Arama sonuçlarınız

1. S

Olmuyor

command /skinim [<text>]: trigger: execute player command "/sr set %player% %arg-1%" Arkadaşlar bi isim yazcak /sr set kendiismi texte girdiği isim olcak yaptım hata vermedi ama çalışmıyo :(
  2. S

Askyblock 1.8

Askyblock 1.8 De Ada Açınca Çıkan Mesajı Değiştirebiliyormuuyz?
  3. S

Sunucumda Essentials Signs Sorunu

Arkadaşlar Free Tabelasını Hazırlıyom Ben Sağ Tıklayınca Çalışıyor Fakat Oyuncular Sağ Tıklayınca. hiçbir şey Olmuyor
  4. S

Ölünce Spawna Işınlama Skript Hatası

Hatası Nedir? on death: teleport player to {spawn}
  5. S

mc.starturknw.com | SkyBlock | Minecraft'ı Eğlenerek Yaşa | 1.8.x

Sunucu Bilgileri Sunucu Adresi: mc.starturknw.com Sunucu Sürümü: 1.8.x Sunucu Sitesi: starturknw.com Sunucu Makinesi: Nitrado Sunucu Toplam Ram: 6 GB Amacımız Tabi ki diğer birçok sunucu gibi bizimde bir amacımız var. Türkiye'nin gelişmiş sunucularından birisi olmak. Bu gerçekten zor...
  6. S

0.13.1 Serverler

Arkadaşlar bildiğiniz yabanci veya türk 0.13.1 serverler varsa yazarmisiniz?
  7. S

İframe Hakkında Yardım

Arkadaşlar Google'dan Baya Araştırdım Ama... Bi Tablo Oluşturup Onun İçine Nasıl İframe'yi Koyucaz. Biraz Yardım Lütfen! Not: Berk Hariç Herkes Biliyorsa Cevap Verebilir
  8. S

Bu Kadar Rezillik Olmaz

Rezillik İzleyin: [10:45:41] OmerFarukMC ✖ StarTurkMC Server Sahibi ✖: bana [10:45:46] OmerFarukMC ✖ StarTurkMC Server Sahibi ✖: site yaparmısın? [10:45:55] firestud5 < Yapıyoruz bişeyler. >: ücretli [10:46:02] OmerFarukMC ✖ StarTurkMC Server Sahibi ✖: kaça [10:46:10] firestud5 < Yapıyoruz...
  9. S

mc.starturknw.com | Minecraft'ı Eğlenerek Yaşa | Skyblock Server | 1.7.x 1.8.x

Sunucu Bilgileri Sunucu Adresi: mc.starturknw.com Sunucu Sürümü: 1.7x - 1.8x Sunucu Sitesi: starturknw.com Oyunlarımız: Skyblock Sunucu Makinesi: Nitrado Sunucu Toplam Ram: 6 Amacımız Tabi ki diğer birçok sunucu gibi bizimde bir amacımız var. Türkiye'nin gelişmiş sunucularından birisi...
  10. S

Istek Skript

Hub Sunucumun Slotu 500 Ama Ben Şuanlık Servere 60 Kişi Girince Daha Fazla Kişinin Girmemesini İstiyorum. Sadece Skriptle Istioyrum! Skriptle Yapılırmı?
  11. S

[Skyblock] Hangi Sürümde Tutar?

Skyblock Hangi Sürümde Tutar? Anketi Cevaplarsanız Sevinirim. :)
  12. S

Kırıktaşın Envantere Gelme Skripti / Bugsuz,Lagsız,Hatasız

EVET SKRİPTE GELELİM TAMAMEN BUGSUZ ÇOK PAYLAŞILDI BİLİYORUM AMA HEPSİ BUGLUYDU. on break of cobblestone: set event-block to air give 1 cobblestone to player cancel event damage tool by 1
  13. S

Skript Bölüm 1 / Eventler

MERHABA ARKADAŞLAR BUGUN SİZE BİRÇOK EVENTİ ANLATICAM. on chat: - Bu Event Chatta Konuşma Hakkındadır. Yani Chatte Biri Mesaj Attığında Aktif Olur. Örn: on chat: replace all "sa" in message with "Selamun...
  14. S

Yun Skript Acil Yardim

Lobide Mİnigame yazcaz acilcak bi arena bungeeyle bagli orasi aciksa yesil kapaliysa kimizi olcak Yaparsaniz :S Ben BAsliyim Devamini Getirin command /minigame: trigger: format {@menu}
  15. S

mc.starturknw.com | Minecraft'ı Türkçe Yaşa | Skyblock Server | 1.7.x 1.8.x

Silin Lütfen Başka Konu Açıldı!
  16. S

Skriptçiler Yardım

Arkadaşlar otolapis satma skripti istiyorum fakat, menulu olucak skquery den anlamıyorum. Lapisin üstüne tiklicaz aktif dicek satıcak otomatik öyle yaparmısınız?
  17. S

[Rekor Denemesi] Alfabeyi Sayıyoruz

Hadi Başlayalım Edit: A
  18. S

StarTurkMC Youtuber Alimi

Youtuber Alimi Vardir Forum!!!! ######################### Skype: Kanal Adi: Abone Sayisi: Ortalama İzlenme: #########################
  19. S

Nasıl 100 Barajini Acarsiniz?

Arkadaslar Hub Serverimde Neler Yaparak OYuncu sayimizi yukseletebiliriz tavsiyelerinizi bekliyorum?
  20. S

Tuttu Tutmadı?

Tuttu Tumadi oynuyoruz! Edit: Alltaki Kisi Minecraft Oynuyor :D
  21. S

Kelimenin Bas 2 Harfiyle Devam Et!

Kelimenin Bas İki HArfiyle Kelime Olustur! Edit: Alanya
  22. S

WebDisplay Modu Hakkında

WebDisplay Modunda Siyah Ekran Alıyorum Çözümü Nedir Java 64 Bit.
  23. S

[BungeeCord] Uyumlu Menülü İstatistik

Bungeecord Uyumlu İsmimizin Kaç Kill ALdığımızın Ve Kaç Kez Öldüğümüzün Ve Kaç Saat Online Oldugumuzu Yazan Bi Skript Yaparmısınız Veya Plugini Varmı Spigotta Falan?
  24. S

ChestCommands Oyuncu Bilgileri

Chestcommands Da Buralara Nasıl Bilgi Yazabilirim Yada Skripti Varmı?
  25. S

[Bungeecord Uyumlu] Arkadaşlık Plugini

Arkadaşlar Ben Spigot 2-3 Plugin Buldum Tam İstediğim Gibi Deyil. Şöyle Yani Friends invite yazınca kabul etcek digeri o da diyelim factiondaysa onu yanına tp leyebilcek Plugini Varmıdır?