerinden kodladım diyorsan gel elinden öpücem nasıl bir yetenek varmış sende yaw :lol: Önce "script" yazmayı öğrenin ondan sonra bana laf yap dünün bebesi .Boş mesajmış yerim senin laflarını :)

Off off kimlerle uğraşıyoruz..
1-)Skript Minecraft Pluginidir.
2-)forumda skript bölümüne bak.
3-)Arastırma yapmadan konu baltalama
4-)Php,html,css üzerindende senden daha cok bilgim vardır emin ol.
5-)Ayrıca php ile minecraft plugini yapılmaz

Daha ezeyimmi?

EmreKozan

Marangoz
En iyi cevaplar
0
"dev.bukkit.org/bukkit-plugins/skript/ " linkde dahi pluginler kategorisinde !!!!! gerzek misin olum sen "plugin olarak kodladım dediğim yeri gösterirmisin?" dedin !
"Bu söylediklerimin hepsini kendim kodladım sizin fikirlerinizde varsa lütfen paylasın " demiştin ilk mesajında lütfen kendi içinde çelişkilere düşme "1-)Skript Minecraft Pluginidir." Araştırma yapmadan konu baltalamakmıs neyle yaptın diyorum."Bunları php üzerinden kodladım diyorsan gel elinden öpücem nasıl bir yetenek varmış sende yaw :lol:" diyerek senle dalga geçiyorum sen "5-)Ayrıca php ile minecraft plugini yapılmaz" diyorsun sana bişi derdimde forum kuralları içerisinde hareket etmem gerekiyor diyerek susuyorum . Daha ezeyimmi? derken kimi eziyon dangalak senden daha iyi bilgili olanlar var .[DOUBLEPOST=1403358872,1403358753][/DOUBLEPOST]Kusura bakma mesaj karışık oldu anlamadıysan imla kurallarına dikkat ederek ve senin anlayabileceğin bir biçimde de yazabilirim ^_^[DOUBLEPOST=1403359229][/DOUBLEPOST]
ez ez ez oleyy .-.
Sende milletin takipcisi ol yarımsaatdir uğraştıığın şeyi yeni bilgiler için harcasan belki o serveri kendin bile kurarsın .

SnKaan

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
"dev.bukkit.org/bukkit-plugins/skript/ " linkde dahi pluginler kategorisinde !!!!! gerzek misin olum sen "plugin olarak kodladım dediğim yeri gösterirmisin?" dedin !
"Bu söylediklerimin hepsini kendim kodladım sizin fikirlerinizde varsa lütfen paylasın " demiştin ilk mesajında lütfen kendi içinde çelişkilere düşme "1-)Skript Minecraft Pluginidir." Araştırma yapmadan konu baltalamakmıs neyle yaptın diyorum."Bunları php üzerinden kodladım diyorsan gel elinden öpücem nasıl bir yetenek varmış sende yaw :lol:" diyerek senle dalga geçiyorum sen "5-)Ayrıca php ile minecraft plugini yapılmaz" diyorsun sana bişi derdimde forum kuralları içerisinde hareket etmem gerekiyor diyerek susuyorum . Daha ezeyimmi? derken kimi eziyon dangalak senden daha iyi bilgili olanlar var .[DOUBLEPOST=1403358872,1403358753][/DOUBLEPOST]Kusura bakma mesaj karışık oldu anlamadıysan imla kurallarına dikkat ederek ve senin anlayabileceğin bir biçimde de yazabilirim ^_^

1)Php ile bana minecraft kod örneği göndersene abicim sen ilk önce
2)Kodlamak genel kavramdır bu php,css,html kodu yazdığında bunu kodladım dersin, Skriptinde kendine özgü kodlama stilli var :)
3-)Hayatında kıytırık forumlar dısında forumlarda bulunmamıssın belli önce forum kurallarını öğren
4-)Ben en iyiyimmi dedim? özür dilerimmısın kafandan şeyler uyduruyorsun? Dur sana özür dilerim nedir kimlere denir onlarıda yazayım sonra şikayet etme :)
özür dilerimlarda Geç anlama,kafadan sallama gibi durumlarda bulunur onun için sana özür dilerim dedim.
5-)O kadar GERIZEKALISINKİ php ile kodladığın kısmı dalga geçerek söyleyeceğini düşünmemiştim.Birazda olsa beyin varmıs demek
6-)Minecraft java ile kodlanmıstır.
7-)Daha fazla baltalama o baltayı sana S:domuz::domuz::domuz::domuz::domuz::domuz:M

