Çok Güzel Minecraft sosyal medya site Fikri !!!

Minecraftplayerr

Java, Skript, Php, Html, Css, Javascript, Anime
En iyi cevaplar
6
Ruh hali
Ben şu an siteyi kodlamaya başladım.
2. skype: Moonstalker. sonda nokta var

EnesMT

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Başka, developer yok mu ? @Berk sen şimdi çok para istersin ama

PwParadox

Konun için düşüncem profil kapağımda
En iyi cevaplar
0
Yazımı düzeltirmisin? hiçbir şey anlamadım.

Musketeer

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Bir anlık hevesle bir projeye başlayıp pişman olunmamak gerekiyor, zaten başlansa da ilk zamanları dışında fazla ilgi çekeceğini düşünmüyorum.

EnesMT

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Konuyu öldürmeyin. Bu fikir çok iyi projelere imza atabilir.

Berk

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Konuyu öldürmeyin. Bu fikir çok iyi projelere imza atabilir.
İstersen projenin kendinle bağdaşmadığını ve sponsor olarak maddiyat sunmayacağını da ekle ne bileyim yapacak çıkar hevesi kırılmasın ...

EnesMT

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
İstersen projenin kendinle bağdaşmadığını ve sponsor olarak maddiyat sunmayacağını da ekle ne bileyim yapacak çıkar hevesi kırılmasın ...
Zaten yapan kişi bana onaylandı versin diye bir şey eklemiştim, site bana ait olsa neden onaylandı yerine site yöneticisi gibi bir şey istemiyim.Sponsor olarakda zaten anlaşılır ama tekrar söylüyorum parayı siz vereceksiniz.Bu Arada Berk, Lütfen Her şeyi paraya bağlama, Her şey para değil.Bunu herkes sana diyor çok para istiyor diye. / Saygımlarımla ...

Berk

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Zaten yapan kişi bana onaylandı versin diye bir şey eklemiştim, site bana ait olsa neden onaylandı yerine site yöneticisi gibi bir şey istemiyim.Sponsor olarakda zaten anlaşılır ama tekrar söylüyorum parayı siz vereceksiniz.Bu Arada Berk, Lütfen Her şeyi paraya bağlama, Her şey para değil.Bunu herkes sana diyor çok para istiyor diye. / Saygımlarımla ...
Yazdığımı çok yanlış okuyup çok yanlış anlamışsın ayrıdan ben her şeyi paraya bağlayıp her şeyden para isteyen biri değilim. Her insanın prensibleri vardır. Benim yukarıda dediğim bu projenin masrafları olucak illaki reklam site domain seo vs bunları senin mi karşılayacağın yoksa projeyi yapmaya çalışanın mı...

Bu arada şunu söyleyim Türkiye gibi bir ortamda böyle bir proje tutmaz boşuna konu güncellemesi fln yapma

Yazdığımı çok yanlış okuyup çok yanlış anlamışsın ayrıdan ben her şeyi paraya bağlayıp her şeyden para isteyen biri değilim. Her insanın prensibleri vardır. Benim yukarıda dediğim bu projenin masrafları olucak illaki reklam site domain seo vs bunları senin mi karşılayacağın yoksa projeyi yapmaya çalışanın mı...

Bu arada şunu söyleyim Türkiye gibi bir ortamda böyle bir proje tutmaz boşuna konu güncellemesi fln yapma
He skypeden yazdığım şeyi de açıklayım şimdi sen orda para istedin dersin
orda sen madem projeyi buldun ben beleşe yapmaya hazırdım. Sadece senin proje masraflarını karşılaman şartı ile.
.Bunu herkes sana diyor çok para istiyor diye.
Bunu diyen en bastinden bir örenk versene. Kanıt vs ...

Ona bakılırsa benim için dolandırıcı diyen de var ...
Ama dolandırıcı olsam firestud5 gibi olurdum

Son düzenleme:

EnesMT

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0

He skypeden yazdığım şeyi de açıklayım şimdi sen orda para istedin dersin
orda sen madem projeyi buldun ben beleşe yapmaya hazırdım. Sadece senin proje masraflarını karşılaman şartı ile.
.Bunu herkes sana diyor çok para istiyor diye.
Bunu diyen en bastinden bir örenk versene. Kanıt vs ...

Ona bakılırsa benim için dolandırıcı diyen de var ...
Ama dolandırıcı olsam firestud5 gibi olurdum
bro mesela firestud5'nin ifşasında yan hesapta konuşurken berk çok para ister diyor.Bence kabul etmelisin, fazla para istedğini.

Berk

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
bro mesela firestud5'nin ifşasında yan hesapta konuşurken berk çok para ister diyor.Bence kabul etmelisin, fazla para istedğini.
Kardeş onun ne deriğine ne bakıyon yalancının teki olduğu için dolandırıcı zaten doğruyu söylüyo olsaydı dolandırıcı olmazdı

Kronik2143

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yapılan şey tamamiyle kendisine ait ise isteyeceği miktar kimseyi ilgilendirmez onunla alışveriş yapmak isteyen yapar yapmak istemeyen bir şey demez zaten.