@minecraft

1. X

Yardım TAB Plugini yardım gerek [minecraft]

Merhaba name tag edit kullanıyordum hata verince TAB indirdim fakat ondanad küçük sıkıntılar yaşıyorum ss te attığım gibi tüm grouplar karışık bunları nasıl sıraya sokarım
  2. X

Yardım Name Tag Edit[minecraft] yardım gerek

merhaba ben bir sunucu açtım name tag edit kullanıyorum kim sohbete bir şey yazarsa tabda ismi değişiyor bozuluyor nasıl düzeltebilirim yada farklı bir plugin öneriyormsuunuz
  3. T

Yardım Sunucuda Spawna Kendimizi Koymak

Merhaba ben plugin paketi satın aldım ama spawnda kurucuların hologramları gözüküyor nasıl kaldıracam
  4. EgoBeyyy

Yeni açılıcak olan faction serverimize builder ve pluginer arıyoruz

Merhaba yeni açılıcak olan müzisyencraft adlı faction serverimize builder ve pluginer arıyoruz daha önce üst düzey tecrübesi olanlar ve daha önce başka serverlerde çalışmış olanları bekliyoruz Discord kullanıcı adım Kıvırcık#5366 ulaşabilirsiniz herkese iyi forumlar :)
  5. MertCKA

İstek Hediye Kutusu Kafaları

Arkadaşlar faction serverim var ve bu kasalar yapmayı planlıyorum. Kasaları hediye kutsu şeklinde yapmak istiyorum. Ama o kafaları nasıl alacağımı bilmiyorum. Bu kafaları almak için bir plugin falan var mı? /give @p falan istemiyorum direk kafa menüsü olsun ordan istedğim kafayı alabileyim. Kafa...
  6. MertCKA

Yardım Crazy Auctions /market Komutu Ekleme

Arkadaşlar crazy auctions plugini kullanıyorum. Pazar menüsünü ya /ah ya da /ca kullanarak açabiliyorlar. /ah kalabilir ama /ca yerine /market yazıp açmalarını istiyorum, bunu nasıl yapabilirim
  7. Mikado34

Poligonw.batihost.net | Kaliteli Factions | Rütbe Sistemi | | Klan Savaşları | |Kasalar | ⋘ 1.8 - 1.7 ⋙ | Her Hafta Vip Cekilişi | | HAZIRIZ |

Poligon Network Poligon, üst düzey oyuncu memnuniyeti sağlamayı ve her zaman güncel kalmayı amaçlayan bir sunucudur. Güçlü ve deneyimli yönetim ekibi ile hiçbir masraftan kaçınmadan Factions deneyiminizi bambaşka şekilde yaşayabileceğiniz bir ortamı sizlere sunar. -Özellikler- ☛...
  8. DsGamerYT

İstek Minecraft Sunucum için Ortak

Merhabalar ben Selçuk Minecraft Emek Skyblock Sunucu açmak istiyorum ama maddi durumum yok. Fakat Ben azimle kendi plugin paketimi mapimi hazırladım eğer ciddi bir şekilde sunucu açmak istiyenler ve bundan gelir almak istiyenler bana yazsın ortak olalım gelirleri paylaşalım Discordum...
  9. MertCKA

Yardım Warp'a Özel Sınırsız Gece Görüşü

Arkadaşlar bir hammadde alanı yaptım her yeri ışıklandırmak hem çok zor hemde görünüşü hiç hoş olmuyor. Oyuncular /warp rutbehammadde yazdıklarında onlara sınırsız gece görüşü gelsin istiyorum ama sadece o warpta. Ordan çıkıncada otomatik kaybolsun. Bunu nasıl yapabilirim ?