Ödüllü sunucuymuş.. SAÇMALIĞIN DANİSKASI.

FireGhost

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
@MhaWTHoR Haklı Gıbı Gozukuyor[DOUBLEPOST=1438166526,1438166495][/DOUBLEPOST]Hatta Gozukmuyor Bence Haklıda

MhaWTHoR

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
1
GlideSlot kullanıyorsam doğru düzgün bir kanıt göster. Doğruluğunu hala kanıtlayamadın. Ayrıca şikayet ettiğin halde nedense serverime bir şey olmadı ? :)
Nitradonun dikkatsizliği.
Korkudan geceleri sunucunu kapatıyorsun :'(
Ve bir sürü kanıt gösterdim insanlara hala kanıtlayamadın diyor velêd :D

Jordyvoss_

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Nitradonun dikkatsizliği.
Korkudan geceleri sunucunu kapatıyorsun :'(
Ve bir sürü kanıt gösterdim insanlara hala kanıtlayamadın diyor velêd :D
Korkudan geceleri sunucumu mu kapatıyorum? Hahaha şaka mısın sen ya :D Çoğu kişi geceleri yatıp uyuduğu için, gececiler rahatça ödül kasamasın diğerlerine haksızlık olmasın diye sunucuyu kapatıyorum.[DOUBLEPOST=1438177106,1438177057][/DOUBLEPOST]
@MhaWTHoR Haklı Gıbı Gozukuyor[DOUBLEPOST=1438166526,1438166495][/DOUBLEPOST]Hatta Gozukmuyor Bence Haklıda
Sen de nasıl bir döneksin anlamadım. Önce "jordvoss haklı mhawthor reziil" diye bağırıyosun. Sonra sunucudaki kurallara uymayıp sunucudan banlanınca Mhawthorun tarafına geçiyosun? Ağlama bence daha fazla ödül alamadığın için .D

MhaWTHoR

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
1
Korkudan geceleri sunucumu mu kapatıyorum? Hahaha şaka mısın sen ya :D Çoğu kişi geceleri yatıp uyuduğu için, gececiler rahatça ödül kasamasın diğerlerine haksızlık olmasın diye sunucuyu kapatıyorum.[DOUBLEPOST=1438177106,1438177057][/DOUBLEPOST]
Sen de nasıl bir döneksin anlamadım. Önce "jordvoss haklı mhawthor reziil" diye bağırıyosun. Sonra sunucudaki kurallara uymayıp sunucudan banlanınca Mhawthorun tarafına geçiyosun? Ağlama bence daha fazla ödül alamadığın için .D
Tamam öyledir ağbi.
Ve arkadaş benim haklı olduğumu gördüğü için benim tarafıma geçmiş belli ki.
Boşuna konuşuyorsun velêd :'(

FireGhost

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ozaman SEnın Nasıl bı Pislik Olduğunu Bilmediğim İçin Oyle Dıyorudm .

Jordyvoss_

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Tabi lafın altında kalıp haksız olduğunu anlayınca törköt könöyö. Amacı serverımı kötülemek olan ve içeriğinde şahsıma hakaretler olan konuda savunmamı yaparım. Terket falan ne alaka? Sen benim profilimi konularımı terkediyor muydun bay olgun :)

MhaWTHoR

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
1
Tabi lafın altında kalıp haksız olduğunu anlayınca törköt könöyö. Amacı serverımı kötülemek olan ve içeriğinde şahsıma hakaretler olan konuda savunmamı yaparım. Terket falan ne alaka? Sen benim profilimi konularımı terkediyor muydun bay olgun :)
Altında kalınacak laflar söyleyemiyorsun bay velêd.
Ayrıca senin profiline girdiğim yok.
Sunucunu ancak yalanlarınla savunabilirsin bay velêd.
Şimdi çık git konudan insan ol öyle gel.

Jordyvoss_

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Altında kalınacak laflar söyleyemiyorsun bay velêd.
Ayrıca senin profiline girdiğim yok.
Sunucunu ancak yalanlarınla savunabilirsin bay velêd.
Şimdi çık git konudan insan ol öyle gel.
Benim profilimde beni suçlayan onlarca mesaj yazdınız. Ayrıca yalan söylediğimi hala ispat etmiş değilsin. Sürekli konuyu değiştiriyor insan değilsin diyosun. Ha bu arada kendin insan olmadan millete insan ol deme.

Vienicome_

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
1 değil 3 tane ödül verdim, sizin gibiler sorun çıkartmasa daha fazla da verecektim. Ayrıca vip aldım param gitti falan diyosun da ben senin o 5 tl ni kabul etmemişim paypaldan. Boşuna zırlıyosun param gitti diye.
Ayrıca mhawthor adlı arkadaş da glideslot kullandığımı hala ispat edemedi, ayrıca sunucuya 8 tl falan da vermedim.
ZIRLAMAKTAN BAŞKA KELİME BİLMİYON!

TheKabus95

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
@MhaWTHoR Kardeşim, böyleleriyle uğraşmamak lazım, boşu boşuna elini yoruyorsun takma kafana devam etsin sen şikayetini yaptınmı? yaptın, gerisi nitradoda.