NorthCrow 1.7.2 / 14 GB RAM / İP: northcrow.com *Survival**Hunger Games*

• Konuyu başlatan Arikaix
  • Başlangıç tarihi
A

Arikaix

Ziyaretçi
Zarame_

oyuncuları kandırıp sifrelerini ele geçrip, paralarını esyalarını çalan birinin Banını açmıycam elbette.

mesaj atma artık ..

A

Arikaix

Ziyaretçi
çokdan Banlandı, O Küfür SS yide kaldırda Forum da kötü gözüküyor..

A

Arikaix

Ziyaretçi
Yarın yapariz orayı çünkü fikriniz değişe bilir.

beni dinle yarını bekle :)

Rakuy

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Usta ben kimsenin esyasini fln calmamistim cok agir kufur etti ve bende gereken yapilmiyinca carini sildim girip ve ne oldugunu anlamadan bilmeden adim cikti banladiniz beni taniyanlara sor bakim bi kotuluk etmismiyim ben iyi forumlar ban acilmasini talep ediorum tekrar ari ban kaldir :)

Rakuy

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Arikaix senden bi cevap bekliorum ozeldende yazdim cevap verirsen sevinirim sıkbogazlilik yapmak istemiorum derdi olan bi ben deilim cevap pls

A

Arikaix

Ziyaretçi
Zarame_

oyuncuları kandırıp sifrelerini ele geçrip, paralarını esyalarını çalan birinin Banını açmıycam elbette.

mesaj atma artık ..

burda vermişim cevap ..

son kez yazıyorum yine .

o hesabın açılma gibi bi durumu yok kesinlikle. Nemesis adlı oyuncuyu kendi serverina cagırıp ordan sifresini ögrenip bütün parasını kendi hesabına geçirdin bende o hesabı hem banladım hemde tamamen sildim.

Son düzenleme:

Rakuy

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Bize yol gozi
burda vermişim cevap ..

son kez yazıyorum yine .

o hesabın açılma gibi bi durumu yok kesinlikle. Nemesis adlı oyuncuyu kendi serverina cagırıp ordan sifresini ögrenip bütün parasını kendi hesabına geçirdin bende o hesabı hem banladım hemde tamamen sildim.

böyle suç teşkil eden bir hesabın zaten kesinlikle açılması söz konusu diil.

Artık Mesaj Atsanda, Bir cevap alamasın..
Peki kg usta :)

A

Arikaix

Ziyaretçi
Yeni Yerleşim Yeri 'Vadi' Portal Odası ve Warp a Eklenmiştir, yeni başlıycaklar için uygun bol ağaçlı bi alandır ..

sanalikaa

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Admin server çok güzel ama baya bi lag var serverde özellikle kestiğim şeylerin gelmeme lagı , fastplacing denen illet , clearlag filan.

Bunlar serverin baş belaları listesinin ilk üç sırasını zaptediyor.Buna bir çözüm bulursan çok sevinirm.
Bide serverin RAMI , İŞLEMCİSİ FİLAN KAÇ SÖYLERSEN SANA YARDIMCI OLABİLİRİM.