SnKaan

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
.-. server kurmaktan nefret ederim yetkili olmaya bayılırım .-.[DOUBLEPOST=1403359585][/DOUBLEPOST]
:D güzeldi rep
Bende nefret ediyorum kurmaktan heleki buildlerden onun için skyblock açtım fazla build gerektirmiyor :) Ama skript kullanarak bişiler hazırlamaktanda hoslandığım için açıyorum serverı :)

EmreKozan

Marangoz
En iyi cevaplar
0
1)Php ile bana minecraft kod örneği göndersene abicim sen ilk önce
2)Kodlamak genel kavramdır bu php,css,html kodu yazdığında bunu kodladım dersin, Skriptinde kendine özgü kodlama stilli var :)
3-)Hayatında kıytırık forumlar dısında forumlarda bulunmamıssın belli önce forum kurallarını öğren
4-)Ben en iyiyimmi dedim? özür dilerimmısın kafandan şeyler uyduruyorsun? Dur sana özür dilerim nedir kimlere denir onlarıda yazayım sonra şikayet etme :)
özür dilerimlarda Geç anlama,kafadan sallama gibi durumlarda bulunur onun için sana özür dilerim dedim.
5-)O kadar GERIZEKALISINKİ php ile kodladığın kısmı dalga geçerek söyleyeceğini düşünmemiştim.Birazda olsa beyin varmıs demek
6-)Minecraft java ile kodlanmıstır.
7-)Daha fazla baltalama o baltayı sana S:domuz::domuz::domuz::domuz::domuz::domuz:M

Lan olum bak şu sıraladığın sorulara bir cevap veriyim kıt beynin anlasın;
1-) Php--> MySQL-->Minecraft sunucusu mantığıyla sana bir kod yazmamı istersen yazarım sıkıntı değil tabi ordaki mantığı sana anlatmak deveye hendek atlatmakdan daha zordur.
2-)<div class="" > </div> al şu an bir HTML kodu yazdım.Ama bir amaca hizmet etmediği için sadece kod yazdım.Örnek:Sunucudan kayıt bilgilerini çekmek için Php bir sayfa yazdım ve çalıştı.Ben neyi kodladım Php ve MySQL ile kayıt bilgilerini çekmeyi demekki bunu kodlamışım anladınmı kardeşim ne demek istediğimi :)
3-)Kıytırık forumlardan kastın günlük belki 5-6K hiti olan sitelerse evet kıytırk forumlarda gezdim !
4-)Bana özür dilerim kelimesini anlatacak kadar özür dilerim olamassın emin ol :)
5-)Php ile kodlayabilirsin evet ama onu yapabilecek kadar kapasite herkes de var.İki üç satır kelime yazdım diye "Coder" oldum sanma ki senin yazdıkların bir dil bile değil bir eklenti gibi bir şey yeni çıkmış herhalde zaten.
6-) Doğru ! Java ile kodlanmıştır. Kendi ağzınla diyorsun ben illa bir eklenti yazarak yok sunucuyu özelleştirmek zorundamıyım. Belki ben java ile yazmak istiyorum.Keyfimin kahyası mısın? İstediğim şekilde yazarım sana o yüzden hangi dil ile yazdığmı sordum.
7-)Senin kadar düşük seviyelere inemem kardeşim ha merak etme "Şikayet Et" butonunu şuana kadar kullanmadım densiz insanlarla milleti(adminleri,moderatörleri) uğraştırmak istemem.

Cevaplarını almışsındır.İnşallah özür dilerim kardeşim.[DOUBLEPOST=1403360830,1403360692][/DOUBLEPOST]
.-. server kurmaktan nefret ederim yetkili olmaya bayılırım .-.[DOUBLEPOST=1403359585][/DOUBLEPOST]
:D güzeldi rep
Yazık tek taraflı cevaplarına bayılıyorum :) Koyu Fanatik "NickiOlmayanÇocuk" la başarılar.

