Ödüllü sunucuymuş.. SAÇMALIĞIN DANİSKASI.

MhaWTHoR

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
1
Hepinize merhaba forum halkı.
Bildiğiniz gibi ödüllü minecraft sunucusu olan jordycraft bulunuyor.
Bu sunucu sadece para kazanma amacıyla kurulmuş bir sunucudur.
Sunucuda max.slot arttıran bir plugin kullanmakta.
Yani arkadaşımız 8 TL ile nitradodan 4 kişilik sunucu alıyor.
Ve bu sunucuyu plugin sayesinde max.slotu arttırıyor.
4 kişilik olmasına rağmen bu sunucuya her giren kişide 1 slot açılıyor.

İsterseniz deneyip görebilirsiniz.
Ve gelelim saçmalıklara.
Sunucuda para ile wg atma ve para ile başkasının attırdığı wg yi kaldırmak gibi bir sistem var.
Yani para ile başkasının parasını boşa gitmesini sağlıyorsunuz.

@TrustNoONE @flintandsteel BU ARKADAŞLAR BENDEN DAHA ÇOK BİLGİ SAHİBİNDELER.
Sizde konu altında sunucu rezilliklerini anlatırsanız sevinirim dostlar.
@Jordyvoss Rezil sunucunun rezil sahibi.

Son düzenleme:

TrustNoONE

Kimyager , Sadece Kimyager.
En iyi cevaplar
0
Bu olaylar olduktan sonra o sistemi "kaldırdı" ama sunucuyu geriye almadı ? , Vipin parasını aldın anladım Arkadaşıma bir sunucunun ipsini verdim ban atıyor İade parası vermiyor ? .-. , Böylece "Ödül"'lerin parasını çıkartıyor bu durumdaki tek saf ben değilim .

MhaWTHoR

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
1
Bu olaylar olduktan sonra o sistemi "kaldırdı" ama sunucuyu geriye almadı ? , Vipin parasını aldın anladım Arkadaşıma bir sunucunun ipsini verdim ban atıyor İade parası vermiyor ? .-. , Böylece "Ödül"'lerin parasını çıkartıyor bu durumdaki tek saf ben değilim .
Haklısınız, böyleleri çoğalıyor ve 8 tl verip 4 kişilik sunucu açtığı için çok fazla kâr ediyor.

flintandsteel

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kesinlikle doğru. Uğraşıp base kuruyoruz wg attırıyoruz, oyuncular biz offline iken para verip mekanımızı grieflemişler. Yazıklar olsun diyorum, emeklerim boşa gitti. Kesinlikle oynamanızı tavsiye etmem

Jordyvoss_

Marangoz
En iyi cevaplar
0
1 Defa ödül verdi , ondada reklam yaptırarak "Ödüllü Sunucu" dan ne anladım ben şimdi ?
1 değil 3 tane ödül verdim, sizin gibiler sorun çıkartmasa daha fazla da verecektim. Ayrıca vip aldım param gitti falan diyosun da ben senin o 5 tl ni kabul etmemişim paypaldan. Boşuna zırlıyosun param gitti diye.
Ayrıca mhawthor adlı arkadaş da glideslot kullandığımı hala ispat edemedi, ayrıca sunucuya 8 tl falan da vermedim.

Jordyvoss_

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Bir kanıtın varmıdır..
Neye kanıtım var mı? Ödül verdiğime diyosan ödül verdiğim arkadaşların hepsi foto falan çekti, ama kim konu açsa konuları silindi. JordyCraft sunucu tanıtım konusunda birinin resmi hala duruyor. Parayı kabul etmeme olayını diyosan evet kanıtım var çünkü paypalda reddedildi diye bas baya yazıyor, ayrıca para falan da gelmemiş hesaba. ?

EnderBy

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Egerki birinin glideslot , bungee bugu vs slot buglarini kullandigini dusunuyorsaniz habersizce nitrado ts adresine gidin kontrol etsinler eger hakliysaniz bug kullananlarin sunucusunu kapatirlar.

GT-S5360 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Jordyvoss_

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Egerki birinin glideslot , bungee bugu vs slot buglarini kullandigini dusunuyorsaniz habersizce nitrado ts adresine gidin kontrol etsinler eger hakliysaniz bug kullananlarin sunucusunu kapatirlar.

Kendilerine dedim ama şikayet etmediler hala bir kanıtları yok çünkü. Hala glideslot kullandığımı ispat edemediler hala boş boş laf yapıyorlar.

MhaWTHoR

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
1

Şikayet ettim zaten glideslot kullanıyor hala inkar ediyor velêd :D