PİXELCRAFT 2 AYDIR AKTİF ☼ PLAY.PixelTR.ORG ☼ SKYBLOCK KALİTESİ >1.7 - 1.8<ACIK ARTTIRMA<

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

SteveAOK

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Sunucuya girdim fakat lobi de bekletiyor sunucuya göndermiyor ?

PixelSky

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Öncelikle banner, avreaj türkiye seviyesine göre gerçekten kaliteli gözüküyor. Yapılar yeterli, kadro da (eğer gerçekten pucket'in kurucularıya) iyi, eklentiler de güzel gözükyor ancak konu tasarımı hiç olmamış. Başarılar. 6.5/10
Konu düzeni pek iyi değil, içerik açısından güzel, yani server olarak güzel gibime geldi, ayrıca bu alıntı map önyargısıda kaldırılması gerek. Alıntı olunca ne oluyor onu anlamıyorum kendilerinin yapacakalrından daha güzel mimariler oluyor en azından. Dediğim gibi, konu düzenine önem vermenizi öneririm.
Maplar Berbat. ÇakmaLobinizde GroupManager ve Essentials var Hiç Gerek yok bence. tek kelime ile kötü. daha iyi olabilirdi​
Servere girmiyor lobide bekletiyor
Öncelikle çogunuza iyi yorumları için teşekkür ediyoruz. Bazı antilerimiz olacağını zaten biliyorduk. Sunucuya gece büyük bir saldırı olduğu için kapalı kalmış. Tekrar açıldı sunucu. Haritalarımızı kendimizin yaptığını belirtmek isterim. Konumuzu daha düzenli bir hale getirecem teşekkürler.

iMamiReyiZ

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Hocam isminiz alıntı hiçmi nick yok turkiyede :(

PixelSky

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Daha da, konuşma hakkına sahip olmadıgına inanıyorum.

Bu arada her şey isimle değil, sunucu güzel. Başarılar dilerim fakat şu egonuzu azaltın biraz.

Egoyla alakası yok. Direk olarak ismimizin çalıntı oldugunu soylemeniz garip geldi. Neyse yorumunuz için teşekkurler

YurdakulHD

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
İyi ki Baran Benden Bi Featherboard istemis Yemin Ederim Şu Barana Atığım Featherboard Her Serverde var.
Featherboard yapımcısı en en bastan ben yaptım Her sunucuda var :)
o ona verdi o ona veriyo :D noluyo :)

PixelSky

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
İyi ki Baran Benden Bi Featherboard istemis Yemin Ederim Şu Barana Atığım Featherboard Her Serverde var.
Featherboard yapımcısı en en bastan ben yaptım Her sunucuda var :)
o ona verdi o ona veriyo :D noluyo :)
Valla config dosyasını arkadaş attı banada :)

Warplar güncelleniyor daha kaliteli ve yeni spawn yapımına başlandı yönetim ekibinde bazı değişiklikler oldu.

AhmetErenJrz

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
batu Bu yaptıgın Adamlıkmı Ben sana ne yaptım ?
Habersiz Niye Bunu Bana Yapıyorsun ???

Ragnarak

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Benden çalınan bir para ile açılan bir sunucu. Ne diyebilirim ki ... @AdexTR son sözü sana bırakıyorum. @AhmetErenJrz eski admin imdi ve kaçak olarak VIP satarak para almıştı o para ilede bu sunucuyu açtılar.

PixelSky

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Benden çalınan bir para ile açılan bir sunucu. Ne diyebilirim ki ... @AdexTR son sözü sana bırakıyorum. @AhmetErenJrz eski admin imdi ve kaçak olarak VIP satarak para almıştı o para ilede bu sunucuyu açtılar.
Dostum ilk defa ismini duyuyorum senden para çalıp sunucumu açtım ? Pis iftiralarını kendine sakla. Ahmet sadece builderdı ve herhangi bir para vermedi bana. Gereksiz işler yaptığı için yetkisi alınıp sunucudan uzaklaştırıldı. Aranızda yaşanan pis işlere sunucuyu karıştırmazsan sevinirim.

Bu arada belirtmek isterim sunucuda benden başka ortak vs. Yoktur ve olmayacaktır.

PixelSky

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Maplar Berbat. ÇakmaLobinizde GroupManager ve Essentials var Hiç Gerek yok bence. tek kelime ile kötü. daha iyi olabilirdi. + Sunucuda berbat + bune ya? Gitmişsiniz bir sunucudan özenmişsiniz. (SONHÜKÜMDAR)

Kanka buna güzelmi diyorsun?

Dostum guzel salliyorsun vallaha :) ne desem bilemedim sana. Çakma lobimizdeki pluginlerin orda olmasının bir sebebi var fakat sizin gibilerin anlamasını beklemiyorum. Cidden sırf sunucun hakkında kotu yorum yaptigim icin gelip burda ordan burdan bahane bulayimda nasil ben bunlari eleştireyim diye bahane aramışsın. Son hükümdar ismini 3-4 saat önce duydum. Birde bize egoist derler biraz büyüyünde gelin abisi.

Yeni Spawn Tamamlanmıştır ve görüntüler güncellenmiştir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...