SnKaan

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Lan olum bak şu sıraladığın sorulara bir cevap veriyim kıt beynin anlasın;
1-) Php--> MySQL-->Minecraft sunucusu mantığıyla sana bir kod yazmamı istersen yazarım sıkıntı değil tabi ordaki mantığı sana anlatmak deveye hendek atlatmakdan daha zordur.
2-)<div class="" > </div> al şu an bir HTML kodu yazdım.Ama bir amaca hizmet etmediği için sadece kod yazdım.Örnek:Sunucudan kayıt bilgilerini çekmek için Php bir sayfa yazdım ve çalıştı.Ben neyi kodladım Php ve MySQL ile kayıt bilgilerini çekmeyi demekki bunu kodlamışım anladınmı kardeşim ne demek istediğimi :)
3-)Kıytırık forumlardan kastın günlük belki 5-6K hiti olan sitelerse evet kıytırk forumlarda gezdim !
4-)Bana özür dilerim kelimesini anlatacak kadar özür dilerim olamassın emin ol :)
5-)Php ile kodlayabilirsin evet ama onu yapabilecek kadar kapasite herkes de var.İki üç satır kelime yazdım diye "Coder" oldum sanma ki senin yazdıkların bir dil bile değil bir eklenti gibi bir şey yeni çıkmış herhalde zaten.
6-) Doğru ! Java ile kodlanmıştır. Kendi ağzınla diyorsun ben illa bir eklenti yazarak yok sunucuyu özelleştirmek zorundamıyım. Belki ben java ile yazmak istiyorum.Keyfimin kahyası mısın? İstediğim şekilde yazarım sana o yüzden hangi dil ile yazdığmı sordum.
7-)Senin kadar düşük seviyelere inemem kardeşim ha merak etme "Şikayet Et" butonunu şuana kadar kullanmadım densiz insanlarla milleti(adminleri,moderatörleri) uğraştırmak istemem.

Cevaplarını almışsındır.İnşallah özür dilerim kardeşim.[DOUBLEPOST=1403360830,1403360692][/DOUBLEPOST]
Yazık tek taraflı cevaplarına bayılıyorum :) Koyu Fanatik "NickiOlmayanÇocuk" la başarılar.

Abisi haklısın,zekisin,ustasın,büyüksün şimdi konudan çık bundan sonra sana daha cevap yazmıcam zeka yaşımın altına inemem.İstersen bu konuya bişiler yazmaya devam et ama cevap alamıcaksın hadi eyw.

EmreKozan

Marangoz
En iyi cevaplar
0
:) Allahım yarabbim ya adam akıllı bir soru sordum ; "Şimdi sen bu dediklerini plugin olarak yaptım diyorsun değil mi ? Hangi dili kullandın merak ediyorum (ben biliyorum B)) ?" Eğer bana böyle ters mesaj atıp sorduğum kısa soruyu cevap verseydin (sadece kısa bir soru minecraft işlerinden ne kadar anlıyosun diye) .com lu açıcağım sitede yardım , Allah izin verirse yapacağım webmarket vb paralı destek yapacağım projeye ve senin yaptığn gibi skriptlerle (plugin ne haltsa) bana yardımcı olmanı isteyecektim ama bu saatden sonra sana projede yer vermek üstüne para versen yinede çağırmam

SnKaan

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
:) Allahım yarabbim ya adam akıllı bir soru sordum ; "Şimdi sen bu dediklerini plugin olarak yaptım diyorsun değil mi ? Hangi dili kullandın merak ediyorum (ben biliyorum B)) ?" Eğer bana böyle ters mesaj atıp sorduğum kısa soruyu cevap verseydin (sadece kısa bir soru minecraft işlerinden ne kadar anlıyosun diye) .com lu açıcağım sitede yardım , Allah izin verirse yapacağım webmarket vb paralı destek yapacağım projeye ve senin yaptığn gibi skriptlerle (plugin ne haltsa) bana yardımcı olmanı isteyecektim ama bu saatden sonra sana projede yer vermek üstüne para versen yinede çağırmam

Burda konu ile ilgili fikir bekliyorum, sen o soruyu kime sorsan laf soktuğunu düşünür keşke özelden mesaj atsaydın.