Arama sonuçlarınız

1. D

Küpün Yan Tarafı - Zümrüt Sermayesindeki Zorluklar

Burada ne yapıyorum? Aslında güzel bir soru.Ben Minecraft'ta farklı bir bakış açısını konu alan hikayeler yazıyorum.Minecraft, inek öldürüp et topladığınız ve elmas bulup zırh yaptığınız bir oyun olabilir size göre ama bana göre çok farklı ve karmaşık bir dünya...Gelin bu yeni dünyayı hep...
  2. D

[ADV/PUZ] Hayalgücü

Yönetimin moderatörleri düşüncesiz bir şekilde atmasını kınadığım için haritayı kaldırmış bulunuyorum.
  3. D

İyi Bir Adventure Harita Nasıl Olmalı?

Herkese merhaba.Son zamanlarda Haritalar bölümü birçok saçma adventure harita ile dolup taştı.Bende o kişilere biraz ders vermek ve sizleri bilgilendirmek için böyle bir konu açtım.Başından söylemek istiyorum; "Eh sen ne bilirsin ki?" ya da "Ben daha iyi yaparım senden." gibi yorumlar...
  4. D

Harita Türleri

Puzzle; Bulmacaların olduğu harita türüdür.Oyuncu kafa yorup elindekilerle ona gösterilen amacı yapmak için uğraşır.Kızıltaş devrelerini en çok görebileceğimiz haritadır.Oyuncunun tek ihtiyacı olan zekasıdır.Ona yeterli miktarda yiyecek ve malzeme verilmiştir. Survival; Oyuncunun hayatta kalmak...
  5. D

(1.3.1)[ADV]Yaratılmış 3: Karanlığın Sonu

Yönetimin moderatörleri düşüncesiz bir şekilde atmasını kınadığım için haritayı kaldırmış bulunuyorum.
  6. D

Yaratılmış 3 Hakkında Öneri İsteği

Bir süredir bir harita ile meşgulüm kaçınız biliyor bilmiyorum ama YARATILMIŞ serisinin devamı olan Yaratılmış 3 hakkında sizden görüşlerinizi almak istiyorum. Eğer Yaratılmışı oynadıysanız sonunda Nether'a gideceğimizi biliyorsunuzdur.Nether'da geçen bir adventure harita...Elbette iyi olsun...
  7. D

(1.3.1)[ADV]Yaratılmış 2: Yaratana Fedakarlık

8. D

[HARİTA]Yaratılmış Trailer

Bir video hazırladım.Kendi yaptığım harita için.Bence güzel oldu yine de paylaşıp fikirlerinizi almak istedim. Harita konusu:https://forum.gamer.com.tr/threads/1-3-1-adv-yarat%C4%B1lm%C4%B1%C5%9F-yarat%C4%B1c%C4%B1nla-tan%C4%B1%C5%9F.8970/
  9. D

(1.3.1.)[ADV]Yaratılmış: Yaratıcınla Tanış

10. D

Assassin's Creed 3-Ön İnceleme

Serinin bu yeni oyununda Amerika’ya gidiyoruz ve "Özgürlük Hareketi"nin içinde yer alıyoruz. İngiltere’nin Yedi Yıl Savaşları sonucu Amerika’daki kolonilere yaptığı ağır baskı ve vergi zulümleri, halkın özgürlük isyanını tutuşturmaya başlamıştır. General George Washington liderliğindeki Amerikan...
  11. D

[1.3.1.] Too Many Items

1.3.2 sürümünde de çalışır. -RESİM- -KURULUM AÇIKLAMASI- 1-Too Many Items modunu yükleyin. 2-Çalıştır'a %appdata% yazın. 3-.minecraft klasörünü açın. 4-bin dosyasına girin. 5-minecraft.jar dosyasına sağ tıklayın ve birlikte aç olarak WinRAR'ı seçin. 6-META INF dosyasını silin. 7-Önceden...
  12. D

Haritalar bölümü hakkında

Bilmiyorum fark ettiniz mi ama haritalar bölümünde bir sürü gereksiz konu var.Resim ya da indirme linki eksik bir konular.Hadi heppsinni geçtim konu adları."İçeri gel" gibi kullanan bile var.Hepsinden öte hiçbir yerde ilk haritanızı paylaşın gibi bir şey yazmıyor bu neyin kafası onu da...
  13. D

[CO-OP]Four Team(FT)

Öncelikle herkese merhaba.Kısa bir konuşma geçmek istiyorum.Haritalar bölümüne ilk maplarınızı koymak zorunda değilsiniz ve konu başlığı facebook sayfası adı gibi olmak zorunda da değil! Evet ilginiz için teşekkürler.3 aydır bir harita üzerinde çalışıyorum.World-Edit olmadan, yani çok emek var...
  14. D

Bir harita hakkında görüşleriniz

Bir survival haritasında önemli olan fikirdir.Bende oturdum düşündüm yeni bir fikir ürettim bilmiyorum daha önce böyle bir harita yapan var mı ama sizlere anlatmak istiyorum.Güzel, kötü şeklinde değerlendirin çünkü yapımı ço zor en başından bırakabileyim.Gelelim düşünceme. 4 takım/kişi.Bu...
  15. D

Assassin's Creed 3 Trailer-Minecraft Version

Orjinal: Minecraft Version: Gerçekten çok hoşuma giden bir video.Assassin's Creed'in büyük bir hayranıyım.Sizin video hakkında görüşleriniz nelerdir?:)
  16. D

2 Boyutlu Minecraft Resmi Yapmak

Minecraft'taki blokları kullanarak iki boyutlu bir resim yapabilirsiniz.Üstelik çok kolay.Size verdiğim sitede bir kağıt üzerine blokları yerleştiriyorsunuz.Seçenekleriniz arasında inek,iskelet,zombi gibi moblarda var.Hatta Steve bile.Tüm bloklar yok sadece bazı bloklar.Yaptığınız tasarımları bu...
  17. D

[Hikaye] Suikastçinin Yükselişi: Ölüm'ün Bekçisi

Hikaye hakkında; Sinsi ve sessiz sokaklar.Her kesin kafasında bir plan bir düşman var.Kiralık katil mi? Hayır çok olay çıkarır.Bir suikastçi işinize yarar mı? Elbette.Hayatını bu işe adamış bir adam.O hep hazır.O ölümü bekliyor.O Ölümün bekçisi... Yeni bir hikaye yazmaya başladım.Kıyamet...
  18. D

Treasure World: Hayaletin Gözyaşı

Bilen bilir ama ben yeniden açıklama gereği duydum.Bir harita serisine başladım.Bir adventure harita serisi.Bu sefer daha farklı.Bazı adventure haritalar gibi değil.Olabildiğince iyi bir görüntü sunmaya çalıştım.Tüm zorlukları,hikayeyi,yapıları kendi kafamda tasarladım.Yani haritanın hiçbir...
  19. D

Son derece iyi builderlere ihtiyacım var

Yeni bir harita yapmak istiyorum.Maden temalı.İyi mağara yapabilenlere ihtiyacım var.Builderimin iyi olduğunu düşünüyorum ama yapımı çok zahmetli olur. Surivol bir harita madende ilerlerken hayatta kalmaya çalışacağız.Mağaralarda çeşitli engeller olacak.Bizim elimizde bir kazma var.Bu kazma ile...
  20. D

[HİKAYE]Kıyamet Günceleri

BU HİKAYE ARTIK DEVAM ETMİYOR.YENİ HİKAYEM İÇİN TIKLA!