Arama sonuçlarınız

1. dendeng

Rise Of The NOMADS

Rise of the Nomads aileleri balkan göçmeni olan üç arkadaşın kurduğu kanaldır.Genel anlamda amacımız çeşitli oyunlardan diziler ve let's play videoları çekerek izleyicileri eğlendirmektir. Kanal Logo: Kanal Adresi: http://www.youtube.com/channel/UCBQK2ybuI0TON9l1kQJGOtQ Kanal Üyeleri:Atakan...
  2. dendeng

Segtor bilişimi nasıl bilirsiniz?

Sorum açık ve net.Segtor bilişimden host veya sunucu alan varsa buyursun birkaç söz söylesin hakkında.
  3. dendeng

EliteWars Nitrado Sponsorluğunda "Wars" Sunucusu

ElitWars normal hungergames sunucularının sadece altyapısını alınarak ve üstüne onca şey eklenmiş bir "Wars" sunucusudur,ayrıca bu sunucu nitrado sponsorluğu altındadır.Biz stratejik bir savaş olmasını istiyoruz ve buna göre kitler hazırlıyoruz,her kitin başka bir kite karşı zaafı vardır bu...
  4. dendeng

ElitWars Sunucusu Tanıtım Videosu

Sunucu hakkında ayrıntılı bilgiyi yakında alacaksınız.
  5. dendeng

Chox-RPG için hosting arıyorum

Chox-RPG için hosting arıyorum,aklımda bir hosting var ama ne olur ne olmaz bir alternatifini düşünmem lazım. Notlarım: Aylık 40-45 TLden fazla olmasın. İşlemcisi iyi olsun(Xeon,İ7,AMD).
  6. dendeng

RPG plugin paketi arıyorum

RPG plugin paketi arıyorum yarcımcı olabilirmisiniz?Konusu fark etmez bir kaç tane önerseniz gerçekten sevinirim :) Ücretli Ücretsiz fark etmez.
  7. dendeng

Namnesia Trailer-Korku Filmi projesi

Mr.Salağa bir ara verip "Namnesia" adlı filmimizi çekmek için kolları sıvadık.Film Korku-Gerilim oyunu olan Amnesiayı anlatıyor.ve böylece film bitince Mr.Salağa çok güzel bir malzeme çıkıyor :) KALP RAHATSIZLIĞI OLANLAR İZLEMESİN Sayfamızı Beğenmeyi Unutmayın...
  8. dendeng

Mr.Salak 1-2

1-eh acemiliğime bağlayalım ilk bölümü :) 2-Gayet iyi yorumlar aldık bu bölümde.normalde GTAIVden videolar çektiğimiz için yeni yeni alışıyoruz