S'o Network Creative Bölümü: +18, Küfürler, Rezil Laf Yarışmları

IRFN

Sonoyuncu.Network
En iyi cevaplar
0
Eğer Yönetici Alımları Olursa. Mutlaka Skype Veya TS3 Lazım. Yoksa Koskoca SO'da 9 Yaşındaki abi Moderatör Olur.
Yönetici alımları http://basvuru.sonoyuncu.com üzerinden yapılıyor zaten. Başvurusu kriterlere uyan olursa kendisini SONOYUNCU adına SMS atarak TS3'e davet ediyoruz. Geldiğinde de ayrıntıları konuşuyoruz.

MahmuTr

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
böyle küfür edenleri takmak anlamsız , veya bir oyunu kazandıktan sonra hakaret edenleri.(guncraft ta o kadar çok insan hack demişti ki artık sinir krizi geçirip ağlamıştım o ayrı mesele)
Aynen Yav

DonduranAtes

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Yönetici alımları olabilir. Tüm sunucularda var.
Ben çoğu EU sunucusunda görüyorum, ya moderatör ya da admin oluyor. Eğer bu kişiler chati ve oyunu düzenleyebilecek kişilerse, deneme mod olarak alımları başlatmakta fayda var :)
@IRFN @DonduranAtes @Speaw @ByNovem @VitesMahmut yönetici alımlarını tavsiye ederim.

sonrada yöneticiler reklam yapıyor, insanlara küfrediyor diye sağda solda konu açarsınız :)

atay17

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Arkadaş şu an zeka patlaması yaşamış -,- Düşün bi kaç kişi minecraftı crack ile denemeden aldı. Minecraftı tanıtan şey demosu değil crackiydi. Önce insanlar minecraftın tadını çıkarıyor oynuyor. Sonra da premiumların bir sürü getirisini farkediyor ve premium alıyor.
Minecraft'ın crack olmasaydı oyun demoyla tanınacaktı.

Axel102

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
6
Son Oyuncunun bence çok kalabalık olmasının amacı hiç ban atılmaması ve istediğimiz zaman küfür edebilmemiz reklam yapabilmemiz olabilir ama son oyuncu gibi bir sürü hub sunucu var onlar neden dolmuyor? Ancak sonoyuncunun gerçek yaşam sunucusunu kapsamıyor ona hayranım daha açılmadı :D