Arama sonuçlarınız

1. cagsi20

Tekkit Oynuyorum-Tavsiyelere Açığım-''SERİ''

Diğer bölümlerin daha hızlı gelmesini istiyorsanız beğenip,paylaşıp,abone olursanız efsane olur,teşekkürler Bölüm 1 şurada efenim
  2. cagsi20

Steve ve Sevgilisi

Yeni doğan güneşe umutla bakıyordu steve belki bir sevgili bulur umuduyla.Nexusta yaşayan steve küçükken yetim kalmıştı.Ve onu creeperlar büyütmüştü.Akşamları arkadaşı olan George ile barlara gidiyorlardı.steve gitti ve shot içerken bir tane kızı kesiyordu.Kızada shot ikram ederek konu açmaya...
  3. cagsi20

Açlık Oyunları ve Her Türlü Oyun

Arkadaşlar 2aydır video çekemiyorum şimdi bilgisayarım geldi.Fakat açlık oyunları videom 5Like ve 5Yorum olunca çok videolar her oyundan videolar gelecek Lütfen abone olmayı ve beğenmeyi unutmayınız. https://www.youtube.com/user/MustacheGamerss güncel beylerup up up up up
  4. cagsi20

Çağdaş İle Efe Açlık Oyunları Macerası-HD Seçeneğiyle-SürekliGüncel-

Kanalı subscribelamayı videoyu like'lamayı unutmayınız. 1.Bölüm
  5. cagsi20

Çağdaş İle Efe Açlık Oyunları Macerası-SürekliGüncel-

Videoyu likelamayı kanalı subscribelamayı ve oynamayı istediğiniz oyun ve haritaları yoruma yazmayı unutmayınız. güncell
  6. cagsi20

Premium'unuz Yokmu?Ucuza Premium Veriyorum

Merhabalar iyi forumlar beni tanıyan tanır üyelik tarihime bakabilirsiniz forumda pek aktif olmasamda arkadaşlar paraya ihtiyacım oldu böyle bir şey yapıyorum.Minecraft'ımı kiralıyorum. Haftalık=6KONTÖR(AVEA) Başka bir arkadaşa daha kiraladım 1aylık aldı (20kontör) İsterseniz skype'sını...
  7. cagsi20

Premium hesabıma giremiyorum

arkadaşlar şifremi unuttum diyorum mail geliyor şifreyi değiştiriyorum deniyorum girmiyor neden acaba
  8. cagsi20

Minecraft'ımı Kiralıyorum

Evet arkadaşlar Hatta şu an kiralık alan bir arkadaş var inanmayan sorabilir.Güvenilirim.Problem hiçbir şey ban man her şey tamdır.Ban yoktur hiçbir swde.Fiyat haftada 6kontördür.Ulaşmak isteyenler skype : cagsi20 eklesin.
  9. cagsi20

Çevirmen Olmak İstiyorum Bildiğiniz Alım Yapan Site Varmı

Arkadaşlar bir siteye çevirmen olarak girmek istiyorum anime çevirmeni ama bildiğiniz varsa yardım ederseniz sevinirim.
  10. cagsi20

Animeci Arkadaşlar Buyrun

Arkadaşlar animelerden grublar kuracağım.En çok hangi grupta kişi çıkarsa o grup kazanacak. ismini yazdırmak isteyen yoruma hangi animeyi ve ne zamandan beri , hangi bölümde olduğunu yazsın Bleach Grubu Naruto Grubu : kaand One Piece Grubu Death Note Grubu : LarciuS Beyblade Grubu...
  11. cagsi20

Hunger Games,KitVip Bölüm 1{Yeni Kanal}

Subscribe olmayı unutmayınız. Bölüm 1
  12. cagsi20

Hunger Games,KitVip Bölüm 1{Yeni Kanal}

Subscribe olmayı unutmayınız. Bölüm 1 :
  13. cagsi20

[RESİMLİ] Bay Z [RESİMLİİ]

evet arkadaşlar ankette vereceğiniz oylara göre 2.bölüm çıkacak
  14. cagsi20

Hosting Şirketi Arıyorum Güvenilir Güzel

böyle hemde hunger games kurulumu yapacak ucuz güvenilir varmı
  15. cagsi20

Kız Arkadaşımla Minecraft Videosu

Arkadaşlar ilk video salı günü gelecek ama şimdiden subscribe olursanız sevinirim.Eğer 50subscribe olursa Açlık Oyunları Videosu Gelecek 100subscribeda VLOG http://www.youtube.com/user/FemaleWithMale
  16. cagsi20

Tüfek,çakı,fener,balıkçılık Malzemesi Almak Için (babanız Için Falan)

Arkadaşlar Babam dükkan açtı yani şnorkel den tutu poze lere kadar her şey var. Buca/ İzmir Kozağaç meydanındadır dükkan. Adı : Karadeniz Av Market eğer online almak istiyorsanız http://www.karadenizavmarket.com/
  17. cagsi20

Beyler Gift Code Şeklinde Minecraft Satan Varmı

beyler gift code şeklinde 40tlye alıcam minecraft özel mesaj atınız beyler
  18. cagsi20

Wilson Marka Tenis Çok Iyi Durumda Koş Içeri Ucuzzz

beyler çok az kullandım telleri çok iyidir wilson marka zatwen bilirsiniz kaliteli.Kılıfı yoktur beyler ayrıntılı bilgi http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-spor-raket-sporlari-wilson-marka-tenis-raketi-uyguna-gider-127414264/detay/
  19. cagsi20

Minecraft Bukkit Server Kurma Video

buyrunuz beyler sorunuz olursa beklerim
  20. cagsi20

Klasik Sanchez Marka Gitar Uyguna Gider Beyler

beyler az kullanılmış kılıfıyla verilir.Ayrıntılı bilgi http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-muzik-muzik-aletleri-klasik-sanchez-marka-gitar-127343120/detay/ telefon no orda yazıyorgüncel
  21. cagsi20

Minecraft Mobil Satın Almak Istiyorum Destek

beyler minecraft.net ten mobil alınmıyor başka bir site varmı bildiğiniz oradan alayım mobil olarak minecraft 19dolar yani 35tlye denk geliyor aslında 30ama neyse yardım bekliyorum
  22. cagsi20

Worldsave Plugini Bakin

Arkadaslar serverime birseyler oldu worldsave pluginin in eski kayitlarini nasil yapabilirim yani haritayi eski haline nasil dondurebilirim ?
  23. cagsi20

Plotme Sorunu Lutfen Yardim Edin

Arkadaslar dunyayi kurdum ama /p claim yaziom plotme dunyasinda arsanin ustunde fakat soyle bir hata veriyor.: Plotme does not exist or is not plot World yârdim edin
  24. cagsi20

Vps Server Satilir|hemde Çok Ucuza

Arkadaşlar sadece 9Kontöre Vps server satılır özellikleri 2 x Xeon E5-1620 3.6GHz 512 MB DDR3 Ram Uzak Masaüstü Bağlantısı 50 GB HDD 1 Adet IP Evet arkadaşlar ilgilenen özel mesaj atsın.İp hazırdır.Panel vardır.
  25. cagsi20

Kanala Alım Vardır

Ad: Yaş Skype Varmı? : Hangi oyunları çekebilirsin: Upload Hızın kaç?: Kaç saat açıksın günde?: yazın yollayın bekliyorum arkadaşlar