Arama sonuçlarınız

1. dendeng

Hayattaki en sevdiğim oyun.Strateji hayranları buyurun içeriye.

European Universalis 3-4 Victoria 2 Hearts Of İron serisi Bu saydıklarımı bilen topu topu 2-3 kişi çıkar.
  2. dendeng

Rise Of The NOMADS

Rise of the Nomads aileleri balkan göçmeni olan üç arkadaşın kurduğu kanaldır.Genel anlamda amacımız çeşitli oyunlardan diziler ve let's play videoları çekerek izleyicileri eğlendirmektir. Kanal Logo: Kanal Adresi: http://www.youtube.com/channel/UCBQK2ybuI0TON9l1kQJGOtQ Kanal Üyeleri:Atakan...
  3. dendeng

Segtor bilişimi nasıl bilirsiniz?

Daha 1 gün önce tek taraflı feshettik sponsorluğu.
  4. dendeng

Segtor bilişimi nasıl bilirsiniz?

Sorum açık ve net.Segtor bilişimden host veya sunucu alan varsa buyursun birkaç söz söylesin hakkında.
  5. dendeng

EliteWars Nitrado Sponsorluğunda "Wars" Sunucusu

Victory olmasaydı şu an kitler,sistemler olmayacaktı,victory olmasaydı şu an biz bu kadar ilerlemiş bir sunucu olmayacaktık.Eğer ki victory sunucuda vasıfsız eleman olarak görünseydi her hafta kontrole gelen nitradotr bunu fark eder ve onu direk ekipten çıkartırdı.Sözleriniz saçma ve...
  6. dendeng

Aman kardeşim sen bizi unut,sunucudaki tüm üyelerin seni unuttuğu gibi.Burada iki saat tartışma çıkarmak istemiyorum ancak şikayet konularına gönderdiğim mesajlardan az biraz ibret almayı öğrenmeye başla bence.
  7. dendeng

Bugün saat 19 sularında Nitradoya attığımız mesaj ile sponsorluğu sonlandırdık. 2 ay'da siz üyelerimize iyinin en iyisini yaşatmaya çalıştık.Gerek yaptığımız scriptlerle olsun gerek hazırladığımız ve hazırlattığımız bazı haritalar ile. Şunu bilmenizi isterim ki üyeleri bu kadar sevmemizin...
  8. dendeng

Kapatın Konuyu

Forumun bir üyesi olarak; Adminlerimiz hile kontrolü için çok hassaslar.Senin teyzen kardeşin hatta babaannen girsin aranızdan birisi hile kullansın farketmez,diğer aile üyeleride şüpheli durumuna düşer.Üstelik yaptığın loglarda cabası,burada kardeşine suçu atmanı anlayamadım ben.Derdhausa...
  9. dendeng

Elite Wars HUNGER GAMES SERVER girmeyin

Merhabalar,ben sunucunun adminlerinden Totlan. Öncelikle sunucu tam olarak hunger games sayılmaz onu belirtmek isterim. Sunucudan banlanmanızın üç sebebi olabilir; -Etrafa sövüp saymak. -Coin bugu kullanmak(neyse ki kapattık sorunu.) -Hile kullanmak. seni banlamamızın sebebi anticheatte high...
  10. dendeng

ElitWars normal hungergames sunucularının sadece altyapısını alınarak ve üstüne onca şey eklenmiş bir "Wars" sunucusudur,ayrıca bu sunucu nitrado sponsorluğu altındadır.Biz stratejik bir savaş olmasını istiyoruz ve buna göre kitler hazırlıyoruz,her kitin başka bir kite karşı zaafı vardır bu...
  11. dendeng

ElitWars Sunucusu Tanıtım Videosu

Ağaçlar sallanıyor aslında videoda. Teşekkürler bu arada :) .
  12. dendeng

ElitWars Sunucusu Tanıtım Videosu

Sunucu hakkında ayrıntılı bilgiyi yakında alacaksınız.
  13. dendeng

Bekledim,bekledim ve bekledim. 0 kişi kaldı artmadı.Kararımdan memnunum iyi günler.

Bekledim,bekledim ve bekledim. 0 kişi kaldı artmadı.Kararımdan memnunum iyi günler.
  14. dendeng

mailine baksın geri döndüm.her başvuru yapan kabul edilecek diye bir kaide yok.geri kalanlara...

mailine baksın geri döndüm.her başvuru yapan kabul edilecek diye bir kaide yok.geri kalanlara yarin bakacağım
  15. dendeng

değil.

değil.
  16. dendeng

oyun içi adınız yabancı adı soyadı olacak ve aytrı bir şekilde olacak.

oyun içi adınız yabancı adı soyadı olacak ve aytrı bir şekilde olacak.
  17. dendeng

Chox-RPG için hosting arıyorum

Sen bildiğine eminmisin?her Hostimg şirketi axitr türü uzak masaüsstü vermeyen değil.sen alırsın uzakmasaüstünü zaten kapasitede yazmazlar verirlerse istersen 300 kişilik yaparsın ama çok lag olur. ALPER:Bana uzak masaüstü paneli lazım.Bu arada sitede 50 kişilik server 20,ama siz 60 kişiliğe...
  18. dendeng

ya İşlemci gerçekten iyiyse kapasite arttırılabilir.Mesela 12 Çekirdekli bir AMD işlemcisi var,onu sunucularda görmüştüm Rami falan dinlemez.yani 100 kişi alır diyemem ama 50ye çıkar.
  19. dendeng

10 istediğimi nereden çıkardınız ben hala onu anlamadım :(
  20. dendeng

Bütçemi o kadar arttıramam.Eami iy olsun derken markasını kast etmiştim.2 yada 3 gb istiyorum yani 16 GB falan değil.
  21. dendeng

512 mb ekran kartı ve 2 gb rame ne oyun gider

Part-Time işlerde haftalık maaş alırsın.(Örneğin kafe türü bir yerde 3 haftalık çalışmak,süt fabrikasında dağıtımları yapmaya yardımcı olan eleman olmak) Haftalık alacağın en düşük ücret 25 TL gibi bir paradır.Arkadaş 70 alıyordu.
  22. dendeng

Öğrenci diye bir kelime duydum peki sen çalışmak diye bir kelime duydunmu? bir yerde 2 hafta çalışsa 100 TLsi olur,hadi bilemedin 3 olsun.
  23. dendeng

kendine bir bütçe oluşturup ekran kartı alman tavsiyem.100 TLye alacağın bir ekran kartı işini görür.
  24. dendeng

Chox-RPG için hosting arıyorum,aklımda bir hosting var ama ne olur ne olmaz bir alternatifini düşünmem lazım. Notlarım: Aylık 40-45 TLden fazla olmasın. İşlemcisi iyi olsun(Xeon,İ7,AMD).