Arama sonuçlarınız

1. 4trestt

WTFRaft 0.1 - Yeni Bir Oyun

Çalışmanız da başarılar diliyorum, umarım iyi bir yerlere gelirsiniz.
  2. 4trestt

Türkiye'nin Hali Ne Olacak ?

İçerikte siyaset bulunduğu için konu arşive taşınıyor.
  3. 4trestt

Moderatörler hakkında

Bu platform üzerinde sizin için birşeyler yapmaya çalışıyoruz, eğer bir uyarı verdiyse bildiği bir şey vardır bundan emin olun. Eğer gereksiz yere istediği kişiye uyarı veren moderatörler görüyorsanız bunları bize ulaştırın. Edit: Konu açık kalsın, görüşlerini paylaşmak isteyen olursa paylaşsın.
  4. 4trestt

Bu tarz şeyler için lütfen rapor atın.

Bu tarz şeyler için lütfen rapor atın.
  5. 4trestt

Orjinal steam id: 4trestt

Orjinal steam id: 4trestt
  6. 4trestt

HobbitCraft MMORPG | Server İpmiz : hobbitcraft.nitrado.net / Güncel 50Kişilik 4GB Ram Beta 1.8

Tartışma içerikli mesajlar silinmiştir, gerekli kişilere uyarı verilmiştir.
  7. 4trestt

HomerosMC /Faction-PVP/Boss/Pet Sistemi/DevLapis/Minigames - 7/24

Sürekli konu güncellemesi yapılmasından dolayı konu arşive taşınıyor.
  8. 4trestt

Çok Korkuyorum Laaaan Yardım!!!

Gereksiz mesajlar ve konunun çözülmesinden dolayı konu arşive taşınıyor.
  9. 4trestt

Çok Korkuyorum Laaaan Yardım!!!

Gereksiz bir şekilde mesaj kasan kişiler cezalandırılacaktır, eğer aynı şekilde devam edilirse konuyu arşive taşıyacağım.
  10. 4trestt

Globaltime.

Globaltime.
  11. 4trestt

CavePlacer - Basit bir oyun

Kendinizi geliştirdikten sonra yeni oyunlarınızı bekliyoruz.
  12. 4trestt

Paranormal Olaylar NOT:Lütfen Dalga Geçmeyin ...

Konu bir süre kilitli kalacaktır, gereksiz mesajlar temizlendikten sonra tekrar kilit açılacak.Konu arşive taşınıyor.
  13. 4trestt

Paranormal Olaylar NOT:Lütfen Dalga Geçmeyin ...

Konu çığrından çıkıyor, eğer böyle devam ederse konu arşive taşıyacağım.
  14. 4trestt

Enfeksiyon BETA 7/24 [Hicbir Sunucuda Olmayan Ozellikler]

Sunucu gerçekten harika, emek verilmiş ve umarım uzun soluklu bir sunucu olur ve emeğinizin karşılığını alırsınız.
  15. 4trestt

Enfeksiyon BETA 7/24 [Hicbir Sunucuda Olmayan Ozellikler]

Farklı bir ortam yaratırsanız, sizin için daha iyi olur, başarılar dilerim.
  16. 4trestt

LegendTurk | Ekip alımları başlamıştır.

Sunucu hakkında önsöz,bilgi vs. verebilirseniz , ekibe girmek isteyenler bilgilenip girmeyi tercih ederler.
  17. 4trestt

OITC için shop plugini

Arkadaşlar OITC sunucum var ve bunun için shop plugini kurmak istiyorum , bunun için bir plugin var mı? veya bir vip sistemi kurmak istiyorum örneğin bir vip oyuna girince ek olarak 10 ok verecek sistem vip'e. Yardım edebilecek var mı?
  18. 4trestt

Minecraft Realms sonunda geldi!

Arkadaşlar son gelen güncelleme ile Minecraft Realms artık Türkiye'dede satın alınabiliyor. Realms'dan bahsedecek olursak; Realms , arkadaşlarınızla oynamak için hamachi gerekmeden oynayabileceğiniz küçük sunuculardır. Aylık 10€'den başlayan fiyatlarla sahip olabiliyorsunuz. Gerekli bilgiler...
  19. 4trestt

PETürk - Survival PvP Sunucusu (Ekonomi, meslekler, arsa sistemi ve daha fazlası)

Her gece sunucudayım artık , beklediğim sunucu.
  20. 4trestt

Minecraft Realms Türkiye'ye Mi Geldi ?

Aylık 10€'den başlayan fiyatlarla satın alınabiliyor farklı ülkelerde.
  21. 4trestt

Youtube Kapandı !

Konunun yerinin yanlış olması ve konu içerisinde siyasi mesajlar geçmesinden dolayı konu arşive taşınmıştır.
  22. 4trestt

Sıra Facebook'ta

Dün akşam güzel bir DNS buldum ve onunla devam ediyorum. En geç bu akşama blocklanır bu adreste.
  23. 4trestt

Sıra Facebook'ta

Burada siyaset yapıldığını şahsen ben göremiyorum , gerçekleri burada belirtiyoruz. Siyasi bir konu yok.
  24. 4trestt

Sıra Facebook'ta

Şunuda berlitmeliyim ki DNSlerin %90'ı blocklanmış durumda. Şu anda DNSler ile girilemiyor.
  25. 4trestt

Sıra Facebook'ta

21 Mart tarihinde erişime kapatılan Twitter'ın ardından 2 gün önce ise Youtube erişime kapatıldı. Bunun sonucun da insanların aklında ise "Facebook" var. Dün gece saatlerinde ise Facebook'a kısa süreli erişim engellendi. Sabah saatlerinde yapılan açıklamada erişimin TİB tarafından yapılmadığı...