Rise Of Realms MMORPG | PROJE İPTAL EDİLMİŞTİR

DEEPSOS

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
nerden kabul edilip edilmediğimiz öğrencez

GodofMilker

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Kabul Edilen İsimler 2.Mesajda Belirtilmiştir İlerde Daha Yenileri Eklenecektir Bu Arada Server 1-2 Güne Açılabilir Ben Kapalı Beta 1 Hafta Sürer Dedim.
2. mesajın bir daha değişme ihtimali yok tahminen yeni mesaj yazarlar.
Nedeni: hallelujah'ın yasaklanması

lsyanAtesi

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
2. mesajın bir daha değişme ihtimali yok tahminen yeni mesaj yazarlar.
Nedeni: hallelujah'ın yasaklanması
Dediklerimi Hep Yanlış Anlıyorsunuz Ben Yenisi Eklenicektir Dediğimde Aynı Mesajda Eklenicek Demiyorum Zaten Sadece Şu An Açıklananlraın 2.Mesajda Olduğunu Söylüyorum Daha Dikkatli Lütfen A:SD:ASD

ta1ha

Sosyal Medya Yöneticisi
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar,
Sunucu sağlayıcımızdan kaynaklanan bir sebepten dolayı 3 gündür sunucuya ulaşamıyoruz. Bu haftasonu herşeyi bitirip betaya açmaya düşünüyorduk. Lakin, anlaşılan işler uzayacak. Bizde inanın sizin kadar sunucunun açılmasını istiyoruz ama şuanlık yapabileceğimiz bir şey yok. Bu kadar beklettiğimiz için kusura bakmayın.

Anlayışınız için teşekkürler.

umut_

┌────────────┐ [ 1881 - 193∞ ] └────────────┘
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar,
Sunucu sağlayıcımızdan kaynaklanan bir sebepten dolayı 3 gündür sunucuya ulaşamıyoruz. Bu haftasonu herşeyi bitirip betaya açmaya düşünüyorduk. Lakin, anlaşılan işler uzayacak. Bizde inanın sizin kadar sunucunun açılmasını istiyoruz ama şuanlık yapabileceğimiz bir şey yok. Bu kadar beklettiğimiz için kusura bakmayın.

Anlayışınız için teşekkürler.
Ben Bir Oyunu Hadi Oyunu Geçtim Oyunun Offical Sunucusunu Bu Kadar Beklemedim :D Bir Oyundaki Kişiye Ait Sunucuyu Bu Kadar Bekleyeceğim Aklıma Gelmezdi :p

DEEPSOS

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
kabul edilen 2. bi takım olmicakmı yani

ta1ha

Sosyal Medya Yöneticisi
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
RoR'a Mimar Alımımız açılmıştır.

Ekipçe verdiğimiz karar sonucu çalışmalarımızı hızlandırmak için sunucumuza Mimar alımı yapmaya karar verdik.

Başvuru için skypetan iletişime geçin: ranork_

-RoR Ekibi