20 yaş üzeri birlikte video çekmelik oyuncu arıyorum !

yentibaba

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Youtube kanalıma yüklemek için seri videolar çekeceğim. Aynı amaca sahip ekip arkadaşları arıyorum. 4-5 kişilik salt survival serisi çekmeyi planlıyorum. Duruma göre zaman içerisinde farklı oyunlar için de çekimleri sürdüreceğim.
Not: Foruma sık sık bakamıyorum. steam ve Skype üzerinden bana daha çabuk ulaşabilirsiniz.
steam: yentibaba , Skype: yentibaba

MC konusunda özellikle oyun türü Salt Survival olacak. Hiçbir mod kod cart curt zart zurt olmaksızın sade vanilla olacak.

Birde mutlaka 20 yaş ve üzeri katılımcıları bekliyorum. 20 30 40 60 ... üste doğru sınır yok. Fakat alt sınır konusunda kural kesin. :)

Bu arada gereksiz lüzumsuz anlamsız manasız yorumlar yazmayalım. Yok efendim forumda 20 yaş üzeri adam bulunmazmışta bilmemneymiş gibi zırvalıkları hiç yazmayınız. Bu forumdan şu ana kadar 20-28 yaş arası 6 kalıcı arkadaşlığım oldu ve dostluğumuz da oyun partnerliğimiz de halâ sürmekte.
Ben özellikle Youtube Kanalı olan arkadaşlarla ortak iş yapmak amaçlı bu konuyu açmış bulunuyorum.

Son düzenleme:

ÖmerBİL

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
++++[DOUBLEPOST=1418548166,1418500327][/DOUBLEPOST]Güncel

yentibaba

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
  • Konu güncel kardeşlerim. Ömer'le birlikte aramıza yeni katılımcıları bekliyoruz... :)

yentibaba

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Birkaç yere daha başvurdum ama senle de oynamak isterim yaş:18 19 olmak üzere
İletişime geçelim ekle kardeşim bi görüşelim tanışalım topluca skype'te seninle bi.[DOUBLEPOST=1422362814,1422000225][/DOUBLEPOST]-
Güncel
-

-kabuto-

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
ozel mesaj atarak ulasabilirsin bana skype icin