YousRPG Açıldı - RPG Serverinde Oynamak İster Miydin ?

DROctoganapus8

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Açılmadı ne açılması ?[DOUBLEPOST=1416655489,1416655434][/DOUBLEPOST]Zaten başka bir sitede açmışsın.

FullBlacKing

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Bakın Aslında açılacaktı :( fakat büyük bir sorun yüzünden server çöktü. Sw yi açınca mapın kaybolduğunu gördüm.
Yani SW Yİ Yapmam çok ama çok uzun sürecek.
(Not bu server ile uğraşırken başka bir server ilede ilgileniyordum. Bu Server faction)

FullBlacKing

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Konuyu Hortlatmayı Bayağı Seviyorsun Herhalde ?
Server Kapalalı kaç ay oldu

Hiracles

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Cok daha iyi build li ve sistemli bu server turlerinden var?
Command block ile yapmissin hadi neyse de ya okcu secip 2. De köle tagi alirlarsa ki alicaklar burasi Türkiye...
Yapamiyorsan kolun kırıksa hostundan yardim al emnim gerekli pluginleri ve ayarlari atacaktir.
Mantik ve gorusler guzel ama uygularken cok basite kacmissin be kardesim ama duzeltirsen guzel bir sunucu olacagindan hicbir suphen olmasin
İyi gunler
-SasuGamer
bu düşünce tarzından nefret ediyorum ne demek burası TÜRKİYE ! siz gidip yabancılara özenirken biz ülkemizi düzeltmeye çalışıyoruz şu zihniyetten kurtulun artık arkadaşım !

ucartan

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
kardeşim buildlerde yardımcı olabilirim bende lord of the rings rpg servrı açtım . skype : ucartan ekle ordan konuşuruz

Hiracles

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Benim dusuncem de boyle ben hic bir zaman yabancilara ozenmedim burası TÜRKİYE yazdim ve hala dedigim gecerli bunun en buyuk kaniti da on yargili davranip yabancilara ozeniyorsun demendir [emoji29]
''Command block ile yapmissin hadi neyse de ya okcu secip 2. De köle tagi alirlarsa ki alicaklar burasi Türkiye..''
şu cümleni açıklarmısın arkadaşım...

Itachi___39

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Şey Arkadaşım Buildirlik'i Beğenmedim Bence Düzelt İyi Builder'lar Al.