survival %100

1. Kocakk009

193.111.77.129 Alımlar Başlamıştır.ConConCraft Server!! 1.11.2

Merhabalar Ben Ali Çalışmakta Olduğum ConConCraft Serverim Açılmış Bulunmakta Olup Sunucu Alımlarımız Başlamıştır..Muhtar,Rehber, Polis, Yardımcı Modaratör vs. Alınacaktır.. SUNUCU ÖZELLİKLERİ 1-Kurucunun Kendi Kalesi Vardır Ve Bütün Oyuncular Girebilir Yemek Kasabilir... 2-Çeşitli...
  2. Xclips

İstek klasik sade bir survival

Arkadaşlar Klasik sade bir survival sunucusu kurmak istiyorum paket düzenleyeceğim içinde neler olmalı önerilerinizi bekliyorum
  3. Vaizerd

Craftale.batihost.net || 1.8.x || Zor emek survival || Kasadan ücretsiz VIP || Taş kazarken coin ve anahtar ||

4. KINGRAGNAR06

KONU KAPANSIN

KONU KAPANSIN
  5. dodorii

KONU KAPANSIN

KONU KAPANSIN
  6. EmirrKSKN

Hüküm Survival - 1.8x1.12 EMEK SUNUCU - HÜKÜMDAR SİSTEMİ - /DİNAR SİSTEMİ - M&B Warband Temalı

- SUNUCUMUZ 5 MAYIS DA AÇILACAKTIR - GÜZEL SİSTEMLİ ZOR EMEK SURVİVAL SİZİ BEKLİYOR - ALIMLAR İÇİN DİSCORD SUNUCUMUZDAN BAŞVURU YAPABİLİRSİNİZ - VİP SATIŞLARI İÇİN DİSCORD SUNUCUMUZDAN ULAŞABİLİRSİNİZ - MARKET DE BAZI BLOKLAR DAHİ SATILMAYACAK,ZOR BİR SUNUCUYA HAZIR OLUN - DİNAR KASMAK AŞIRI VE...
  7. Nianara

[ NianaraMC.keyubu.com ] - [1.8-1.15] - [0 Lag] - [0 Hile] - %100 Emek Survival - /rütbe /market /iddia /huni /spawner-Çeteler-Envoy-Candy Crush YENİ

KOPYALANABİLİR IP: Nianaramc.keyubu.com
  8. D

1.8 /1.12 Ücretsiz Hard SURVİVAL Plugin Paketi Arıyorum

1.8 /1.12 Ücretsiz Hard SURVİVAL Plugin Paketi Arıyorum Yardım Edecek Varsa Discordan Ulaşabilirmi ? DİSCORD : Yalçın Emir#1366
  9. C

ZeroNetwork.batihost.net/1.8 OpSurvival/17.05.2020/14.00 Aktif/Kasalar/Lagsız/Eventler/

Öncelikle merhaba ben Efe Sunucu açma sebebimiz oyunculara daha güzel OpSurvival keyfini yaşatabilmek. _Sunucu Özellikleri_ -6gb ram -Sunucuya girebilecek oyuncu sayısı 300 Sunucu ip;ZeroNetwork.batihost.net:domuz::creeper:
  10. B

KingsNw Hileli Survival Keyfini Size En İyi Yaşatacak Sw [Huni Sistemleri Mükemmel] Yetkililer Sizler İçindir Siz Yetkililer İçin Değil

Her Türlü Öneriniz Discord Sunucumuzda Değerlendirilir Ve de Yapılır Sizleri Seviyorum KingsNw Ailesi İle Yapamicağımız Şey Yok Not: Server Sizler İçin Kurulmuştur Gereksiz Yere Ban Mute veya Kick vs Olduğu Durumda Yetkililerle Özel Olarak İlgileneceğime Şimdiden Yemin Ediyorum Tüm Yetkililer...
  11. T

1.15.2 Survival Sunucusu Kurmak

Merhaba keyubudan 2 GB'lık mc sunucusu aldım bu işlerde yeniyim uzak masaüstüne girdim hiçbirşey anlamadım Yapmak istediğim sunucunun özellikleri: sadece 1.15.2 olucak çok özel bir şey olmıyacak klasik pluginler : claim , sanal market vs. herkes emeğiyle gelişicek op vipler olmicak tek world...
  12. SecDet

HayalMC.batihost.net | Survival | Daha önce görmediğiniz harita | Deneyimli Ekip | Alım Var | Rütbeler | Claim içi FLY| Her Akşam Event | Kutular |

