[RazerCraftTR] Minecraftın İçinde Yaşamaya Ne Dersin | Role Play (Whitelistli) |

ereneren2

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Gönderdim alındım mı acaba

Son düzenleme:

EvilEnderman

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Öf ben bu servere girmem zaten Mta San Andreas Türkiye RP ye gidiyorum istersen tüm terimleri bana burada sor kardeşim ben bir Low RP değilim

jokirc

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Rol İsmi Johny diğer ismi bilinmiyor
Role Play yaşı 22
hikayesi: johny psikopat bir katil ve işinin en iyisi birçok kez adam öldürdü ve en son şehirden ayrılırken polisler yakaladı mahkemeye çıktığında bütün binayı patlatıp kaçtı ve bu şehr buldu polisler hala peşimde ama gölgeyi yakalayamıcaklarını bilmiyorlar_Johny

nickim :jokirc

Son düzenleme:

osan_44

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Kullanıcı adım mc LordZeta44
Roleplay isim Proman
Hikaye bir varmış bir yokmuş bir çoçık varmış çok çalışmış çok çalışmış ama bi türlü polis olamamış büyümüş polis olmuş 3 gün sürmüş sonra bıktım yeter hep Hırsızları yakalıyoruz sokuyoruz çıkıyorlar yine sokuyoruz demiş V Mafya olmak istemiş

Leckomio1232

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Kayıt Formu:
Role Play İsminiz (İngiliz): Rick Withera
Role Play Yaşınız:33
Karakterinizin Hikayesi (En az 2 paragraf):
Rick Withera Polis Olarak Calisiyormus Ama Sonra Polislikten Kovulmus Intikam Almak Istemis Bunun Icin Butun Polislerden Intikam Almaya Soz Vermis.
Not:Nickim:Blad3AFK [Role Play cok az oynadim cok fazla bilgim yok Insallah Alinirim.Tesekkurler.Birinden Kopyaladim bu formu ozur dilerim once ve alt-alta yazamadigimdan yaptim.

MotionFlexX

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
kayit
ad Aaric
soyat: Smith
yas: 25
hikaye büyük suc örgüt lerine çalisoyomus sonra birgün yakalaniyomus ki kacmi baska bir seyirde kendine yeni bir hayat kurmus
oyundaki ad SuperEpicTacoz

CrossBreath

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Role Play İsminiz (İngiliz): Alcudan Staylen
Role Play Yaşınız: 17
Karakterinizin Hikayesi (En az 2 paragraf): Alcu (kısaca) bir Türk-İngiliz melezidir.Atalarından gelen yetenekle biraz eskide olsa demircilik mesleğini yaşatmaya çalışan bir öğrencidir.
Bir gün uyandığında etrafında talaş kokuları vardır ama önünü göremiyordu.Yakalanmıştı, ama kim?
.....
Bayılmış olmalıydı.Çatışma sesleri duyuyordu.Biri arkasından geldi ve seni buradan çıkaracağız dedi.
.....
Tekrar uyandığında loş bir ışık altında, karşısında iri yapılı bir adam duruyordu.Biri garip ama tanıdık bir şeyler söyledi.Sonunda anladı bunlar Türktü!
Tanıdık birinin sesini duydu.Bu oydu ''Seni buradan çıkaracağız'' diyen kişi. N'oluyor demeye kalmadan ''Sen demircisin değil mi?'' diye sordu iri yapılı adam.
-E..evet-
-Bize çalışacaksın genç adam. Devletin son zamanlarda yaptığı kısıtlamadan dolayı İngiliz olmayan kişilere kolay kolay silah satılmıyor, dışarıdan illegal yoldan getirebilecek olsak da baya uğraştırıyor. İşte sen bize bıçak yapabilirsin, tabi ki tabanca-tüfek daha iyidir ama kesici aletler bir dövüşün belirleyici noktasıdır.Belkide bıçak değil kılıç yapmalısın kulağa hoş geliyor 'Sword Mafia'. Eee ne dersin genç?
-N...-
-Anlaştık o zaman yarın ayrıntıları konuşuruz şimdi dinlen bakalım.
Ve böylece mafyalar adına çalışan bir demirci oldu.

