[ 1.8 ] Sweet Network | Türkiye'nin Modern Hayat Simulasyon - Rol Sunucusu | v1.0 %99 |

iiscotty1000ii

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
kurucu ilgilenirseniz sevinicem. servere girerken java hatası veriyor ve girmiyor çözümü ise sayisal ip le girmek eger olmassa sonunda 2 noktali bir şey olmalı( : ) onun la birlikte harfli ipi girmemiz verebilriseniz gelirim. çünkü java hatası veriyor

Fuzenova

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Rpgde pvp olmaz.Olursa MMORPG olur.Rpgde ./me /do gibi komutlar vardır,rol dışına çıkılmaz,Proyum falan denmez.

SweetNetwork

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
kurucu ilgilenirseniz sevinicem. servere girerken java hatası veriyor ve girmiyor çözümü ise sayisal ip le girmek eger olmassa sonunda 2 noktali bir şey olmalı( : ) onun la birlikte harfli ipi girmemiz verebilriseniz gelirim. çünkü java hatası veriyor
Ana Menuye Dönüp Geri Sunucuya Girmeye Çalışın Düzelmez ise Ve Sunucuda Az Kişi Varsa Sunucu Çökmüş Olabilir .. Eğer Çok Kişi Varsa Ve hala Hatayı Alıyorsanız Kapatıp Tekrar Açmayı Deneyin ..
Rpgde pvp olmaz.Olursa MMORPG olur.Rpgde ./me /do gibi komutlar vardır,rol dışına çıkılmaz,Proyum falan denmez.
Oyuncular Adına Özür Diliyorum Kusura Bakma Burası Faction Lapis Eklecek Falan mı Dememi Bekliyorsun ? Ozaman Burası ne ? Faction Desen Klan Kurulmuyor , Survival Desen Blok Kırılmıyor Ne Bu Ozaman ? ..

RandomMac5

KreeDome
En iyi cevaplar
0
Ana Menuye Dönüp Geri Sunucuya Girmeye Çalışın Düzelmez ise Ve Sunucuda Az Kişi Varsa Sunucu Çökmüş Olabilir .. Eğer Çok Kişi Varsa Ve hala Hatayı Alıyorsanız Kapatıp Tekrar Açmayı Deneyin ..

Oyuncular Adına Özür Diliyorum Kusura Bakma Burası Faction Lapis Eklecek Falan mı Dememi Bekliyorsun ? Ozaman Burası ne ? Faction Desen Klan Kurulmuyor , Survival Desen Blok Kırılmıyor Ne Bu Ozaman ? ..
Dostum bunu diğer sunucular bölümüne kurabilirsin :)

Despondency

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
"minecraft java.lang.classcastexception bit cannot be cast to fm"
30 dakika önce sunucuda rahatlıkla gezerken şimdi sunucuya giremiyorum.Bu hatayı veriyor.Sorun ne anlayamadım.

Camon32

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Zevkli değil. Sınava giriyorsun direk geçip polis oluyorsun. Oyun başı boş yere gerzek polisler hapse atıyor. MArket sistemi ölü. Mimari güzel değil. Mantıklı bir rol ortamı yok. Emniyet müdürünü getirin dedim öyle biri yok dedi. Olmamuş. 10/2

