{FLIGHT PVP FACTIONS} | flightpvp.nitrado.net | YENİ | BOSS | KOLAY (DENE!)

EgeN7

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0

Biz, farklı yetenekleri olan, sürekli en iyiyi amaçlayan bir grup Minecraft severiz. Genellikle başka platformlardan tanınıyoruz.
Sunucumuz 2011 yılından beri sürekli gelişen bir harita, güncellenen bir eklenti sistemi, mükemmel bir topluluğa sahip. Kuruluştan beri bizi birçok oyuncu ziyaret etti, görüş ve önerileri alındı, her geçen gün yeni bir güncelleme getirildi. Ve kısa zamanda sevilen bir sunucu haline geldik. Türkiye'de çoğu kişi bizi tanımasa da eski oyuncularımız gayet iyi bilir, Flight PVP macerası hiçbir şekilde sona ermez!

EgeN7 - MrBlue8 - Nejoz65 - ClaushTheFlawles - GeedPaladin_ - SlotGrip - Coffin07

Geliştirici, Yönetici ➠ EgeN7
Web Geliştirici, Peder, Yönetici ➠ ClaushTheFlawles
Sponsor, Baba, Yönetici ➠ MrBlue8
Tırcı, At Hırsızı, Yönetici ➠ Nejoz65
İnşaat Mühendisi, Yönetici ➠ GeedPaladin_
Psikiyatrist, Yönetici ➠ SlotGrip
Sponsor, AfkYok (Kalıcı Yasaklanma) Yönetici ➠ Coffin07

Sunucuyu açma amacımız ne?

1.0, 2.0 ve 3.0 dönemlerinde olduğu gibi Minecraft oyuncularına daha iyi bir deneyim yaşatmak, eğlenceli bir ortam ve güzel bir topluluk oluşturmaktır. Eski oyuncularımızla tekrar buluşmak da bu amaçlardan biridir.

flightpvp.nitrado.net

1.8.x

Rütbe Sistemi

Sunucu Bilgi Tahtası

Bilgi Menüsü

Hızlı Eşya Satımı

Efekt Menüsü

Işınlanma Noktaları Menüsü

Meslekler

Köylü Market Sistemi (NPC)

Kit Menüsü

Bu da ne? Eskilerden bir oyuncu listesi! Teşekkürler dostlar!

Son düzenleme:

EgeN7

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sorunun farkındaydım fakat unutmuşum. Bilgilendirme için teşekkürler.

TRCollapse

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sayılı Ip Kaldır Bence,Saldırılar Olabilir.

Marinokun

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Birkere sırf konusu ile girilip denenmeyi hakeden bir server ! Ayrıca eskiden her nekadar 1.8 karşıtı olsamda şuanda açılan sunucuların 1.8 olmasını istiyorum her nekadar giremesemde artık 1.8 geçme zamanının geldiğini farkettim 1.9 gelecek biz hala 1.7 :D

EgeN7

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Değerli yorumlarınız için hepinize teşekkürler. Konu güncel.

Nejoz

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Kesinlikle vakit ayırmanız gerektiğini düşündüğüm nadir serverlardan. Adminler ilgili ve tecrübeli oyuncular sevgili ve saygılı.. Dört dörtlük server , hakketiği değeri görmeli bence , başarılar . :)

batuhan5K

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Merhabalar öncelikle böyle bir sunucuda ,boyle muhteşem bir sunucuda 4 yillik rehberlik yaptığım icin gurur duyuyorum. Bu konuyu görüp okuyan üyelere ise sesleniyorum bu şekilde adaletin en üst düzeyde tutulup editin olmadığı insanlarin para vererek Kral olmadığı Yönetim ekibinin bu kadar tecrübeli olduğu bir sunucuyu çok ama çok zor bulursunuz. Eger yazdıklarım hakkinda bi tereddutunuz var ise buyrun gelin sunucuya Iyi forumlar :)

EgeN7

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yorumlar gerçekten güzel fakat eskisi gibi bir çevrimiçi sayısını göremedik. Lütfen arkadaşlar, deneyin, görüşlerinizi söyleyin, ona göre yeni şeyler ekleyelim.

Güncel tutalım.