Not: Vay amerika ne yazmışım be

Nickname: CrossBreath

SüperAhmet

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Server galiba kapandı lapisli fekşın açıcaklar :şapka:

BerkeYılmazRCTR

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Server galiba kapandı lapisli fekşın açıcaklar :şapka:
Server Şu Anda Bakımda Yakın Zamanda "Hardcore" Factions Olarak Sizlere Sunulucaktır. İçinde "HungerGames" ve "Minigameler" Koyulacaktır... Server Yakın Zamanda Yeniden Açılıcaktır.
Server Admini -belana124

SERVER KISA SÜRE İÇİNDE HARDCORE FACTİONS ÜZERİNE AÇILICAKTIR... SURVİVAL GAMES VE BAZI MİNİGAMELER EKLENİCEKTİR.
TAKİPTE KALIN
RAZERCRAFTTR RAZERCRAFTTR RAZERCRAFTTR

crtick48

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Role Play İsminiz (İngiliz): Lacer Fax
Role Play Yaşınız: 17
Karakterinizin Hikayesi (En az 2 paragraf): Lacer üniversiteden mezun olduktan sonra boşta gezmeye başlar ve bir arkadaşı polislik sınavı olduğunu söyler. Lacer 1-2 gün düşündükten sonra polislik sınavlarına girer ve polis olur. (Tabi gelirsem sunucuya) :D

bymehmet3333

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Kayıt Formu:
Role Play İsminiz (İngiliz): Chris Sanchez
Role Play Yaşınız:25
Karakterinizin Hikayesi (En az 2 paragraf):

Chris Sanchez 19 HAZİRAN 1985'De hayata Los Angeles Şehrinde başladı.İlkokul hayatını Ganton Okulunda gerçekleştirdi ve Winevood üniversitesine Televizyonculuk okudu.Böylece habercilik hayatı ortaya atılmış oldu.Amacı şehrinde iyi hizmet verebilen bir haberci olmak ve bunun için elinden geleni yapmaktır.

Fayaz

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Kullanıcı Adı:Fayaz
Roleplay Adı:Anthony_Thorne
Karakter Yaşı:17
Kişiliği:Israrcı, Yaramaz ve Pek Anlaşamamazlığı
Hikaye:Zengin bir aileden doğan Anthony, doğduğundan beri yaramazdı.Babası bankacı, annesi de yazardı.Ve ailesinin çok güvendiği ailenin kızıyla da sevgiliydi.

Ama bir gün, her şey değişti.Akşam eve geldiğinde ev kanlar içindeydi.Babası, kafası televizyona sokularak öldürülmüş, annesi de yazdığı kağıtlar ve kitaplarla boğularak öldürümüştü.Bunun sayesinde yıkılan Anthony, sevgilisinin ailesinden yardım istemeye gider ama onların hepsi de öldürülmüştür ve bu iki ailenin de kasaları bomboştu.Anlaşılan bu bir haydut baskınıydı.Şehirde bir sürü haydut çetesi olduğu için bunu yapan çeteyi bulması gereken Anthony, başta teker teker o çetenin elemanlarını ve en sonda da liderini öldürmek için yemin etti ve beyaz bir hırka, haberleri dinleyebileceği bir kulaklık ve uzun ve suratının çeyreğini kaplayan saçıyla gölgelerden gölgelere ve bazen de ortalıkta dolaşıp çeteleri araştırmaya başladı.

NOT:Yeter ama bu 3. yazmam.Neyim eksik söyleyin düzeltirik

MeeRach

Vi3e
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bilgilendirme;

Sunucunun IP'si "RazerCraft.nitrado.net" olarak değiştirilmiştir.
hiçbir şey değişmemiştir, herkes aynı yerinden devam edecektir.

Son düzenleme:

emir0361

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Role Play İsminiz (İngiliz): Connor Wilson
Role Play Yaşınız: 19
Karakterinizin Hikayesi (En az 2 paragraf): Annesi Ve Babası Bir Banka Soygununda Öldürülen Connor Bu Ölümden Kendini Sorumlu Tutar. 1 Ay Sonra Connor Ailesinin İntikamını Almak İçin Yasal Yollara Başvurur Ve Polislik Sınavına Girer , Ancak Polisliğe Alınmaz. Aradan 5 Ay Geçer. Connor Babasının Kitaplarının Arasında Bir Not Bulur. Notda '' Oğlum, Biz Usta Suikastçilerin Soyundan Geliyoruz. Suikastçi Olmayı İstemediğini Biliyorum Ama Genede Bir Düşünsen ? Ömrüm Az Kaldı. Yakında Öleceğim Bu Geleneğimizi Senin Devam Ettirmeni İstiyorum... '' Yazmaktadır. Bunun Dedesinden Babasına Yazılmış Bir Not Olduğunu Anlar Ve Connor Suikastçi Olmaya Karar Verir ( Connor Babasından Kalan Miras Sayesinde Para Sıkıntısı Yaşamıyor , Sabahları Bir Şirkette Çalışırken Akşamları Gölgelerin Arasında Hırsızları Gözetliyor ).

Not: Minecraft İsmim PvoEmirhanTR.