Arama sonuçlarınız

1. Atemha

Saloon Network | HUB SUNUCU | Play.SaloonNetwork.com | Towny, Survival, TekBlok, Futbol, PvP ve Dahası...

konu gayet güzel duruyor bi denemeye değer umarım towny plugininde türkçe karakterlere izin verilmemiştir yoksa giderilmesi zor hatalar ortaya çıkıyor
  2. Atemha

KAPANDI | KAPANDI

dürüst yorumum sunucu hiç kaliteli değil altın ekonomisi yerine /market eklenmiş towny mapine uydurma bir warp nether koyulmuş nether kapatılmış rehberlerlerden benim gördüklerim çok savruk kurucuyu dcde veya oyunda aktif göremedim sunucu ekranında küçük resim bile koyulmamış özensiz olduğu...
  3. Atemha

GERÇEK 1.20 < | LumiCraft Emek Survival - Klasik SMP Arayanlara! Kapanmama garantili, MÜKEMMEL ortam | Java & Bedrock | 24+ Rütbe | LUMI.PLAYINGO.XYZ

yapılan eventler hakkında bilgi verilmiş olsaydı konu daha ilgi çekici olabilirdi denemeye değer
  4. Atemha

AROKS ONLINE | 1.8 1.18.X AKTIF! | Mmorpg Skyblock Faction Survival Skywars Bedwars! PLAY.AROKS.NET

1.17.1 sürümü stabil olmayan bir sürüm alternatifler eklenir umarım fps açısından konuşuyorum
  5. Atemha

LoyalHUB Minecraft Roleplay

sunucu sistemleri daha iyi açıklanabilirmiş konu eksik kalmış olsa kesin deneyeceğim
  6. Atemha

The World War | thewwar.tk | 1.16.5 | Whitelistli

sunucu açık mı nasıl katılabilirim discord davetleri geçersiz
  7. Atemha

Altın 1.17.1 ↪ GizzardCraft ∣ Dünya Haritası,Yetenekler,Zindanlar,Yoldaşlar ve birçok yenilikçi sistem ile hizmetinizde! / YENİ AÇILDI!

dakikalar sonra size kendim envanterimde bir balta bulduğunuzu ilettim ve bunun üzerine beni suçlamaya başladınız. Arkadaşlarım açığı bulduktan sonra beni dinlemeden aha koydular o itemleri ve ben direk oradan başkaları almasın diye aldım beni dinlemeden ben daha mesaj yazarken sorgusuz yargı...
  8. Atemha

Altın 1.17.1 ↪ GizzardCraft ∣ Dünya Haritası,Yetenekler,Zindanlar,Yoldaşlar ve birçok yenilikçi sistem ile hizmetinizde! / YENİ AÇILDI!

sv potansiyeli yüksek tecrübe eksiklikleri olduklarını düşünüyorum sistemlerde dengesizlik mevcut üzerinde çalışılırsa daha iyi yerlere gelebilir. Bazı yetkili ve arkadalarının davranışları hoş değildi ama bu sunucuya yeni girecek kişileri etkileyecek bir şey değil. Açıklamak gerekirse bug...
  9. Atemha

(22 Ocak'da Açılıyor!) Son Hükümdar 1.18.1 Emek Survival Sunucusu - BOSS/Özel Setler/Klan Savaşları ve daha fazlası!

kesinlikle açılmasını dört gözle bekliyorum aradığım sistemlerin hepsi var optimize de olursa oynamadan geçilmez
  10. Atemha

Saltanat Network - Hayatta kalmak? Biraz zorlayabilir.. (Açıldı!)

yeni sunucu planları var mı discord vs var mı
  11. Atemha

[M-SURVIVAL] ★ ᴄᴀᴘɪ̇ᴛᴀʟ ɴᴇᴛᴡᴏʀᴋ ★ | 1.19.3 - Seviye - Görevler - Kozmetikler - Kaplamalar - Modeller - Yeni Canlılar - Ödüllü BOSS eventleri!

sunucu güzel sistemleri iyi zevkli bi deneyim veriyor ancak combat lagı var mob ve player fark etmeksizin düzelirse oynamayı düşünüyorum