Türkiye'deki Tek Towny Sunucusu SteakNetwork 1.7.x !

Sunucumuzu beğendinizmi

• Beğendim

Kullanılan: 45 70.3%
  • Beğenmedim

Kullanılan: 19 29.7%

• Kullanılan toplam oy
    64

Swertyy

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sanki sadece tek başına kirletiyor konuyu..

Neyse eerver ne alemde kesin bi tarih verin artık :D

GProto004

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
1 eylül gibi az kaldı :)
Yağmalama falanda varsa iyi sarar bu server claim atma ve para kasma da çok zor olmalı bence 64 bugdaya 1 elmas gibi olabilir veya npc lerle takas işlemide olabilir güzele benziyor Bizim 10 kişilik ekip hazır 4 Gözle açılmasını bekliyoruz Serverin ...B)B)B)

I Love You Hardcore <3

Alper9999

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
kaldırıldı clapy

Moderatör tarafından düzenlendi:

GProto004

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
11. kişi olabilirmiyim? :3 Ben eskiden oynamıştım yani çırak tecrübesinde sayılırım katılabilir miyim size? :3
Yasın Kaç kardeşim bizdeki ekip +16 falan oluyor. Elbette " Akıl yaşta değil baştadır". Ancak kendını taşıyabilen olgun insanları ekibe katıyoruz. Bu özelliklere uygunsanız [email protected] skypemi ekleyin bir görüşelim.

LordTs

Umut
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Muhteşem Açıldığı zaman geliyorum :D

Ama konu Dandik olmuş

UcanKofte

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Konuyu dağıtmayalım lütfen sunucu çok az kaldı açılmasına :)

havada ™^^

Alper9999

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Konuyu dağıtmayalım lütfen sunucu çok az kaldı açılmasına :)

havada ™^^
31 ağustosu 1 eylüle bağlayan gece saat 00.00'da açılacak dimi :D Şu anda 29 ağustos ve saat 08.00 yani GERİ SAYIMA BAŞLIYORUZ :D 230.400, 230.399, 230.398 Hadi siz de katılın :D

GProto004

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Kardeşim sunucu kesin ve net 1 eylülde açılacakmı ? Ayrıca size söylediğim öneri hakkında bir yorum yapmamışsınız. Dediğimiz gibi faction plugini mutlaka ekleyin veya başka bir şekildede olabilir. Altın kürek claimi yerine normal faction claimi istiyoruz. Faction plugini kurmanızı istememizin sebebide bu. Yağmalama , ele geçirme vs... Bu zevklerede varabilmemiz için kesinlikle şarttır. Lütfen yorumumu dikkate alın ve bu konu hakkında bilgi verin.[DOUBLEPOST=1409300993,1409300021][/DOUBLEPOST]Ek olarak sunucunun 1 eylülde acılacagına bile inanmıyorum. Çok daha önceden tarih verilmiş ertelene ertelene 1 eylüle kadar gelmiş. Ancak şimdi tekrar okudumda
"1 eylül gibi az kaldı" demiş. Kesinlikle 1 eylülde acılacak dememiş. Bu demek oluyor ki yine erteleyecek.
[DOUBLEPOST=1409301097][/DOUBLEPOST]
15 yaşındayım ve üç halim var. Birisi oldukça olgun ikincisi küfürbaz ergen sonuncusu ise çocuksu mutluluğum :) Mikrofonla online konuşma dersen yapamam. Mikrofonu bozdum :) Bir de sürekli AFK olabiliyorum. Bunu e-postadan değil de buradan göndermemin sebebi ise siz kabul etmeseniz bile belki başkası ister diye :)
Maalesef .3 ayrı karakterden bahsediyorsunuz üstelik kendinizi reklama koyar gibi yorum atıyorsunuz :). İyi oyunlar başka bir grupla iyi eğlenceler.

Kara-murat55

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kardeşim sunucu kesin ve net 1 eylülde açılacakmı ? Ayrıca size söylediğim öneri hakkında bir yorum yapmamışsınız. Dediğimiz gibi faction plugini mutlaka ekleyin veya başka bir şekildede olabilir. Altın kürek claimi yerine normal faction claimi istiyoruz. Faction plugini kurmanızı istememizin sebebide bu. Yağmalama , ele geçirme vs... Bu zevklerede varabilmemiz için kesinlikle şarttır. Lütfen yorumumu dikkate alın ve bu konu hakkında bilgi verin.[DOUBLEPOST=1409300993,1409300021][/DOUBLEPOST]Ek olarak sunucunun 1 eylülde acılacagına bile inanmıyorum. Çok daha önceden tarih verilmiş ertelene ertelene 1 eylüle kadar gelmiş. Ancak şimdi tekrar okudumda
"1 eylül gibi az kaldı" demiş. Kesinlikle 1 eylülde acılacak dememiş. Bu demek oluyor ki yine erteleyecek.
[DOUBLEPOST=1409301097][/DOUBLEPOST]
Maalesef .3 ayrı karakterden bahsediyorsunuz üstelik kendinizi reklama koyar gibi yorum atıyorsunuz :). İyi oyunlar başka bir grupla iyi eğlenceler.

Towny Sunucu İle Faction Çok Ayrıdır Ele Geçirme Özellikleri İstiyorsan Factiona Gitmelisin!

GProto004

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Towny Sunucu İle Faction Çok Ayrıdır Ele Geçirme Özellikleri İstiyorsan Factiona Gitmelisin!
Neyin ne olduğunu biliyorum senın açıklamanı beklemiyorum. Ben zaten extra olarak şunları ekler mi amacıyla ben ve diğer 9 kişinin görüşünü belirttim. Nerede oynamam gerektiğini elbette sana soracak değilim seninde karışmaya hakkın yok!. Madem köy falan var şöyle yağmalama gibi eğlencelerde ekleyinde zevkimizi 2ye katlayalım. Eklenirse minnettarız. Eklenmezsede yapacak bir şey yok. İYİ FORUMLAR.!!