S'o Network Creative Bölümü: +18, Küfürler, Rezil Laf Yarışmları

MrHappy

belki de bundan, artık hüznü ve acıyı paylaşıyoruz
En iyi cevaplar
0
Arkadasim param yok bahanesini kesin artik. Paran yoksa free to play oyun oyna. Cocukken paran yok diye oyuncaklari calarakmi oynardin? Paranin yettigi oyuncakla oynardin. Hic bir farki yok iste
Paramız var steamdan originden yada minecraft.net ten oyun alamıyoruz çünkü kartımız yok. İninal vb. alın demeyin 16 yaşındayım ama ailem izin vermiyor.

BurnerTroll

Doktor, sadece doktor.
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
İşi korsanlığa bağlamayın hemen. Korsan kullanıp da kendi halinde, kimseye zararı dokunmayan gayet efendi oyuncular da var. Gelelim soruya, korsanlık değilse ne peki? Bana göre bu durumda kişinin yetiştiği çevrenin ve özellikle de yaşın etkisi çok büyük. Günümüzde hemen hemen herkes internete erişim sağlayabiliyor. Her oyunda birçok yaştan insanı görmek mümkün. -Hele de Minecraft'ta yaş ortalaması oldukça düşük, okuma yazma bilmeyen çocuklar bile Minecraft oynuyor.- Bu insanlar, sanalda olmanın verdiği rahatlıktan diyelim, sinirlendiği adama -bazen de eğlencesine- anında ana bacı sövüyor; birçoğu belki dediği lafın anlamını bile bilmiyor. Adama en çok koyan da bu zaten, 10-12 yaşında çocukların konuştuğu kişiyi bilmeden abisi-ablası yaşındakilere sövmesi.

IRFN

Sonoyuncu.Network
En iyi cevaplar
0
Mesele crack olup olmamak değil. Mesele, crack serverlarda hile, küfür vb. şeylerin önünde geçilememesidir. Ben kalabalık bir sunucu yöneticisiyim. Bu sunucuda hile ve küfürün önüne geçemiyor olmamızın tek nedeni sunucunun crack olmasıdır. Çünkü oyuncuların yüzde 90'ı oyuna para vermediği için her istediğini yapabiliyor. Durum böyle olunca da biz de yeterince huzurlu bir ortam sağlayamıyoruz. Ayrıca mojang gün geçtikçe crack'i bitirmek için elinden geleni yapıyor. Gün gelecek ortada crack server kalmayacak.zaten bu olay sadece Türkiye'de kaldı. Size tavsiyem, gerçekten oyunu seviyorsanız satın alın biran önce.

MrUnioDex

CEO of UnioCraft
En iyi cevaplar
0
9-12 yas arasi cocuklar disarida oyun oynarken sokak serserilerinden kufur ogrenip minecrafta gelip biri sinir etsede bir an once ona sovsem diye dusunuyor bunu arzuluyor. Gecen arap sunucusuna girdim merak edip 10 onlinei vardi ama premium serverdi. Orasi bile cracked sunuculari birakmis biz hala..

Cobra_HD

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
@onrdmn @MrUnioDex İkiniz de çok abartıyorsunuz, kısaca toparlayacağım

@onrdmn Oyunlara para verilir bunu yanlış bulma çünkü oyunun geliştirme süreci ve maliyetleri var maalesef para konusunda sana hak veremem...,

@MrUnioDex Tamam paran olabilir ancak olmayan insanlar da var, ve "Bilgisayara 450 ₺ veremeyecek adamın sanal alemde işi ne?" cümlen ile o adamı nasıl küçümsediğinin farkında mısın?

Ayrıca @IRFN ve @MrUnioDex Crack sunucu onlarda da bitmedi siz denk gelmemişsiniz :) ortalıkta hala o kadar çok Crack'li sunucu var ki...

EnderKaanII

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
arkadaşın bu sözcükleri yeterli. Extra açıklama gerekirse söyliyeyim. Sonoyuncu değil, bütün Türk ve cracked sunucularda bu mevcuttur. Sizden gelen SS ler ile biz insanları küfrün ağırlığına göre banlıyoruz ama yeterli olmuyor tabii ki. Keşke elimizden daha sağlam bir şey gelse.
Yönetici alımları olabilir. Tüm sunucularda var.
Ben çoğu EU sunucusunda görüyorum, ya moderatör ya da admin oluyor. Eğer bu kişiler chati ve oyunu düzenleyebilecek kişilerse, deneme mod olarak alımları başlatmakta fayda var :)
@IRFN @DonduranAtes @Speaw @ByNovem @VitesMahmut yönetici alımlarını tavsiye ederim.

MrUnioDex

CEO of UnioCraft
En iyi cevaplar
0
Ben çoğu EU sunucusunda görüyorum, ya moderatör ya da admin oluyor. Eğer bu kişiler chati ve oyunu düzenleyebilecek kişilerse, deneme mod olarak alımları başlatmakta fayda var :)
@IRFN @DonduranAtes @Speaw @ByNovem @VitesMahmut yönetici alımlarını tavsiye ederim.

Ben siteme yetkili alim basvurusu koymustun. 1 haftada 600 civari basvuru geldi sadece 2 tanesi onaylandi. Basvuruyu tam doldurmuyorlar, yaslari cok kucuk oluyor, sartlara uymuyorlar. Yonetici alimlari genelde husranla sonuclaniyor :/

EnderKaanII

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
+14 filtresini koyduğunuz anda hepsi birden kabak gibi kalır. +14 genelde ergenliğe tam geçiş dönemidir, o sürelerde en olgun kişileri bulma ihtimali yüksektir. 9-12 yaş arası yönetici olmayacağı gibi sunucuyu batırmak için çok genç yöneticiler almak en iyi yoldur. (@MrUnioDex) Kaç başvuru iyiydi?

MrUnioDex

CEO of UnioCraft
En iyi cevaplar
0
+14 filtresini koyduğunuz anda hepsi birden kabak gibi kalır. +14 genelde ergenliğe tam geçiş dönemidir, o sürelerde en olgun kişileri bulma ihtimali yüksektir. 9-12 yaş arası yönetici olmayacağı gibi sunucuyu batırmak için çok genç yöneticiler almak en iyi yoldur. (@MrUnioDex) Kaç başvuru iyiydi?
600 başvurunun 6 tanesini beğendim. 4 tanesi ile anlaşamadık 2 tanesi ile anlaştık.

MrUnioDex

CEO of UnioCraft
En iyi cevaplar
0
Neyse iyiki cracked var. Cracked olmasa minecraftı nereden bilecektim, nereden server açacaktım, nereden üye toplayacaktım.

yoloman

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
böyle küfür edenleri takmak anlamsız , veya bir oyunu kazandıktan sonra hakaret edenleri.(guncraft ta o kadar çok insan hack demişti ki artık sinir krizi geçirip ağlamıştım o ayrı mesele)

TheBlackMan07_Tuna

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Crack olmasa Minecraft falan batmaz çünkü adamlar cracklilerden para kazanmıyorki !

Sandwich

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Eğer Yönetici Alımları Olursa. Mutlaka Skype Veya TS3 Lazım. Yoksa Koskoca SO'da 9 Yaşındaki abi Moderatör Olur.