Arama sonuçlarınız

1. BuzzyRai

Alone Fellow Metin2 temalı MMORPG sunucusu

Cidden açık RP sunucusu var mı ?
  2. BuzzyRai

Yeni Açıldık !|Yetkili Alımları | ScarryS.aternos.me |

BAŞKA BİR SUNUCUYLA TEKRARDAN AÇILACAKTIR .
  3. BuzzyRai

Yeni Açıldık !|Yetkili Alımları | ScarryS.aternos.me |

Sunucumuz yeni açılmıştır . Şuanlık Hayatta Kalma Sunucusudur . Yapım Aşamasındadır Ancak Genede Gelebilirsiniz . SUNUCU İP : ScarryS.aternos.me Kurucu : Buzzyrai ( ScarryS ) Baş Admin: Adminler : Baş Moderatör : Moderatörler : Baş Rehber : Rehberler : Reklamcı : Sen Yoksan 1 Kişi Eksiğiz !
  4. BuzzyRai

|tr.Weagle | FFA-BATTLEGROUND | 7/24 | ONLINE | 1.8.x | KONU GÜNCELLENDİ | 15.08.2016 | V2 Sürümü

Hile açan çok fazla kişi var . Onun dışında güzel :)
  5. BuzzyRai

Steampowered ve Steam community sitelerinde steam hesabıma giremiyorum acil yardım !

Şifrem vb her şeyi doğru giriyorum Robot musun İnsan mı diye bir yer var orayıda doğru giriyorum . Yüklü olan Steam dan giriş yapınca girebiliyorum . Ama internetteki steama giremiyorum .
  6. BuzzyRai

Steampowered ve Steam community sitelerinde steam hesabıma giremiyorum acil yardım !

Konu başlığında görüldüğü gibi . steam hesabıma steampowered ve steam community sitelerinden giremiyorum . steam hesabımın her şeyini doğru giriyorum . Hatalı giriş yazısı çıkıyor . Lütfen yardım edin .
  7. BuzzyRai

Premium Sorunu Acil Yardım Lazım !!

Çok teşekkür ederim bir an premium hesabım gitti sanmıştım sayende tekrar açtım
  8. BuzzyRai

Premium Sorunu Acil Yardım Lazım !!

Öncelikle merhaba . Yıllardır kullandığım Premium hesabım şimdi minecraft ın kendi sitesine girmiyor eposta ve ya şifre yanlış gibi şeyler diyor . Herşeyi kontrol ettim şifremi 2 kez değiştirerek denedim . Ama olmuyor benim gibi sorun yaşayan başkaları var mı ? Veya çözümünü bilen.
  9. BuzzyRai

Çok garip takıntım var beyler buyrun --->

kapıyı aç adamın önüne atla sen adamı taciz et Q_Q
  10. BuzzyRai

Minecraft Play'a Basınca Hata!!!

Öncelikle yazıyı okurken hızlı uygula belirli bir süre sonra minecraft hiç açılmayabilir . Bunları uygula Bilgisayarıma gir Program Filesteki gereksizleri sil . Ardından %appdata% ye gir .minecraft ın içini aç mods yoksa ekle . Ardından Bilgisayarı aç kapa . Açıldığında düzelicek .
  11. BuzzyRai

Pelerin konusunda yardımınız lazım

Öncelikle merhaba benim minecraft'ın orjinal sitesinden alınmış bir premium hesabım var ( kendim satın aldım ) skinini değiştirebiliyorum ancak pelerin ekleyemiyorum . Nasıl ekleyebilirim ?
  12. BuzzyRai

İstek SaoRPG:Tasarımcı alımları

Bu arada bir kaç sorum olacak . 1- Silahlar,zırhlar saodakine benzeyecek mi ? 2- Silah,zırh 3 boyutlumu olacak ? 3- Silah,zırh çeşitleri az mı olacak yoksa saodaki kadar çok mu olacak ?
  13. BuzzyRai

*** ( sansur değil) ( sansur ) ) mu ? ( Hep uyuz oldum diyor ya ordan geldi aklıma :D )
  14. BuzzyRai

Açılırsa tutar bence .
  15. BuzzyRai

The Last Of Us Online Pass Sorunu

Herkese Merhaba ben orjinal The Last Of Us aldım Online Pass ıda var ancak nereden gireceğimi bilmiyorum . Bilen birisi yardım edebilir mi lütfen. NOT: Playstation 3 kullanıyorum
  16. BuzzyRai

!! Hikaye Tek Cümle İle Devam Ettirmek !!

Aslında rüya gördüğümün farkına vararak uyandım .Rüyamda bedenimi kontrol edebiliyordum bunun sebebi bir sürü bilgisayar oyunu oynayarak asosyal bir birey olmamdı annem bana her gün ders çalış derken ben sadece kafamı derslere veriyordum ? Şakamı yapıyorum ? Evet aslında ben döner-man adında bir...
  17. BuzzyRai

Facebook problemi

VPN değiltirdimde her hangi bir para ödemek durumunda kalırmıyım ?
  18. BuzzyRai

Facebook problemi

VPn mi hangi ülkeye almalıyım ve ya ne yapmalıyım ?
  19. BuzzyRai

Facebook problemi

Nasıl yapabilirim ?
  20. BuzzyRai

Facebook problemi

Cidden 1 saat öncesine kadar hiçbir şey yoktu
  21. BuzzyRai

Facebook problemi

sizde demi oluyor ?
  22. BuzzyRai

Facebook problemi

Ben bilgisayar üzerinden deniyorum ama ?
  23. BuzzyRai

Facebook problemi

Ciddi olarak söylüyorsun değil mi ?
  24. BuzzyRai

Facebook problemi

Facebook açılmıyor ve ya çok yavaş açılıp hiçbir şey yapılamıyor çözümünü bilen var mı ?
  25. BuzzyRai

Selam forum halkı!

Hayallerimi yıktın seni sahte Obama Q_Q