Merhaba, bizler HayalMC ekibiyiz. Sizlere özgürce eğlenip, Survival türündeki en güzel deneyimleri yaşatmak için buradayız. Sizlere diğerlerinden farklı olarak Yeni nesil Özellikler sunuyoruz. Yeni nesil SurvivalTüründeki en iddaalı sunucu olmaya adayız. Tabi ki bunlar bizim görüşümüz. Gelip...
  13. V

Vtacraft Yeni Suncunuc

Vtacraft normal Survival klan Alımı Yapılıcak Güvenilir insanlar gelirse iyi olur Beklerim hepinizi 1.15.1
  14. V

Minecraft Yeni Sunucu Acıldı

Minecraft Zor Bi skyblock Acilmiştir Daha Büsürü Oyun eklecenek Şimdilik boyle olucak oyuncunun iste görede oyun ekleneek Alım Yapılıcak Yardıcı kurucu Yönetici bu ikisi güvenilir olması lazım +19 olması şart Admin Güvendim kişi Alıcam Dc Olması şartır Moderator alınıcak Rehber Gelen 3...
  15. _heathcliff_

[TAKAS VE RÜTBE SİSTEMİ][PAZAR SİSTEMİ] AnarşiCraft %100 Survival Türk Minecraft Anarşi Sunucusu - anarsi.online - [AGRESİF ANTİ-HİLE/XRAY][1.12.2]

SUNUCU ADRESİ: - ANARSI.ONLINE - %100 Hayatta Kalma / Survival Sunucudaki eklentiler minimum düzeyde tutulmuştur. - SkinsRestorer - SetHome - Tpa - Anti-Xray/Hile eklentileri Bunlar dışında emek ve anarşiye fazla zarar getirmeyen TAKAS eklentisi bulunuyor. Bununla ilgili aşağıdan daha...
  16. DeadMartin

Play.MeisterNetwork.Net | Eşsiz Survival Sunucusu! | Kelime Oyunu | EditH | Kasalar | Kaptan | Avrupa | Asya | Afrika |

HAKKIMIZDA MeisterNetwork 2016 yılında Faaliyet Gösteren İlk Sunucumuz Oldu. Başarılı geçti fakat bir süre sonra sunucu ile ilgilenemediğimizden kapatmak zorunda kalmıştık. Bugün MeisterNetworku Tekrardan Açtık! Yeni Gelen Özellikler! Daha kaliteli ve en aza indirilmiş lag oranı. Türkçe...
  17. leooooon

KONU SİLİNSİN.

.
  18. B

Kapalı

K A P A L I
  19. ByDarym

> Play.GameArena.NetWork < | > Survival 1.12.2 < | > Yenilikçi Emek Sunucu!

SISTEMLER > CIFTLIK SİSTEMİ < > TAKIM SİSTEMİ < > KASA SİSTEMİ < > RÜTBE SİSTEMİ < > JACKPOT SİSTEMİ < > ZORLAŞTIRILMIŞ OYUN DENEYİMİ! < YAKINDA EKLENECEK SİSTEMLER > MEVSİM SİSTEMİ < > ÖDÜLLÜ PARKURLAR < SUNUCU AÇILIŞ TARİHİ SUNUCU AÇILIŞ TARİHİ HAKKINDA ÖNEMLİ GELİŞME Sunucuda olan bir...
  20. Royalmc

1.8-1.12 royalmc.batihost.net Köylü,Takas,Kasa,RoyalCoin vb. sistemler olan RoyalSurvival Serverimize Bekleriz..

Herkese selamlar dostlar..Nasılsınız, afiyette misiniz ? Biz iyiyiz ve geri döndük Karşınızda Royal Survival.. :bayrak...
  21. UstaBeyx

metrocraft.axitrbilisim.com / 1.8.x/ Takas Usulü ile Market / Rütbe / Görev / Basit Sistemler İle oyundan Zevk Alın Yarın 12:30 AKTİF

Sunucumuzun Kopyalanabilir İp : metrocraft.axitrbilisim.com 2013 YILINDAN BU YANA SİZLERE HİZMET VERMEKDEYİZ SİSTEMLER Coin Sistemleri Köylü Sistemi Coin Market MAKİNE 3 GB RAM 100X SLOT X5675 İŞLEMCİ HAA ARAMIZA KATILMAK İSTERSEN SUNUCU ADRESİ SÜRÜM...
  22. AliKaynak

Rulionmc.Batihost.Net | Sürüm 1.9.X/1.14.X | Özel Tohumlar | Global Market | SURVİVAL | MARKET YOK !!

Rulionmc.Batihost.Net Sürüm 1.9.X/1.14.X Slot: Sınırsız Arkadaşlar Maplar Konusunda biraz Eksik kaldık Farkındayım En Kısa Sürede Builder Tutup Sağlam Maplar...