SweetNetwork

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
r
sizin dediginizii 100000 dkez denedim
beni dinleseniz arkadassımın serverindede böle oldu bitane abinin serverindede oldu öle
"minecraft java.lang.classcastexception bit cannot be cast to fm"
30 dakika önce sunucuda rahatlıkla gezerken şimdi sunucuya giremiyorum.Bu hatayı veriyor.Sorun ne anlayamadım.
Bir Çoğunuzda Bu Hata Var Sanırım Ana Menuye Dönüp Çıkışa Basmadan Geri Girmeyi Deneyin Veya Hile Cilenti Kullanıyorsanız Kapatıp Normal Cilent İle Girin ..
Edit = Bu IP Deneyin Birde .. 5.62.126.130:12200[DOUBLEPOST=1435840740,1435839474][/DOUBLEPOST]
Zevkli değil. Sınava giriyorsun direk geçip polis oluyorsun. Oyun başı boş yere gerzek polisler hapse atıyor. MArket sistemi ölü. Mimari güzel değil. Mantıklı bir rol ortamı yok. Emniyet müdürünü getirin dedim öyle biri yok dedi. Olmamuş. 10/2
Yorumunuz İçin Teşekkürler .. Saygılar .
Edit = Boş Yere Hapse Atma Olayı Yok ..[DOUBLEPOST=1435849512][/DOUBLEPOST]Çaresizliğe Son! Eğitim Kısmı Değiştirildi .. Güzelleştirildi .. Artık Tüm Aradığınız Soruların Cevabını Bu Detaylı Bilgi Yuvasından Bulabileceksiniz .. Oyuna İlk Girişinizde Zaten Orada Doğacaksınız .. Ayrıca Oraya /Tutorial Yazıp Da Gidebilirsiniz .

SweetNetwork

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
adamlar role yapmıyorsa nasıl yapabilirsin mesela polisssin diyelim dur yat yere yat yere sağa çek felen diomusun? mal çok bu dünyada hem role yapmıyorlar hemde nasıl role play diolar mal çok bu dünyada ege-can ne yapabilirki bu konuda oyuncular role yapmassa
Role İstiyorsanız Tek Çözüm Whitelist Maximum 25 Gün Dayanabilir Sunucu Sonra Biter İşi Ve Arşive Gider ..
10 / 32 Olur Ve Gittikce Düşmeye Devam Eder ..[DOUBLEPOST=1435870083,1435850145][/DOUBLEPOST]ATM Hack Sistemi Geldi!

Thrown

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
*Serseri çetesine alan varmı :D

*Silahlarım: Ak-47+Sniper+Araba

Skypemden ulaşabilirler :D skype: wardos97

Goktug14

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
herkes birbirine küfür ediyor.Rpg deği mmorpg server bu.Bide serseri oldum ayrılcam 1 saat diyor geçti ama çoktan 1 saat.

SweetNetwork

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
herkes birbirine küfür ediyor.Rpg deği mmorpg server bu.Bide serseri oldum ayrılcam 1 saat diyor geçti ama çoktan 1 saat.
RPG De Değil MMORPG de Değil Farklı Bir Tür Daha Önce Açılmamış Bir Tür .. Ayrıca Serseri Konusuna Gelicek Olursak ; Ona Yöntem Bulmaya Çalışıyorum Saygılar Sorun Birtek Sizde Değil .. <-_->

Goktug14

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
RPG De Değil MMORPG de Değil Farklı Bir Tür Daha Önce Açılmamış Bir Tür .. Ayrıca Serseri Konusuna Gelicek Olursak ; Ona iYöntem Bulmaya Çalışıyorum Saygılar Sorun Birtek Sizde Değil .. <-_->
Sağol bilgi için :) peki nasıl eroin alınır bari bişiler yapıyım?

SweetNetwork

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sağol bilgi için :) peki nasıl eroin alınır bari bişiler yapıyım?
Sen Serseri Değilsen Eroin Ekemezsin Bu Arada Hatırlatayım Onu :/
-/tutorial de Nereden Alındığı Nasıl Ekildiği Adım Adım Anlatıldı .-. Eğer Hala İstiyorsan ;
-/park Köprü Altındaki Tabeladan Satın Alabilir Veya Satabilirsin .[DOUBLEPOST=1435954246,1435953274][/DOUBLEPOST]Ve Texture Pack Geldi Keyifli Oyunlar !!
Texture Pack Linki = http://s3.dosya.tc/server3/9bxuwz/Sweet_Network.zip.html
Texture Karma Olarak Yapılmıştır Yani Ordan Burdan Toplanıp Bir Pakete Atılmıştır .. Tamamen Özeldir Aynısı Bulunamaz Keyifli Oyunlar .