[Skyblock] Hangi Sürümde Tutar?

Hangi Sürüm?

• 1.7.x/1.8.x

Kullanılan: 4 19.0%
  • 1.8.x

Kullanılan: 6 28.6%
  • 1.8.x/1.9.x

Kullanılan: 3 14.3%
  • 1.9.x

Kullanılan: 8 38.1%

• Kullanılan toplam oy
    21

StarTurkMC

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Skyblock Hangi Sürümde Tutar?

Anketi Cevaplarsanız Sevinirim. :)

BattleDragon14

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Tabii kide 1.7 olan. Neden mi? Çünkü: 1.7 sürümünde efsanevi hackler var. Çünkü bizim oyuncularımız hile kullanmayı ççççoook seviiyooor.

Greyder

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Tabii kide 1.7 olan. Neden mi? Çünkü: 1.7 sürümünde efsanevi hackler var. Çünkü bizim oyuncularımız hile kullanmayı ççççoook seviiyooor.
Emin ol 1.8'de hileler daha çok gelişmiş. 1.8 huzuni, 1.7 de ki huzuni'den daha da gelişmiş halde.
1.9'un da hileleri mevcuttur.

EmrsmskOfficial

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
.Artık Minecraft 1.9 sürümüne geçiş yapmalıyız. Bizim hakiki Kaliteli Oyuncularımız sizden önce geçiş yaptı fakat BattleDragon14 gibi arkadaşların bu gibi mesajları yüzünden iyi Sunucular her daim tutulmadı. Örneğin 1.9.2'de bir SkyBlock Sunucusu var. Adamın Sunucusu çok sağlam ve kaliteli ama tutmamış neden? 1.9'a geçiş yaptırmadık Oyuncuları bir türlü. Kısaca sana şöyle bir özet geçeyim;

...1.7;
Bu sürümü artık kullanan yok. Varsa da Tek Oyunculu takılıyordur. Çünkü artık bu sürümde kaliteli Sunucu yok varsa berbat sunucular.
...1.8; Sağlam Oyuncu kitlesi vardır. Ama BattleDragon14'ün dediği 1.7 değil 1.8 Hile kitlesi çok. Üstelik artık tadı yok. Her sunucuda aynı şeyleri görüyoruz artık.
...1.9; Sağlam ve Kaliteli bir Sunucu açmak için ideal. Eğer ekstra özellikler ve farklılıklar yaratacaksan. Benim tercihim.

...Her Daim En SON Çıkan Sürüm; Bu sefer sunucun en net şekilde tutar ama şöyle bir şey yapmanı öneririm. 1.8 açtıysan ertesi gün 1.9 çıktıysa. Hemen 1.9 yapma. 1.8.x ve 1.9.x yap. Yoksa sunucun diğer Global Kaliteli sunucular gibi net tutar.

Umarım aydınlanmışsındır. Deneyimli bir Kurucu olarak, sana aktabileceğim kadarını aktardım. İyi günler!

[NOT: Sana tavsiye sürüm felan hikaye. Saldırı koruması olan ve Lag girmeyen kaliteli kasa al. Ben öyle hataya düştüm. Efsanevi sunucu down oldu. 20'yi geçiyor TPS 12. Şimdi yediremeyen 2-3 çoluk çocuk beyinli adamlar Kasaya saldırıp paneli kapatıp duruyor. Kasan sağlam olmalı.]

Son düzenleme:

MhaWTHoR

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
1
Bence sürekli versionu güncel tut.

Greyder

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Artık Minecraft 1.9 sürümüne geçiş yapmalıyız. Bizim hakiki Kaliteli Oyuncularımız sizden önce geçiş yaptı fakat BattleDragon14 gibi arkadaşların bu gibi mesajları yüzünden iyi Sunucular her daim tutulmadı. Örneğin 1.9.2'de bir SkyBlock Sunucusu var. Adamın Sunucusu çok sağlam ve kaliteli ama tutmamış neden? 1.9'a geçiş yaptırmadık Oyuncuları bir türlü. Kısaca sana şöyle bir özet geçeyim;

...1.7;
Bu sürümü artık kullanan yok. Varsa da Tek Oyunculu takılıyordur. Çünkü artık bu sürümde kaliteli Sunucu yok varsa berbat sunucular.
...1.8; Sağlam Oyuncu kitlesi vardır. Ama BattleDragon14'ün dediği 1.7 değil 1.8 Hile kitlesi çok. Üstelik artık tadı yok. Her sunucuda aynı şeyleri görüyoruz artık.
...1.9; Sağlam ve Kaliteli bir Sunucu açmak için ideal. Eğer ekstra özellikler ve farklılıklar yaratacaksan. Benim tercihim.

Umarım aydınlanmışsındır. Deneyimli bir Kurucu olarak, sana aktabileceğim kadarını aktardım. İyi günler!
Ben 1.7 kullanıyorum, kullanmaya devam da ediceğim. Bana göre en sağlam sürüm 1.7/sıkıntısı yok.
Sunucumu açıcağım; 1.7/1.8 olarak açıcağım. Diyorlar "niye 1.8 değil" 1.8 açsam "niye 1.9 değil" diyecekler. En iyisi 1.7 kullanmak bana göre, tabii bu kişiye göre değişir.